Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ty rukavice jsou slizke I samy o sobe, ale v modernim klimatizovanem aute s preposilovanym rizenim a s kozenym volantem je to uz uplna uchylarna. Brrrr. Jak nejaky pedofilni german v Chebu ve stare W124 s koralkovym zavesem na sedadlech, polstarkem za zadnim oknem a podkovou na chladici. Jak rikam, urcite slo o vtip. Muselo, neco takoveho v tomhle stoleti nikdo nemuze myslet vazne. I v otevrenem Morganu by to bylo na povazenou.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rukavice mají opodstatnění - kupříkladu v autech, kterejm se rychle špiní volant nebo mají kovovou řadící páku, je rukavice (občas jen na pravačce) nedílnou součástí výbavy řidiče.

Tenhle model s děravejma kloubama je přecijen trochu za horizontem, ale běžný jelenicový rukavice jsou OK :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ťak jsem Vám chtěl poslat fotku, jak jsem si dneska hezky zazávodil a nakonec mám pocit, že je z toho spíš kvíz:

 

A) jaká je na obrázku značka auta

B) jaká je na obrázku značka hodinek

c) jaká je na obrázku značka rukavic

d) jaká je na obrázku dosažená rychlost v čase záběru (vyretušováno)

e) roztřesení fotografie způsobilo špatné počasí, vadné tlumiče nebo nedostatek světla?

 

a) CL?

B) nevím, stejně není čas ztrácet čas

c) nedostatečné na zimu

d) 0

e) mobil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty rukavice jsou slizke I samy o sobe, ale v modernim klimatizovanem aute s preposilovanym rizenim a s kozenym volantem je to uz uplna uchylarna. Brrrr. Jak nejaky pedofilni german v Chebu ve stare W124 s koralkovym zavesem na sedadlech, polstarkem za zadnim oknem a podkovou na chladici. Jak rikam, urcite slo o vtip. Muselo, neco takoveho v tomhle stoleti nikdo nemuze myslet vazne. I v otevrenem Morganu by to bylo na povazenou.

 

Podkovu shánim, k Mercedesu prostě patří.:smile_anim:

 

Poslední mohykán na předzimní prohlídce:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad rukavice - uznávám, že barevně nejsou sladěné :rolleyes: Nicméně, komu se ve stresu za volantem potí ruce, mi potvrdí, že s jelenicí pak ruce absolutně nekloužou na volantu a když rukavice sundá, má ruce suché. V létě taky skvělý. Čili není to ani okrasa, ani ochrana před zimou, ale "sací ústrojí" potu:-)

 

Jinak jste nikdo nevyhrál a milion za výhru si ponechám :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, co máš, ale to přepnutí nejde u každého automatu ;-)

 

teda nevím co máš ty ale za posledních 10 let jsem neviděl automat v kterym by to nešlo a že jsem jich řídil. na druhou stranu neznám nikoho kdo by byl tak uchylnej a používal to. podle mě to dělají jen proto aby zavřeli pusu těm manuálistům co tvrdí že aby si užili jízdu nejlépe ve své stodváce tak musí řadit. podle mě marketing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda nevím co máš ty ale za posledních 10 let jsem neviděl automat v kterym by to nešlo a že jsem jich řídil. na druhou stranu neznám nikoho kdo by byl tak uchylnej a používal to. podle mě to dělají jen proto aby zavřeli pusu těm manuálistům co tvrdí že aby si užili jízdu nejlépe ve své stodváce tak musí řadit. podle mě marketing

 

Osobně si občas podřazuju před předjížděním, když chci mít jistotu a nespoléhhat na to, že software správně a rychle pochopí kikcdown a občas naopak po městě schazuju automat z 3 na 4. Ale je to tak jednou za 1000 km.:-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem tím říct, že s automatem se necítím na sněhu tak bezpečně, jako s manuálem - jinak automat každopádně ANO :smile_anim:

 

v predchozim prispevku jsi se ptal co mam z automat - Alfa Sportronic, mam tam prave moznost manualniho razeni, neni tam H kulisa ale nahoru/dolu.

 

a k tomuto prispevku, souhlasim s tebou, i kdyz si na sneho radim s automatem sam, tak s manualem se citim lepe i proto ze nemam v aute s manualem ten nadbytek vykonu, tkery na snehu je vice na skodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda nevím co máš ty ale za posledních 10 let jsem neviděl automat v kterym by to nešlo a že jsem jich řídil. na druhou stranu neznám nikoho kdo by byl tak uchylnej a používal to. podle mě to dělají jen proto aby zavřeli pusu těm manuálistům co tvrdí že aby si užili jízdu nejlépe ve své stodváce tak musí řadit. podle mě marketing

 

Ahoj, jmenuji se "Uchyl" a sem tam u automatu pouzivam i manualni razeni.

Zejmena na okreskach, kde se nastosujou kamiony a je potreba jednoho podruhym svizne predjizdet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad rukavice - uznávám, že barevně nejsou sladěné :rolleyes: Nicméně, komu se ve stresu za volantem potí ruce, mi potvrdí, že s jelenicí pak ruce absolutně nekloužou na volantu a když rukavice sundá, má ruce suché. V létě taky skvělý. Čili není to ani okrasa, ani ochrana před zimou, ale "sací ústrojí" potu:-)

 

Jinak jste nikdo nevyhrál a milion za výhru si ponechám :gunsmilie:

 

ja taky pouzivam rukavice, sice jiny strih, bezprstove a je to jak pises, lepe se drzi volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jmenuji se "Uchyl" a sem tam u automatu pouzivam i manualni razeni.

Zejmena na okreskach, kde se nastosujou kamiony a je potreba jednoho podruhym svizne predjizdet...

 

Ahoj uchyle, ridil jsem jenom manualy... Nemaji ty automaty funkci kickdown ? nebo to je pomaly/ k nicemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj uchyle, ridil jsem jenom manualy... Nemaji ty automaty funkci kickdown ? nebo to je pomaly/ k nicemu?

 

kickdown maji, ale zatim jsem nezazil moc rychly, vetsinou to je tak, ze zaslapnes na podlahu a v automatickem rezimu tak 2 vteriny premysli kolik tech stupnu dolu podradi a pak to az udela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj uchyle, ridil jsem jenom manualy... Nemaji ty automaty funkci kickdown ? nebo to je pomaly/ k nicemu?

 

Kickdown je rychlej, ale občas se stane, že ho software nepochopí a nebo pochopí blbě ( anebo samozřejmě ho blbě kopneš ty) a podřadí třeba jen o jeden stupeň místo o dva. Takže pak je vteřina úplně v prdeli ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...