Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 20. 7. 2022 v 15:44, sibirnaya napsal:

Konecne mam dodavku, kam vleze narovno plech metr na dva..

 

20220720_100727.jpg

Človece věř tomu nebo ne, ale plechy metr a dva se vejdou i do dvojkovýho Superba v  sedanu. Dokonce čtyri na sobě a čtyřka plech, žádnej alobal 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Hele,motal jsem se po Slo/It hranici. A konkretne toto je cesta z Zaga k rece Nadiza. A druha fotka nekde pod Mangartem. Tech cest je tam relativni hodne. Mysleno na EU a kousek od CZ😃

Upraveno uživatelem TLD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, TLD napsal:

Ahoj. Hele,motal jsem se po Slo/It hranici. A konkretne toto je cesta z Zaga k rece Nadiza. A druha fotka nekde pod Mangartem. Tech cest je tam relativni hodne. Mysleno na EU a kousek od CZ😃

Kde hledáš ty polní/vedlejší cesty, který někam vedou a je to legální tam jet? Nebo jedeš někam na blind a zkoušíš kam až dojedeš?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steke_m, ruzne :) neco znam z motorky, neco z minulosti, velka inspirace je treba TET, https://transeurotrail.org/ . Pokec s mistnima u pivka, v campech pokec s podobne smyslejicima lidma a tak. A samo, ze i zkousim. To me bavi nejvic, to prekvapko co je na konci :) Bejva to super a nebo na hov.no :) Treba v te Italii v pohode, ale zrovna ve Slo bych si asi netroufl. Takze cesty z fotky jsou legal. Pokud Te neco takoveho zajima, treba Chorvatsko je uplne narvane prasnejma soustkama a spoustu cest na skvela mista das klidne obyc dodavkou/osobakem. Jen to nechce predni lip centak nad zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 7. 2022 v 13:45, wawrik napsal:

Kilo je uprostred sezóny, ako obyčajne nula problémov.

Jo tak to mě nula už minula.. Tenhle rok tahám asi kratší sirky, nejdřív mi to spadlo na předek (výměna snímačů vejšky), takže sem z toho měl takovej ghetto lowrider no a teď mi pojede od arabů hřeben řízení a to je teda drahá sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, TLD napsal:

Kdyz uz tu sou ty Toy... :) 

Tejden zpatky troska kempovani.

Hmm, pěkný! Mě čeká tendle tejden stk, tak pak se možná taky někam vyrazim provětrat. Možná zkusim Piemont, tam by mělo bejt docela dost pěknejch cest. Sem chtěl počkat do září, až bude míň lidí, ale je to nějak moc za dlouho :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TLD napsal:

 A samo, ze i zkousim. To me bavi nejvic, to prekvapko co je na konci :) Bejva to super a nebo na hov.no :) 

Hezky napsáno :D, úplně si to dovedu představit a napadlo mě v souvislosti s prvním obrázkem, když jedeš na blint, tak můžeš dojet a najednou zátaras - závora, ale to jsou už asi soukromé pozemky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, TLD napsal:

Na OB uplne ideal a na rozdil od nas pojedes luxusne i na misto :)

Chce to kilo 😃

Jen hecuju 🥂, ale vážně, dneska jsem viděl to tvoje s V8, šepotalo si to..... sice vlastně nevím, jak moc je to výhra, ale musí to být sakra mazec..... takže asi je 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...