Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Zalezi na preferencich, ale ta guided tour je skvela! Paradni trasa - 100km s pauzama cca 12:30-17:30. Ve skupine jsme meli 3 pace cars, ktery urcovali tempo (rozdelili nas do skupin, podle rychlosti) a i pokud mas slusny ridicsky schopnosti, tak pan majitel nasadil, vzhledem k horskym silnickam, tempo ktery bylo rekneme narocny. Takze na tvou otazku, ano napit tomu muzes dat, pokud mas koule a skill. :D Ja jel jako nejpomalejsi posledni a i tak jsem si to neskutecne uzil.

Doporucim si aspon na jeden den pred tim pujcit nejaky obyc auto a zkalibrovat se na RHD jezdeni. Trasa vede casto pod dost uzouckejch silnicich a je dobry si nezvykat na druhou stranu silnice az pri ty zazitkovy jizde. Tohle jsem trochu podcenil a byt jsem pravaka kdysi v Irsku mel, tak mi to trvalo, nez jsem mel aspon trochu jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je pace rychlejší, záleží jak moc to chceš honit tak můžeš vždy v nejrychlejší group. Já jel 964kou v nejpomalejší a za mnou jela RX7 přede mnou S30 RB swapped a před ní Supra mk5. Nejrychlejší auto dne bylo paradoxně nejpomalejší Trueno :D Ale týpek říkal že má Trueno doma v US tak asi tak... Měl jsem tu Ultimate guide a super, myslím že jinak bych tak pěkný cesty stejně nenašel...

 

Jestli si chceš půjčít bez guided tak je možnost tady, měl jsem naplánováné bohužel jsem musel rušit...

https://www.omoren.com/en/

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si na víkend půjčil poslední generaci Disco s motorem R6 ( D300 ) a musím konstatovat, že znám mnohem řidičtější SUV, motor by víc síly rozhodně zvládl, na brzdách je strašně cítit ta váha, budíky oproti konkurenci působí zastarale, zadní dveře nemají polohy a pořád se mi v úzkých prostorech zavíraly ( když jsem dozadu dával děti ), což bylo asi za celej víkend tak 174x a už mě to dopalovalo. Ale…
Na vše výše napsaný kašlu, to auto je boží! Jak krásně se pohupuje, ten posez za volantem, ten posez
Základní sedačky a tak příjemný, elegantní design infotaimentu a toho místa pro rodinu!
Jen jsem vám to chtěl říct
368a5bee87643f5c855e91f3b0dc32c4.jpg
05d371724026d7a99e7d29b5364839e8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam, ze nebudu uplne offtopic. Resila se tu uz driv keramika, na tu mi ale firemni myci budget nevyjde. Dava smysl novy auto nechat navoskovat tvrdym voskem, pokud budu pak jezdit do bezkontaktnich mycek? Nemuzu na to najit jasnej nazor, sundam to uz pri prvnim myti a je to blbost, nebo to dava smysl? Idea je, tak 2x rocne navoskovat a mezi tim tak 1x za 3-6 tydnu vapka s aktivni penou. Auto sedi v garazi vetsinu casu, ven se podiva tak na 20t km rocne. Diky!

IMG_4298.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, lykan napsal:

Doufam, ze nebudu uplne offtopic. Resila se tu uz driv keramika, na tu mi ale firemni myci budget nevyjde. Dava smysl novy auto nechat navoskovat tvrdym voskem, pokud budu pak jezdit do bezkontaktnich mycek? Nemuzu na to najit jasnej nazor, sundam to uz pri prvnim myti a je to blbost, nebo to dava smysl? Idea je, tak 2x rocne navoskovat a mezi tim tak 1x za 3-6 tydnu vapka s aktivni penou. Auto sedi v garazi vetsinu casu, ven se podiva tak na 20t km rocne. Diky!

 

skús Optimum Opti-Seal, niekedy dávno som sa venoval čisteniu áut a tento prípravok používam dodnes na vlastné auto, je lepší ako tvrdé vosky čo sa týka lesku a výdrže a menej pracný. Na keramiku sa nechytá, ale pomer cena a úžitková hodnota je bezkonkurenčný nehovoriac o úplne jednoduchej aplikácii .....Mrkni na net a posúď sám

2e343a252222008c29b0a436bd2e6eef-optimum-opti-seal.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...