Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

...tý vole zlatá mládež dělá subsrazy :D

 

 

Já bych to tak horký neviděl. Kdybych mi lékaři nezakázali řídit, přijel bych také a to mladík nejsem a už v žádném případě zlatý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Hehe, prej zlatá mládež... Srazy zlaté mládeže jsou o pózování u nějakého bramboráku nebo mercedésu. Tohle byl sraz, který měl úkol najít nějakou pěknou okresku poblíž Prahy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle vychcánky, kteří ostatní účastníky silníčního provozu ohrožují v téhle rychlosti na životu opravdu miluji.

 

Hm ty seš hned se vším hotovej. V Německu asi jezděj samí vrazi že?

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Hm ty seš hned se vším hotovej. V Německu asi jezděj samí vrazi že?

 

O Německu jsi nenapsal ani slovo. Jestli si nepamatuješ o čem byl Tvůj příspěvek tak tady máš doslovnou citaci. ?Známý mi říkal, že mu naměřili cca 240km/h, když hozastavili v klidu jim řekl, že veze hodně peněz a měl strach, že se na něholepí černé auto, tak ujížděl - bylo to bez pokuty.?

Edit - v Německu jsem nějaký čas pobýval, dopravní předpisy znám, nevím, jak si na tom Ty.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tak záleží asi na tom, jestli ty peníze opravdu vezl nebo se na to jen vymlouval, i když to by možná bylo jen lehkým ospravedlněním scénáře, kdyby zrychlil až když se za něj ti policajti pověsili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Nedělej ze sebe chudáka, však ta mazdice a audina taky žádný béčka nejsou... :D

Vám příště přijedu ukázat jak se do auta o půdorysu mondea vejde 7 lidí Tadovy výšky.

 

Nojo, já jsem dost skladnej, to že se vejdu do MX5 to dakazuje :) Naštěstí někdo přemejšlel, když to auto dělal, všecko je tam na svým místě a nic moc tam nepřekáží, až na držák na pití, kterej v zatáčkách tlačí na levou nohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow: Je snad úplně jedno, kde jedeš 240km/h ne? Tím jsem měl namysli, že někde je ta rychlost legální a řidič je v pohodě a o 50km dále je to vrah.

 

Tada: Myslím, že ty policajti moc dobře věděli o co šlo, jinak by ho osolili. Jednou to na mě taky zkoušeli, pověsili se mi těsně za zadek a čekali, že jim na to skočím. Začal jsem snižovat až na 110km/h a pak to vzdali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow: Je snad úplně jedno, kde jedeš 240km/h ne? Tím jsem měl namysli, že někde je ta rychlost legální a řidič je v pohodě a o 50km dále je to vrah.

 

To neni uplne spravna argumentace. Rozdil mezi jednim mistem a mistem o 50 km dale je v nastavenych pravidlech. Muj osobni nazor je takovy, ze at si kazdy jezdi, jak uzna za vhodne (jsme myslici bytosti). Mel by ale byt schopny nest za svoje jednani nasledky (tzn. kdyz porusim pravidla a chyti me, tak za to nesu odpovednost).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Snow: Je snad úplně jedno, kde jedeš 240km/h ne? Tím jsem měl namysli, že někde je ta rychlost legální a řidič je v pohodě a o 50km dále je to vrah. 

 

To opravdu není. Německé dálnice mají zpravidla tři pruhy a účastníci silničního provozu jsou zvyklí, že se kolem nich může někdo prohnat rychlostí přes 200km/ha v nejrychlychlejším pruhu se nemotají.

Rychlost bez omezení v u našich západních sousedů není zcela jednoznačná, není dovolená všude !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tada: Myslím, že ty policajti moc dobře věděli o co šlo, jinak by ho osolili. Jednou to na mě taky zkoušeli, pověsili se mi těsně za zadek a čekali, že jim na to skočím. Začal jsem snižovat až na 110km/h a pak to vzdali.

 

No, já jsem jim to taky jednou snížil, ale dost prudce, až jim spadly čepice. Pak mě taky nechali. Teď už je mi to jedno, s MX5 jsem na dálnici teda ještě nebyl, ale zítra pojedu a nemyslím si, že cokoliv nad 130 je v ní nějaká trvale udržitelná rychlost :D teda bez střechy.

 

skalis: Myslící bytosti sice jsme, ale za volantem musíš myslet i za všechny ostatní a to je občas fuška :)

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známý mi říkal, že mu naměřili cca 240km/h, když ho zastavili v klidu jim řekl, že veze hodně peněz a měl strach, že se na něho lepí černé auto, tak ujížděl - bylo to bez pokuty.

 

Bylo to sice bez pokuty, ale zato se dostal do databáze útvaru proti praní špinavých peněz :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow: Myslím, že to je zbytečná diskuze, po německých dálnicích jezdím každý měsíc a hodně se tam změnilo. Jsou tam i dvouproudé dálnice (zrovna tak u nás jsou často 3 pruhy v kopcích nebo před Prahou), omezení je v Německu opravdu hodně 80-130 a naprostá většina řidičů tam jezdí stejně jako u nás, tedy 130-140. Mě pouze vadí šmahem říct, že když někdo zrychlí na 200km/h, je to vychcánek nebo působí ohrožení života. Prostě tak to není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 jak se řídí s volantem,kde se střed neotáčí?

 

Musím se přiznat, že jsem si musel zvykat, na začátku mi to i trošku vadilo.

 

Edit  navíc je na volantu dost ovládacích prvků, které mi na počátku mátly hlavu   :worried_anim:.

 

 

Upraveno uživatelem Lapierre
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, že člověk musí předvídat a myslet za druhý. Naučil jsem se to z motorky, pač na motorce to platí obzlášť, do toho ještě sledovat kvalitu českých silnic, výmolů je všude jak nasráno a vyhejbat se nějaký hluboký díře v náklonu, když kolem je banda plechovkářů neni prdel.. Chtěl bych se dožít, abych se mohl soustředit plně na jízdu a nesledovat díry před sebou.

 

Jinak rychlejší jízdu než je předpisová neodsuzuji. Nejde to paušalizovat. Někdy je nebezpečnější, když někdo jede ve měste 40, než kdyby jel 60.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, že člověk musí předvídat a myslet za druhý. Naučil jsem se to z motorky, pač na motorce to platí obzlášť, do toho ještě sledovat kvalitu českých silnic, výmolů je všude jak nasráno a vyhejbat se nějaký hluboký díře v náklonu, když kolem je banda plechovkářů neni prdel.. Chtěl bych se dožít, abych se mohl soustředit plně na jízdu a nesledovat díry před sebou.

 

Jinak rychlejší jízdu než je předpisová neodsuzuji. Nejde to paušalizovat. Někdy je nebezpečnější, když někdo jede ve měste 40, než kdyby jel 60.

 

Ano přesný. Za poslední dva roky jsem se dostal několikrát do prekérní situace. Pokaždé v tom byla díra v silnici, resp. síť děr, jak kdyby tu silnici kobercově bombardovali.

 

Zasraný silničáři všude dávaj značky 30 km (jsou úseky, kde jsem je po třech měsích denního ježdění ještě neviděl - pokud jezdíte tak třeba směr na ČB, před Benešovem a další), ale když někde skutečně něco je, tak se na to sere. To platí i na policajty. Jsou úseky, kde každý měsíc je auto mimo silnici. Ty debily s koláčema na hlavě nenapadne tam dát značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...