Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Já teď dostal jako náhradní vozidlo Kiu Sportage 1,6 GDI předchozí generace. Jako auto je tiché, pohodlné a veliké. No a tím to končí. Kdo proboha dal atmosferickou 1,6 do auta velikosti Sportage? Spotřeba o 2,5 litrů horší než s 1,5 turbem u Xceedu. Dlouho jsem neměl auto, kde by byl lepší kalendář místo tachometru. Ve 130 km/h točíš 3500 otáček a to auto prostě nejede. Do toho se v tom sedí jako na hajzlu 😞. Fakt musím říct, že to auto nechápu. A to Kiu mám rád a manželčin Xceed jezdí úplně skvěle. 

 

Jo a já atmosferu fakt mám rád, rád s ní jezdím v mx-5 ale tady to vůbec nefunguje. Ten krouŤák chybí všude a za každých okolností 😞 

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2022 v 21:25, M@C napsal:

Na mistni pomery docela obyc, ale jako 2. auto "na litacku" je to fajn. Moc s nim nejezdim ale vzdycky se tesim ze nekam pojedu :D 

Mini.JPG

Myslím že jsem tohoto minika kdysi dovezl, je to moc zábavné auto až těch pár vrozených vad😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, M3maniac napsal:

Myslím že jsem tohoto minika kdysi dovezl, je to moc zábavné auto až těch pár vrozených vad😉

Já teď koukám po nějakém S ku - na co dávat pozor? Koukám tedy na první novou generaci s kompresorem - R53, nechci turbo R56. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, exBURN napsal:

Já teď koukám po nějakém S ku - na co dávat pozor? Koukám tedy na první novou generaci s kompresorem - R53, nechci turbo R56. 

Na pravidelný servis. Měl jsem obě, R53 i R56. Oba mincí trpí na zanedbaný servis, furt se na nich něco kazi a chce to mechanika, který tomu rozumí. R56 je dospělejší auto, vhodnější i na běžný ježdění a pořad to jede jak pila. Osobně bych se dival po R56 pofacelift, nejmíň potenciálních problémů. 
Miník je docela kasička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...