Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, KFL napsal:

Je to neuvěřitelný, ale k dnešku mám za sebou první rok s RS3, tak si to tu odložím.

Nemá smysl cokoliv extra psát. Pokud nepočítám Stařenu, tak tenhle prcek je nejlepší auto, co jsem kdy měl. Lehce použitelný a krotký daily, který na požádání předvede chuligánství nejhoršího kalibru. Dlouhý cesty, krátký cesty, město, lítačky po okreskách, dálniční stíhací lety, zimní klouzačky, i lehčí terén...

Cokoliv po něm chcete, dodá to. Bez zaváhání. Prostě skvělý!

A něco čísel, pokud by někoho zajímalo:
Nájezd: 29.164 km
Palivo: 3.193 litrů (100 oktan)
Průměrná spotřeba: 10,8 l/100 km
Nejnižší dosažená spotřeba na nádrž: 7,9 l/100 km
Výměny oleje a servisní prohlídky: 3 (při koupi a pak po 15 tkm)
Počet launch control startů: cca 8
Počet závad: 0
Počet čelních skel: 2
Roční náklady: to nechceš vědět 😀

Doporučil bych auto dalšímu? Samozřejmě!

 

vyroci.jpg

Gratuluji a velka zavist 😉

pozitivni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, KFL napsal:

Je to neuvěřitelný, ale k dnešku mám za sebou první rok s RS3, tak si to tu odložím.

Nemá smysl cokoliv extra psát. Pokud nepočítám Stařenu, tak tenhle prcek je nejlepší auto, co jsem kdy měl. Lehce použitelný a krotký daily, který na požádání předvede chuligánství nejhoršího kalibru. Dlouhý cesty, krátký cesty, město, lítačky po okreskách, dálniční stíhací lety, zimní klouzačky, i lehčí terén...

Cokoliv po něm chcete, dodá to. Bez zaváhání. Prostě skvělý!

A něco čísel, pokud by někoho zajímalo:
Nájezd: 29.164 km
Palivo: 3.193 litrů (100 oktan)
Průměrná spotřeba: 10,8 l/100 km
Nejnižší dosažená spotřeba na nádrž: 7,9 l/100 km
Výměny oleje a servisní prohlídky: 3 (při koupi a pak po 15 tkm)
Počet launch control startů: cca 8
Počet závad: 0
Počet čelních skel: 2
Roční náklady: to nechceš vědět 😀

Doporučil bych auto dalšímu? Samozřejmě!

 

vyroci.jpg

Moc sympatický povoz 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, M3maniac napsal:

výměna toho řemene 30 litrů? to už je pažout prémie?🤣

Výměna řemene je kolem deseti, ale tady už je pravděpodobně zanesené olejové čerpadlo, které dávají nové, čištění kanálků a další chujoviny s tím spojené, suma sumárum 30 papírů. A proč jsem ho koupil? 😆 Bylo levné, ta 1,2 pěkně jede a celkově interiér i design se nám samozřejmě líbil, jedná se o poskakovátko po městě. A další plusové body, že brácha s Pažoutem najel v Africe skoro 300.000km bez ztráty kytičky...no, doba se mění. Ale zase na druhou stranu co dnes koupit? Sere se prý všechno 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, M3maniac napsal:

2 mesice po záruce? bych asi resil soudního znalce, že ten rozpadly řemen je v oleji už jistě déle než 2 měsíce, kurvy. Slovo kulance jim asi nic neříka.

Já na tyhle tahanice nejsem, mám domluvenou opravu do konce roku za slušný peníz a víc to nebudu řešit.... a Pažout má jedno velké mínus, tím pro mě story končí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to neuvěřitelný, ale k dnešku mám za sebou první rok s RS3, tak si to tu odložím.
Nemá smysl cokoliv extra psát. Pokud nepočítám Stařenu, tak tenhle prcek je nejlepší auto, co jsem kdy měl. Lehce použitelný a krotký daily, který na požádání předvede chuligánství nejhoršího kalibru. Dlouhý cesty, krátký cesty, město, lítačky po okreskách, dálniční stíhací lety, zimní klouzačky, i lehčí terén...
Cokoliv po něm chcete, dodá to. Bez zaváhání. Prostě skvělý!
A něco čísel, pokud by někoho zajímalo:
Nájezd: 29.164 km
Palivo: 3.193 litrů (100 oktan)
Průměrná spotřeba: 10,8 l/100 km
Nejnižší dosažená spotřeba na nádrž: 7,9 l/100 km
Výměny oleje a servisní prohlídky: 3 (při koupi a pak po 15 tkm)
Počet launch control startů: cca 8
Počet závad: 0
Počet čelních skel: 2
Roční náklady: to nechceš vědět 
Doporučil bych auto dalšímu? Samozřejmě!
 
vyroci.jpg.aa92a7b185b7055674dde83764efb0de.jpg

Krásná práce, krásný auto, rozumím!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To M3maniac and geometr: Tak díky moc kluci, jste mě nakopli, nedalo mi to a udělal jsem dnes v Pažoutu megabordel a že nevíte co? Oni tam najednou objevili, že je od minulého týdne prý svolávací akce na naše auto 😂 To su pamrdi, takže sice konec ledna, ale aspoň to bude celé zdarma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, African napsal:

To M3maniac and geometr: Tak díky moc kluci, jste mě nakopli, nedalo mi to a udělal jsem dnes v Pažoutu megabordel a že nevíte co? Oni tam najednou objevili, že je od minulého týdne prý svolávací akce na naše auto 😂 To su pamrdi, takže sice konec ledna, ale aspoň to bude celé zdarma...

No ty vole 🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AfricanJestli Tě to uklidní Vlasto, tak "Kaizenu navzdory" má podobné kostlivce ve skříni i Toyota/LEXUS - "svolávačky" (řešené pokud možno potichu a bez náhradního vozu při placených pravidelných servisech) na notoricky profláklé airbagy Takata tam trvaly snad 10 let... :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Toyoty som zazil aj ovela vacsie zmrdstvo, Avensis, pocas celej zaruky potichucky "zdarma" dolievali olej, pripadne ho venovali, aby ked sa motor po zaruke posral povedali SMOLA. A pritom to bola znama vec (nie majitelovi, kym sa motor neporucal), konstrukcna vada, prakticky neriesitelna (nevyvlozkovane motory z hi-tech materialu ktory nebol az taky hitech a casom uz piesty netesnili). Tykalo sa to celych serii po svete. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to si vzpomínám: kdo si nesponzoroval "prodlouženou záruku" (v případě mé tehdejší Corolly 1,6 byl "provozovatelem" naštěstí Japonec, takže v servisu Tsusho si o tom netroufli diskutovat), ten měl smolíka a výměnu polomotoru si platil ze svého. A co jsem později slyšel od vyznavačů nafty, profláklé těsnění hlavy v D4D byl taky celkem evergreen - ale kdo kromě čechů by si od Japonců kupoval ropáka? :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pred 20 rokmi som mal corollu. Jazdil som na nej zo 3 roky a nasledne posunul v ramci rodiny s tym, ze auto ostalo na mojom mene a nerobil sa prepis. Jazdilo este relativne donedavna, malo nabehnutych necelych pol miliona km. Zvolavacky na vymenu airbagov som akosi ignoroval. Potom ako islo auto do srotu, som si dal tu namahu a oznamil AD, ze dana corolla uz neexistuje. Zlty listok, doporucene (!!!), aby som sa dostavil na vymenu airbagov chodi postou nadalej, myslim kazdy kvartal 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, African napsal:

To M3maniac and geometr: Tak díky moc kluci, jste mě nakopli, nedalo mi to a udělal jsem dnes v Pažoutu megabordel a že nevíte co? Oni tam najednou objevili, že je od minulého týdne prý svolávací akce na naše auto 😂 To su pamrdi, takže sice konec ledna, ale aspoň to bude celé zdarma...

To jsou teda šmejdi. By mě zajímalo, jestli tohle je nedbalost jen konkrétních lidí v konkrétním servisu, nebo nějaká centrální  direktiva "z hora". Každopádně tomu říkám srát na zákazníka. Ale třeba jim křivdim a kdybys to k tý opravě v tom lednu přistavil, řekli by Ti, že je to zadara ve svolávačce (nebo i před tím zavolali / napsali).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, EpsteinBarr napsal:

Asi pred 20 rokmi som mal corollu. Jazdil som na nej zo 3 roky a nasledne posunul v ramci rodiny s tym, ze auto ostalo na mojom mene a nerobil sa prepis. Jazdilo este relativne donedavna, malo nabehnutych necelych pol miliona km. Zvolavacky na vymenu airbagov som akosi ignoroval. Potom ako islo auto do srotu, som si dal tu namahu a oznamil AD, ze dana corolla uz neexistuje. Zlty listok, doporucene (!!!), aby som sa dostavil na vymenu airbagov chodi postou nadalej, myslim kazdy kvartal 🙂 

Škoda, že nemáš kus toho slisovanýho auta ze šrotu, že bys jim ho přines k tý výměně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...