Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 12 minutami, EpsteinBarr napsal:

Lexus to ponuka. Teda nie foliu, ale keramiku. Aspon u nas (SR). Ale tak Toyota nie je premiovka 🙂 

lexus samozřejmě top značka je. mně jen nedává smysl na  příplatkovou barvu za 50-300k dávat nějakej povlak za dalších 100. ale my chudí lidé toho nechápeme mnohem víc :)

gustavovi se omlouvám, nechci mu kazit radost. to auto je nádherný

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred budovou u nas v robote parkuje baba, ktora meni foliu na aute asi tak 5x rocne. Teda ona meni aj farbu vlasov a tomu zrejme prisposobuje tu foliu. Alebo naopak? Ale poviem vam, to je taka divocina, ze fashion okienko o sekciu dalej je oproti tomu nic, nula...nula, nula, nic.

Ale k veci, ta keramika u gustava vyzera perfektne. Hlavne teda, auto vyzera super 👍 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, montemar napsal:

lexus samozřejmě top značka je. mně jen nedává smysl na  příplatkovou barvu za 50-300k dávat nějakej povlak za dalších 100. ale my chudí lidé toho nechápeme mnohem víc :)

gustavovi se omlouvám, nechci mu kazit radost. to auto je nádherný

 

Díky.....Hele, obyč černá perleť....na tom není keramikou co zkazit :D žádný prémiový lak. Spiš se mi líbí, jak ta barva oživne, ta hydrofobnost a snadnější údržba. Zas to nestálo úplně ranec, takže trocha toho potěšení z toho je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se ptáš na nový, takže to ber s rezervou, ale naše 2009 navzdory nějakým 127kw, fakt strašlivě nejede. Je to atmosféra, takže je třeba to točit, ale i tak je to auto na klidné ježdění a naloží ti kdejaký oturbeny litr s o tretinu mensim vykonem. Ale to auto má absolutně jiné přednosti než závodění na dálnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Vasa_H napsal:

Neni tu nejaky majitel Outbacku?

nejsem zadny zavodnik, ale v recenzich u 2.5 benzinu casto pada “malo dynamicky”. 

Pridávam sa, aj mňa by to zaujímalo vrátane spoľahlivosti aj keď pri novom modely asi zavčasu spoľahlivosť riešiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jezdím předchozí generaci MY2015 a po osmi letech a 170t km vůbec žádná závada. Olej co 10t km a v převodovce co 60t. Upřímně, už dva roky přemýšlím o výměně, ale prostě nevím za co, snad jedině nový model. A k té spolehlivosti, ten motor dělají už snad 20 let. 

Ještě něco k tomu jak je to auto živé, není to turbo diesel, stovka za 10s. Ale zase člověk nemusí tolik brzdit, není to sporťák, ale zatáčky nejsou problém. Destičky mi vydržely 120t km.

A cena za skladovku 1.080m v dnešní době...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Mr. Sandman napsal:

ten motor dělají už snad 20 let

Tu ma pri novom modely trosku zarazila info že 90% dielov motora je iných resp. pozmenených údajne k lepšiemu, ale inak recenzie zatiaľ pozitívne. Martin Vaculík má na Youtube fajn test

Upraveno uživatelem rado74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 minutes ago, rado74 said:

Tu ma pri novom modely trosku zarazila info že 90% dielov motora je iných resp. pozmenených údajne k lepšiemu, ale inak recenzie zatiaľ pozitívne. Martin Vaculík má na Youtube fajn test

To oni tvrdí u každé nové generace ;) měl jsem 2013 a 2015 měla být také z 80% nová. Ale změna tam určitě je, tyhle nové motory mají už přímé vstřikování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vasa_H napsal:

Neni tu nejaky majitel Outbacku?

nejsem zadny zavodnik, ale v recenzich u 2.5 benzinu casto pada “malo dynamicky”. 

Mame doma 2 Outbacky - minulou generaci rok 2018 a ted par tydnu novy auto a malo dynamicky to bohuzel je :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Outback BS r. 2016 Sport. Najeto cca 173tis, na záruku ve 151tis km komplet nová Cvt, pohon zadních dveří, poslední díl výfuku. Na kulanci nové svodné výfukové potrubí. Auto je super, fakt ho mám rád, ale…občas mi chybí výkon. Projeví se to především na státovkách, kde je silný provoz a prostě není tolik času a prostoru nechat nadejchnout tu atmosféru a rychle předjet v těch pár oknech volného protisměru a vhodného úseku. Ale zbytek užívání auta je to za mě moc fajn. V zatáčkách není třeba snad brzdit, prostě to projedeš ani nevíš jak a ti frajeři co byli silní na rovinkách hodně rychle ztrácí. Hlavně ale mám rád, že fakt zajedu a vyjedu kamkoliv. Jakože fakt mám občas bahno nebo sníh až na střeše a prostě Outback nezaváhá. Není to auto pro všechny, spíš ho musíš fakt chtít a vědět proč ho chceš, protože na drcení dálnice je spoustu lepších aut. Ten nový neznám, líbil se mi Field, ale jelikož mám na svém v podstatě novou Cvt a motor snad vydrží ještě hodně, tak si ho nějakou dobu nechám.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, musím uznať že Outback je “diagnóza”…nikdy to nebude zavodak, ale dostaneš sa s tým všade a v zákrutách budeš “vyzúvať” chlapcov na M5-kach a AMG-eckach. Inak mám s ním jednu fajn príhodu ako som raz v zime po práci išiel na bežky na Skalku nad Kremnicou…vyšli sme s kamosom hore, tam nikde nikoho a jeden chatár na nás “A vy tu čo robíte? Ako ste sa sem dostali? Veď ta cesta z Kremnice sem hore je čistý ľad!” Jj, mal pravdu, zistil som to cestou dole keď to smykalo v každej točke…ale to asi len preto že na ňom stále jazdím celoročné gumy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem ho mel. Ale to nemuzes vubec srovnavat,ten 6val s tim co se dela ted. Skoda,ze tu ofiko neni ta 2,4 co ve statech. Na druhou stranu, k tomu OB je potreba pristupovat jinak,nez jako k autu co rve asfalt. Me se libi a laka me ho zkusit. Predstava,ze nalozim psa a rodinu a bike a odvezu je luxusne a pohodlne nekam na chalupu a pak se soupnu po sterku nekam na kolo je super. Proti levorgu to nejede,ale nemam tendence se honit, v zatackach se da jet svizne diky super podvozku a ten zbytek by me v klidu stacil. Projev atmo motoru mam rad a je s tim uplne pohodove cestovani se slusnou spotrebou,na velke full time 4x4. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Levorga na 3 týdny a celkem mě zklamal. Odpočítával jsem čas až se mi vrátí Outback. Buď jsem měl velký očekávání, protože zvenku se mi líbil hodně, nebo prostě jsem to auto za tu dobu nepochopil. 
Prodleva turba byla snad 3-4 vteřiny, takže s autem jsem se skoro bál předjet. Celkově mi to přišlo chabější než Otb. A taky jsem se utvrdil, že rodinné auto břichoplaza už nechci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s nim jedu jen obcas, je to auto zeny, ale kdyz ho mam svezu se, podvozkove je uplne stejnej jak japonska verze. A taky do toho lezu z Landaka, to me prijde, ze jede vsechno. Jedine co me na nem se.e je hafo tech asistentu a kecalku do rizeni :). A z predjizdeni strach nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...