Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

@pato31681  Pěkná štreka, před lety mně takhle popisoval cestu známý, když jel s přítelkyní k moři do Constanty v oktávce. Myslím, že moc nadšení nebyli. Jak to tam je teď u moře, máš nějaké fotky?

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, milomac napsal:

@pato31681  Pěkná štreka, před lety mně takhle popisoval cestu známý, když jel s přítelkyní k moři do Constanty v oktávce. Myslím, že moc nadšení nebyli. Jak to tam je teď u moře, máš nějaké fotky?

Tusim minuly rok prerobili a rozsirili plaze, v Konstance a v Mamaii je teraz velmi pekne.

IMG_20220727_175132.jpg

IMG_20220727_175140.jpg

IMG_20220728_111616.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Murphy97 napsal:

Nocni mura tyhle plaze v Constance and Mamai.
V kombinaci z jejich mentalitou, duc duc hudbou na 300dB - peklo.
Jen jsme se tam pred par lety mihli na den, dva pri nasi Balkan Tour.

Never more.

Zato vnitrozemi, pecka!

Ja tam byl loni par dnu a byl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím jsem jezdil několik hodin, než se to posralo😂 Úplně nový Grand Cherokee z půjčovny, který měl najeto 500 mil, odmítnul startovat, nakonec ten krám museli odtáhnout, vzpomněl jsem si hned na @mAra_ a jeho Jeep story🙃 Naštěstí🙏 se to stalo ještě v civilizaci a ne v odlehlé poušti a kaňonech bez signálu, kam máme namířeno.

20220812_132150.JPG

WhatsApp Image 2022-08-13 at 20.27.49.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pato31681  Díky za fotky, vypadá to tam na pohodu.

@Prochy68 @Murphy97  Chápu vás, já jsem dřív taky rád cestoval autem, sám a těšil se na cestu a místo dojezdu. S pejskem je to asi taky na pohodu.
Ale jet na štreku s manželkou a dvěma dětmi - ve dne pusu nezavřou, věčné štěbetání nebo zpívání/skučení, debužírování za jízdy, sem tam ti něco přistane na hlavě nebo zakryje výhled, komentování všeho a teď a tady nám zastav a v noci všichni chrrr, chrrr.... a z ničeho nic její ruka na volantu a nespíš?!
Tak já hodně jezdil štreky tímhle stylem, trochu podobně jako v tom filmu Bláznivá dovolená :D.

Jednou mě zradilo TDI na cestě do Chorvatska, asi po půl hodině cesty z domova v táhlém kopci najednou okamžitá ztráta výkonu a potom jízda jak s embéčkem. Zastavil jsem a po telefonátu s bratrancem - nech to chvíli stát, ono se to zresetuje a uvidíš - jsme pak pokračovali bez problémů celou cestu.

 

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...