Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, pavel23 napsal:

Měl jsem modrou O III jo měla 150 tis km a šla za velmi dobře do světa a na tohle jsem dostal 12%  VIP slevu, tak jsem to vyměnil než nám z úspor nezbyde nic.😒

Já myslel že si měl Leona fr? Jooo tak to je dobra sleva. Je fakt, že ojetý auta se teď prodávají dobře, ale zas to hned vrazíš do nového...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 6/7/2022 at 9:01 PM, Peta-Biker said:

Kluci, co byste vybrali jako celoroční pneu na SUV? Na hory se díváme maximálně z okna, ale nebaví mě přezouvání. 

 

Díky za info

Mámě jsem loni pořídil na CRV GoodYear Vector 4seasons a jsou super! Máti bydlí na Vysočině, takže zažily všechny kombinace povrchů a nemůžu říct ani ň.

Samozřejmě v intencích línýho a pohodovýho SUV ježdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, KFL said:

Mámě jsem loni pořídil na CRV GoodYear Vector 4seasons a jsou super! Máti bydlí na Vysočině, takže zažily všechny kombinace povrchů a nemůžu říct ani ň.

Samozřejmě v intencích línýho a pohodovýho SUV ježdění.

Já měl na Outbacku CrossClimate od Michelinu. Záleží kdy je nasadíš, ale stejně se přezouvání nevyhneš. Mě už druhá zima vyšla na vzorek, který byl něco málo pod 4mm. A vyhazovat se mi je opravdu nechtělo... Takže pokud tady nezmění nutnost 4mm na zimních pneu, tak nic pro mě, jedu zase dvě sady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás!

Někdy v listopadu si jdu pro novou Octavii a zajímalo by mě zda se bude jednat o předvyrobený kus, který stál někde na letišti kvůli čipové krizi a příp. na co si dát při přejímce pozor. Budou třeba rezavé kotouče? Uvítám Váše názory. Dík! 

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mě, letištní modely už se vyprodaly. Rezavé kotouče nebudou, oni před prodejem půjdou vyzkoušet funkčnost a rez vybrzdí (obrazně řečeno - prostě, než se to dostane na salón, tak to zmizne). Nehledě na to, že kotouče ti chytnou lišku třeba i přes noc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 6. 2022 v 20:58, miliusportos napsal:

Já zas slyšel že prý některé letištní modely končí poslední dobou čím dál víc na dražbách kde to většinou vydraží poláci..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk
 

Máš nějakej odkaz, když je toho čím dál víc poslední dobou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...