Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Jaka je spotreba pro zajimavost?

Nevím, já s tím neumím, ten ovládací panel a všechny ty fíčuríny okolo na Afriho zbytečně složitý 😅 Svítí mě tady nějaký průměr...oni ty Číňani jsou prý žravý. Jednolitrem vzhůru naproti ekologii za sedm litrů 😝

DSC_3573.JPG

DSC_3562.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, už to asi mám, ale ukazuje to od nastartování auta, protože za dnešek mám kolem devadesáti...ale jak píšu, úplně špatně se s ním jako na litr nejezdí. Na rozvoz dětí po městě, proč ne...ale já mám čínský blok, takže mě to nechává úplně chladným 😁

DSC_3586.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, African napsal:

Nevím, já s tím neumím, ten ovládací panel a všechny ty fíčuríny okolo na Afriho zbytečně složitý 😅 Svítí mě tady nějaký průměr...oni ty Číňani jsou prý žravý. Jednolitrem vzhůru naproti ekologii za sedm litrů 😝

 

 

Ale zase jde z auta cisty vzduch a za autem vyrustaji z asfaltu konvalinky 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/10/2022 at 2:04 PM, Prochy68 said:

Ale zase jde z auta cisty vzduch a za autem vyrustaji z asfaltu konvalinky 😅

🤣😂🤣

par MG som mal, ale to ich este robili anglicania a malo to 2.5L 6V a podvozok ako motokara 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec vybral Hankooky, jsou trochu dražší, ale ještě to není tak hrozný. Měl jsem je i na předchozím autě a byly dobrý. Co mě ale zarazilo, tak 99% nabídek byly XL pneu - zesílené bočnice. To jsem úplně nechtěl, ale není jiná možnost moc - bude to něčemu vadit? Je to na Xceeda cca 1450kg a žena jezdí hodně vesnice a polňačky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, exBURN napsal:

Tak jsem nakonec vybral Hankooky, jsou trochu dražší, ale ještě to není tak hrozný. Měl jsem je i na předchozím autě a byly dobrý. Co mě ale zarazilo, tak 99% nabídek byly XL pneu - zesílené bočnice. To jsem úplně nechtěl, ale není jiná možnost moc - bude to něčemu vadit? Je to na Xceeda cca 1450kg a žena jezdí hodně vesnice a polňačky. 

Tak pokud jezdí manželka hodně polní cesty, tak zesílená bočnice může být pouze ku prospěchu nebo? Já je mám na Nokianech, chytil jsem nějakou akci a tam pokud ji z boku prořízneš, dostaneš zdarma novou, ale to se prý nestane...😁 Navíc je prý guma víc stabilnější a méně se kroutí, takže za mě samé plusy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 10. 2022 v 9:34, AndyAaron napsal:

Ja kupoval uz na druhe auto Bridgestone Blizzak LM005 - vychazim z toho, ze tam, kde se pohybuju (stredocesky kraj, Praha a prejezdy na Moravu) je zima prevazne mokra, nez ze by byla dlouhodobe souvisla vrstva ledu a snehu. Blizzaky maji dle testu jedno z nejlepsich chovani na mokru. Lonska sezona na jednom aute a nemuzu si stezovat. Presel jsem z Nokianu, ktere jsem v zime obouval pres 10 let. A ty Blizzaky nevychazely zas tak draho. I kdyz ted uz sly ceny nahoru. Ideal je kupovat zimaky v cervenci 😄 

Uz jsem to tu zminoval nekolikrat. Ta plocha gumy na silnici je to, co vas deli od zivota a smrti. Obouvat na auto nejakej ausus je nesmysl. Neco to sice stoji, ale pneu jsou zrovna vec, kde bych nesetril. 

Však to je jen pro manželku na druhý auto 🤣, no číny na zimu nebrat a ani na léto. A jak psali kluci, pokud nechces moc utrácet tak klidně ty barumky a i  semperit je dobrej😉 Ber to tak, že pokud ženská v autě č.2 najede 5-8 tkm tak mas ty zimní na 4-5 let😉. Takže 6000 kč jako investice na 4-5 let není tak hodně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 10. 2022 v 13:57, xbraj19 napsal:

 

Jako že Barum a Goodyear je stejná kvalitativní úroveň?

To určitě né, goodyear je jedna z nej pneu, troufnu si říct top 3 na trhu. A Barum beru jako dobrou volbu pro lidi co uvažují o číně. Pro řidiče kteří nečekají top jízdní výkony, ale neurazí a na auta typu fabie nebo litrová kokta v klidu. To né že by se nemohly nasadit na passata 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, exBURN napsal:

Já objednal ty hankooky - icept Evo 3 - sada dražší asi o dvojku než ty barumky, ale řeším co s tím XL, zda to nebude něčemu vadit. Ale skoro nikde pneu bez XL "dodatku" nenabízí.

Nechci kecat, ale myslím že jsem koupil to samý 😉 Hankook dava i bmw na prvovyrobu a uz jsem dve sady měl a v poho. Se zimníma to bude premiera, naopak s pirellkama co jsem mel poslední dvě zimy jsem moc spokojenej nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj já ty hankooky měl předtím na Mazde 3 a byly OK a nakonec jsem je našel za 3090,- i s dopravou zdarma tak to je cajk. Contíky, Dunlopy atd. stály přes 4k a to už se mi nechtělo dávat. Přeci jen 3 auta a u Miaty mám teď 3 sady 😄 navíc.... 

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som na jednom aute pred mesiacom ci dvoma prezul zo Conti Sport contact na Goodyear Eagle F1 a pocitovo je ta guma lepivejsia, mozno este o chlp lepsia na vode (a to su Conti naozaj super) no OMNOHO OMNOHO hlucnejsia :sad01_anim:. Takze nabuduce asi opat Conti. Ak nehladim na kazeu korunu nevidim dovod davat inu pneu ako najlepsiu, cely zbytok auta hra v hranicnej situacii len zlomok z toho co guma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...