Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Tak určitě ho máš víc v ruce než já po těch pár týdnech. Já prostě měl asi fakt velký očekávání, protože designově jsem z něj byl hotovej, ale pak jiskra nepřeskočila no. Každopádně mě tenkrát alespoň minimálně přivedl na myšlenku splašit Sti. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Vasa_H napsal:

A srovnani A6 allroad vs. Outback?

Nezrovnatelne. Allroad je najvsestrannejsie auto co poznam. Outback je jeho hrackarska verzia. 

Videl som co dokaze v terene (Allroad), na dialnici je to narozdiel od Outbacku pohodlna limuzina. Neviem ci sa do toho dava nieco slabsie ako 3.0TDI, v kazdom pripade ta dynamika je pochopitelne v inych intenciach ako subaru. 

Vykon, 4x4, pohodlie, komfort, jazdne vlastnosti, vyhotovenie... asi ma nenapada nic v com je to zrovnavatelne. Bohuzial ani v cene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, TLD napsal:

Steke_m STi jo? Bomba. Kdyby tu byla ta moznost jdm verze levorga s 300konma tak za me dokonale rodinne auto.

Jo to souhlasím, to by byla paráda. U Otb, jak si psal předtím, kdyby tady byla ta 2.4, tak nemám co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 12. 2022 v 21:03, eskimak napsal:

Nezrovnatelne. Allroad je najvsestrannejsie auto co poznam. Outback je jeho hrackarska verzia. 

Videl som co dokaze v terene (Allroad), na dialnici je to narozdiel od Outbacku pohodlna limuzina. Neviem ci sa do toho dava nieco slabsie ako 3.0TDI, v kazdom pripade ta dynamika je pochopitelne v inych intenciach ako subaru. 

Vykon, 4x4, pohodlie, komfort, jazdne vlastnosti, vyhotovenie... asi ma nenapada nic v com je to zrovnavatelne. Bohuzial ani v cene.

Mal si prosim ta moznost porovnat verziu Wilderness s Allroad? Dotaz cisto zo zvedavosti, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, zacik napsal:

A6 Allroad ma asi 4 nastavenia svetlej vysky, rozdiel medzi min a max je cca 5cm. Myslim ze na najvyssom nastaveni to je viac ako Outback.

 

Pre Allroad C6 je min 125 a max 185 mm, cize rozdiel 6cm. Pocitovo je to obrovsky rozdiel, na Dynamic je to naozaj stabilne pre dialnicu, Lift je len do cca 45kmph a v tom sa uz da do slusnej divociny. (Stale je to limuzina, nie auto a la defender)

Upraveno uživatelem eskimak
Typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 12. 2022 v 21:03, eskimak napsal:

Nezrovnatelne. Allroad je najvsestrannejsie auto co poznam. Outback je jeho hrackarska verzia. 

Videl som co dokaze v terene (Allroad), na dialnici je to narozdiel od Outbacku pohodlna limuzina. Neviem ci sa do toho dava nieco slabsie ako 3.0TDI, v kazdom pripade ta dynamika je pochopitelne v inych intenciach ako subaru. 

Vykon, 4x4, pohodlie, komfort, jazdne vlastnosti, vyhotovenie... asi ma nenapada nic v com je to zrovnavatelne. Bohuzial ani v cene.

na dalnici Audi...do terenu Subaru. Pokud chces dojet, tak taky Subaru :)

....subaru ma jedinej problem a to je vykon, ale to je dneska obecne problem vsude.

mel jsem 3x legacy a jednou outbacka 3.6...pak lexus gs 450h a kdyz jsem resil nastupce, tak jsem mel vykonove problem se vsim (vcetne  MB a BMW, Audi nechci), Outback se me moc libil (az na vykon), ale nakonec vyhral Lexus RX450h. Je to taky zelva, ale aspon ma 6ti valec, cimz jsem skok do sveta 4 valcu zase o neco odlozil. 

 

Se ted divam na A6 all road (sedan)

35tdi 120kW

40tdi 150kW

45tdi 180kW 

50tdi 210kW

...jedine plus je 6 valec u tech poslednich 2, jinak je to bida a minimalne u 35 a 40 bych se srovnani s outbackem asi nebal.

Smysl, za me, dava jen 55 tdi / fsi avant quattro. Misto zbytku si muzes koupit klidne Superba s kouli. Bude to zhruba stejna zabava ;)

 

Upraveno uživatelem simon_magus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, simon_magus napsal:

na dalnici Audi...do terenu Subaru. Pokud chces dojet, tak taky Subaru :)

Omyl. Podla mojho nazoru je v terene Allroad nezrovnatelne lepsi. Koniec koncov, okrem osobnej skusenosti mozes pphladat vselijake videa a testy, ale tam je vzdy rozporovatelna objektivnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, simon_magus napsal:

na dalnici Audi...do terenu Subaru. Pokud chces dojet, tak taky Subaru :)

....subaru ma jedinej problem a to je vykon, ale to je dneska obecne problem vsude.

mel jsem 3x legacy a jednou outbacka 3.6...pak lexus gs 450h a kdyz jsem resil nastupce, tak jsem mel vykonove problem se vsim (vcetne  MB a BMW, Audi nechci), Outback se me moc libil (az na vykon), ale nakonec vyhral Lexus RX450h. Je to taky zelva, ale aspon ma 6ti valec, cimz jsem skok do sveta 4 valcu zase o neco odlozil. 

 

Se ted divam na A6 all road (sedan)

35tdi 120kW

40tdi 150kW

45tdi 180kW 

50tdi 210kW

...jedine plus je 6 valec u tech poslednich 2, jinak je to bida a minimalne u 35 a 40 bych se srovnani s outbackem asi nebal.

Smysl, za me, dava jen 55 tdi / fsi avant quattro. Misto zbytku si muzes koupit klidne Superba s kouli. Bude to zhruba stejna zabava ;)

 

Btw, aj ten najslabsi 35tdi, co je k takemu autu uplny nezmysel, ma 370Nm. Voci 245Nm u Subaru. Hadaj ci pomoze +50% krutiaceho momentu v terene?

 

Edit: a este si aj pozeral zle. Pre Allroad, o ktorom sa tu bavime je najslabsia motorizacia 40 tdi, najsilnejsia je 55 tdi ktory ma 253kw. 

A ta najslabsia ma teda 400Nm. 

Mimochodom, pre bezne jazdenie - Allroad ma oproti Outbacku razvor vacsi takmer o 20cm, co su tak 2 triedy.

Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jezdil jsem obe auta a skoncil u Outbacku... pises  nesmysly, co jsi nekde okoukal... Outback je nejpohodlnejsi auto sve tridy, takovou plavnost pamatuju naposledy u W124. O offroadu se asi nema cenu bavit, muj Outback, se kterym jsem sjezdill vetsinu offoradovych cest v death valley by ti mohl vykladat. Jediny minus je vykon, ale kdyz chces, tak si muzes objednat u Impexty XT verzi z Kanady a mas 260koni. A stale to bude levnejsi nez hola audina s 2.0 TDi

Majitele a fanousci audi jsou vzdy stejni, kolega si koupil A6 a kdyz jsme se potkali tak si sedl do Outbacku a obema rukama se snazil cloumat stredovou konzoli... proste si myslel ze to asi upadne protoze to neni naskok diky technice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, eskimak napsal:

Omyl. Podla mojho nazoru je v terene Allroad nezrovnatelne lepsi.

...

Mimochodom, pre bezne jazdenie - Allroad ma oproti Outbacku razvor vacsi takmer o 20cm, co su tak 2 triedy.

A presne to ho oproti Outbacku diskvalifikuje v teréne (resp. na terénnejších a málo frekventovaných nespevnených cestách). Nižší podvozok a dlhší rázvor znamenajú neustále problémy pri kameňoch, hranách, vyjazdených koľajách a podobne. Newtonmetre ti v tom nepomôžu. Osobná skúsenosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...