Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, uff napsal:

Diky, kluci. Je to paradni business kara, i kdyz na ni bude prace, viz foto interieru a to rozlamane drevo. 

Ale jizdne je to zatim (mam najeto cca 30 km) velka noblesa, sestivalec 4l tahne na ten vek uplne prekvapive a se sluzebnim Kodiaqem se to vubec neda srovnavat (lehkost rizeni, odpruzeni atp). A ma jako moje sluzebni RSo dokonce rezim Sport. :)Zejtra konecne v planu delsi vejlet, tak nemuzu dospat uz od vcera. 

A barva byla jasna volba, BRG jsem chtel vzdycky, jen najit neco mechanicky solidniho s platnou STK chvilku trvalo. 

20221102_114716.jpg

Uplne uzasne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@CEGY: Je to hodně divné, ale já mám stejnou zkušenost. Napřed jsem se bál výměny Volvo S80 2.5T benzín pětiválec s turbem za PHEV SUV, ale tyhle HEV a PHEV auta mají nějak chytře promyšlenou psychologii, že tě to začne bavit. 

Plus se v Čechách bez trestu už nedá jezdit 230-240 po dálnici. 

EDIT: Kdysi mi manželka zaplatila zážitkovou jízdu v Gallardu někde na letišti směr Plzeň. Nejvíce mě naštvalo, když jsem cestou tam jel o pár km rychleji, než kolik mi dovolili dosáhnout na runwaji... 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, exBURN napsal:

Jak moc je náročné udržet dejme tomu Jaguára 1995-2005 na víkendové užití? X308 např?

Kus od kusu. Doslova. Kdyz mas stesti, je to k nezaplaceni, kdyz trefis na kus po debilovi, je to peklo.  Ale to asi i u jiných znacek. Ja koupil XF 2009 a po 10 tis menil polomotor skoro za 200. Protoze to mel prede mnou debil a ja to nevedel. Od te doby jsem mel za cca 7 let jednu drobnou spotrebni zavadu a najel jsem na nem cca 80 tis. XJS V12 r.v.84, co mam na vikend =podle vsech recenzi nejvetsi past na blbecky. Hlavne kvuli tomu slozitemu V12. Mam ho dva roky, najel cca 8 tis. a jedina zavada byla zatim praskla žárovka svetlometu. Protoze to prede mnou nemel debil 🤷‍♂️. Takze za me je zaklad vedet ze to pred tebou nemel debil. Coz je dost tezky zjistit, vetsinou😀🤦‍♂️

Rekl bych, ze u takhle starych aut, co se melo posrat, to uz se davno posralo a bylo opraveno. Vic zalezi jak se staral majitel, daleko vic nez u par let starych aut. 

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Gustaf napsal:

Tak teď už na zimacich...

Za 14 dní na keramiku a bude připravená na zimu...

IMG_20221108_141818-01.jpeg

IMG_20221108_141839-01.jpeg

Co infotainment, nezamrzá? Brácha to s O IV vydržel rok, pořád se to sralo. Když to zamrzlo nešla klima, větrák no prostě nic. Tak šla z baráku a co mám známí tak mají stejné problémy. Jinak je pěkná-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...