Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V práci teď jezdím Renaultem Clio Grandtour......a těžce uvažuju o tom,že si ho koupím i soukromě. Bezva auto......:)

My máme v práci celou flotilu Renaultů (Traffic, Kangoo, Megane kombi), hlavně jezdím tím Megane a velká nespokojenost. Já bych nákup vozu s kosočtvrecem ve znaku hodně zvážil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme v práci celou flotilu Renaultů (Traffic, Kangoo, Megane kombi), hlavně jezdím tím Megane a velká nespokojenost. Já bych nákup vozu s kosočtvrecem ve znaku hodně zvážil...

 

Já už dnes taky :sweatdrop: (3x Laguna a teď ten Satis)

 

Občas byla švanda i s autem co má kosočtvrec :cheers: pak člověku ani nevadí že ho tam má :)

 

post-8167-1270586707.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je ?

SORem jsem párkrát jel a docela v pohodě. Bohužel na ten jeho zvláštní stupňovitý tvar si asi nikdy nezvyknu - možná se do něj lépe vjíždí kočárkem, ale to stejně není můj problém... Hrdě přiznávám: Zlatá Karosa!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem kromě Michala85: Chlapi! Copak neznáte SOR Libchavy? :sad01_anim: To je ostuda! :helpsmilie:

 

Michalovi85: Zlatá Karosa bych asi neřekl. Já teda Karosou (byla to C734.1340) jel naposledy v Autoškole a byl to teda fakt děsný zážitek :wheelchair: . No ale jestli máš k dispozici nějakou novější, tak to jsem docela zvědavý . V DP bohužel nikoho neznám, tak se asi nesvezu, ale zkušenosti si rád poslechnu :) .

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...