Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, uff napsal:

Miate slusej, parada. Jsou lehci nez origo? Jakej je z nich jizdne pocit. Ja uz jezdim NDcko, ale za parnikem se vzdycky rad otocim. 

Ja se musim priznat, ze jsem jak nakej uchyl. Treba chodim dobrovolne s odpadkama a cestou se stavim do garaze pokochat siluetou a hned mam lepsi den... 

Screenshot_20221110_091126_Gallery.jpg

No jsou to lehčí kola - 1 ks by měl vážit okolo 8,4kg, ale origo jsou myslím ještě lepší - na NC je dělá Enkei a tam je kolo kolem 8kg, ale reálně jsou nesehnatelné. Já se bál černých kol, ale musím říct, že k moji barvě sedí a jsou mega praktické - nejsou 2 hodiny po umytí zadrbané od destiček. JInak z kol mám normální pocit - tím že to nejsou 10kg obludy, tak jsem si ze 16 ctek nepohoršil v komfortu a naopak nejsou takové žvejkavé. Akorát ty premium contacty asi vyměním. Zeknova má ted 30% slevy 🙂 

 

Na ND taky koukám, ale mě je líto do toho jít - na daily to nepoužívám a parníček mám zatím v cajku. Navíc je to neuvěřitelně levné na provoz - nulová amortizace, pojistka full 8k ročně, gumy to nežere, benzín tomu musíš nutit, nesere se to..... 😄. Navíc i ta 1,8i prostě jede dobře, jen se musí člověk snažit a asi to mě baví (už jsem potrápil mnohem silnější povozy).

Právě místo ND koukám, že bych nechal NC a rozšířil o nějakou kočku jako je na foto 🙂. Místo by bylo.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, uff said:

Ja se musim priznat, ze jsem jak nakej uchyl. Treba chodim dobrovolne s odpadkama a cestou se stavim do garaze pokochat siluetou a hned mam lepsi den... 

Screenshot_20221110_091126_Gallery.jpg

Ja to chapem 😉, mam to nejak podobne 😁

Len nemam taku nadcasovu klasiku (zatial?), ale oboje lahodia mojmu oku 😍

20211203_150221blur1.thumb.jpg.cf7c578376c0fa9d491c6d75e2a97728.jpg

 

@M3maniac parada!

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, M3maniac napsal:

Já taky🤣

DED07964-7B61-41E7-AB19-84FF716B70A8.jpeg

28546DAB-5828-4572-AAA1-314FEC5148C5.jpeg

Tak toto už je hotový Jackpot 😁 paráda! 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bluman napsal:

🤣 🤣

@ZdenálGT krasny kusok 👍, jak ta amerika zvlada europske zakruty ? 

Díky. Zákruty zvládá skvělé i na evropské poměry. Není to vyloženě sporťák ale v zatáčkách lepší než třeba bmw řady 8. V zatáčkách překvapí každého kdo to nezna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...