Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

@ThomasB zazil som na vlastne oci 2x ako sa retaze za 30E z najblizsej benzinky roztrhli a total rozsekali cely podbeh. Za mna nejaku overenu znacku, ja mam Thule, taky zakladny model (cca za 100E v rozmere 205/55/R16) a uz na prvy pohlad vyzeraju ze vydrzia vyrazne viac ako tie z Tesca. S textilnymi nemam skusenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám z Autokelly za 500 /minuly rok v akci/ a minulou zimu mi několikrát /4-5x/ fakt zachránili prdel v Jeseníkách. Jasně jsou to mrdky, z tu cenu to kvalitou Thule nebude, ale když jsem od nich potřeboval službu, nasadil jsem a fakt fungovali.

To, že se pár článku uvolnilo a mlatilo do podběhu je fakt, ale poradil jsem si. Teď už bych vzal něco kvalitnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ThomasB napsal:

Nemáte někdo tip na sněhové řetězy jako takovou jistotu v kufru s sebou na hory atd? 

Hocico od Pewag je seriozna retaz, opakovane vyskusane aj na desiatky km dlhej trase vo vyssich rychlostiach. Tie srandy z tesca za 20e ti tak maximalne pomozu vytiahnut sa zo zaveja, ale nejazdil by som s tym. Videl som roztrhane a obity blatnik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, M3maniac napsal:

Je to někde 300 kilometrů od prajzke😉 Přijel v tom kámoš aby nedošlo k nějakému justičnímu omylu🤣

Nekecej, to je jasny Lidl v Kravařu!

edit: a jó, já se splet, to je vlastně Billa za Brnem 🤦‍♀️😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...