Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, M3maniac napsal:

z chorvatska jsem nedodal …

Už jsem až podivně často slyšel, že všechny ty nový čtyřválce nejsou zas až tak špatný.... prvních 100tis kilometrů

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, M3maniac napsal:

z chorvatska jsem nedodal …

Sakra, čo to je s Volvami? Mňa desí už len to, že skoro pri každom inzeráte na Volvo, na ktorý sa pozriem, je poznámka o výmene motora...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M3maniac napsal:

Tak 133tkm není žádný nájezd. Staré volva dělaly 300-400 tkm jak nic.

Ta moje má teď 400tis, je teprv zajetá...

Jinak tady třeba d5 na es-autu se skoro osmi kilama a další s milionem. Když se k tomu autu člověk chová normálně, tak vydrží...

 

IMG_20220826_015439.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam uz pate Volvo a zatim teda bez problemu, vzdy jen pravidelny servis, pripadne "zname" problemy (zamky dveri atd.). 
Mel jsem V50 2.0D 2006, XC70 D5 2007, XC70 D5 2008, XC70 3.2 2009 a ted aktualne XC70 D4 Polestar Inscription 2016. 
Na rovinu musim priznat, ze posledni auto melo za prvni majitele v cca dvou letech taky vymenu celeho motoru. Duvod nevim... oleje (Mobil1) menim po 10 000 km nebo roce, v automatu/haldexu po 60 000 km. 
 

Kazdopadne posledni platforma SPA v prvnich letech vyroby problemy mela a jsou auta, co najely vic na odtahovce nez po silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

300 - 400 jak nic jsem myslel stav kdy to má první majitel ( jak který ). Mé první volvo byla 850 2,5 tdi ( tehdy ještě audi ), kterou jsme kdysi pred cca 25 lety brali jako ojetinu v reichu, nechápal jsem ten stav po 300 tkm, po dvou letech se prodala s 350 tkm a v české inzerci jsem ji našel za cca další 4 roky se 180 tkm🤣. Pak nám stejně dobře sloužila S80, neskutečně nadčasové, pohodlné a spolehlivé auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...