Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Kdysi jsme to řešili s dodavatelem. Dle jeho tehdejšího vyjádření je 5 let skladování OK, pokud se dodrží podmínky skladování. Já osobně po 4 letech provozu přezouvám.
Pokud ty nabízené gumy nejsou za pusu, tak bych do toho nešel. Už prostě po té době nebudou mít stejné vlastnosti jako nové. Ale tím netvrdím, že se na tom jezdit nedá. Jen je potřeba na to myslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem poslouchal na ČRO-Plus:

https://www.mujrozhlas.cz/special/spolecne-vysilani-radiozurnalu-croplus-na-tema-euro-7-budoucnost-automobilu-automobiloveho

Je to takový smutný.... ElektroDad Staněk žije ve své bublině. Pepa Fotr na tripu standartně dobře za spalováky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 3. 2023 v 10:18, wawrik napsal:

Celkovo považujem spokojnostné prieskumy za kravinu, ale toto ma pobavilo, tak to sem dám :D

216402233_Untitled-3-orig1.jpg.31d1eae2d3ced09a43caf3ef74c9c83a.jpg

Mne to teda prijde hodne realny. Jsme si nedavno pujcili Stelvio na dovce a od te doby projizdim inzerci. Kdyz jsem presednul do sluzebaku nebo do naseho 3er, tak mi to prijde az smutny. Jak asi teprve bude jezdit Giulia... 

20230312_122904.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, uff napsal:

Mne to teda prijde hodne realny. Jsme si nedavno pujcili Stelvio na dovce a od te doby projizdim inzerci. Kdyz jsem presednul do sluzebaku nebo do naseho 3er, tak mi to prijde az smutny. Jak asi teprve bude jezdit Giulia...

Jasné, o tom žiadna, sám Stelvio mám. Len tieto dotazníkové prieskumy sa často prezentujú ako rebríčky kvality, spoľahlivosti atď., tak ma to vzhľadom k miestnej povesti (aj keď nezaslúženej) pobavilo. Nuž, iný kraj, iné očakávania :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 3. 2023 v 16:46, Kotlick napsal:

Tohle jsem poslouchal na ČRO-Plus:

https://www.mujrozhlas.cz/special/spolecne-vysilani-radiozurnalu-croplus-na-tema-euro-7-budoucnost-automobilu-automobiloveho

Je to takový smutný.... ElektroDad Staněk žije ve své bublině. Pepa Fotr na tripu standartně dobře za spalováky.

Tak von pan Staněk nemluví úplně pravdu, znám ho osobně  a to velice dobře a po té, co se vrátil z Číny, jezdil drahnou dobu se dvěma spalováky, motobike od BMW měl taky. Postupně k tomu zlomu k emobilitě došlo, ale rozhodně ne po návraru z Chinese. Teď je schopen jet do IT na hory o dvě hodiny déle než ostatní, páč nabíjet je třeba.

Upraveno uživatelem HDS1200
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, HDS1200 napsal:

Tak von pan Staněk nemluví úplně pravdu, znám ho osobně  a to velice dobře a po té, co se vrátil z Číny, jezdil drahnou dobu se dvěma spalováky, motobike od BMW měl taky. Postupně k tomu zlomu k emobilitě došlo, ale rozhodně ne po návraru z Chinese. Teď je schopen jet do IT na hory o dvě hodiny déle než ostatní, páč nabíjet je třeba.

Chvíli jsem sledoval jeho YT kanál o fotovoltaice. Všechno podřizují fungování fotovoltaiky na baráku. Dobře se to poslouchá, ale je to extrémní příklad. Musí si sednout spousta věcí, což je pro většinu lidí sci-fi. Nemluvě o tom, že ta prvotní investice je balík. On fakt žije v bublině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá niekto skúsenosť s tými štartovacími powerbankami? Dosť by sa mi to zišlo, ale sľubujú 1500 A štartovací prúd, no káble sa mi zdajú príliš tenké aj na polovičný prúd, najmä keď si to porovnám s káblami, čo mám v dízlovom kile... Ale predáva to miestna Toyota, niečo by to pomôcť mohlo...

20230329_152335.thumb.jpg.66b352e69870703ab8dd5965550cf053.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tak, exterier se mi líbí víc u starší generace, ale interier je o level dál u nové. Vybral jsem světlý a je to cool. K tomu všechny pičičárny jako vyhřívané sedačky, vyhřívaný volant, adaptivní tempomat, udržování v jízdních pruzích, čtení značek, hbitý infotainment, keyless entry, couvací kamera, 10 airbagů atd

4B594ECF-9D47-41BE-B000-59B39AEC5652.jpeg

D4E375DA-333A-4B13-A63A-CE515E57CE55.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, wawrik napsal:

Nemá niekto skúsenosť s tými štartovacími powerbankami? Dosť by sa mi to zišlo, ale sľubujú 1500 A štartovací prúd, no káble sa mi zdajú príliš tenké aj na polovičný prúd, najmä keď si to porovnám s káblami, čo mám v dízlovom kile... Ale predáva to miestna Toyota, niečo by to pomôcť mohlo...

 

Ja mám asi 5r. niečo podobné z LIDLu a samozrejme som to sám odvtedy nepotreboval. Ale vyskúšané minimálne 5x na susedoch/kolegoch, zakaždým úspešne a to aj na baterke ktorá s motorom ani neťukla.  Všetko dízle 2.0 ak mi pamäť slúži.  Každý jeden sa potom zaujímal kde sa to dá kúpiť.  Proste magic..  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...