Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Mate nejaky tip, jak dostat z kapoty ty sracky, ktery mi tam zustaly po letni smesi do ostrikovacu?

Byl jsem v mycce po ctvrt roce a vubec to neslezlo. Nakonec jsem se to snazil sundat silnym odmastovadlem na gril, ale furt to neni ideal. Musel bych to drhnout po centimetrech.

Mam bohuzel trysky na haubne a tak to tece vsude okolo.

Do haje co tohle je za sajrajt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulej tejden Honda NSX....žádnej posilovač,žádný esp,bsf,qpc a jiný kokotiny...dvacet let stará kára a já byl unešenej.Uš dlouho sem se takhle pěkně nesvez.A to sem tudle trasu projel s kde čim,ale musim řict,že lepší zážitek v těhle zatáčkách byl jenom na 1198 Dukně.

 

Honda NSX, no tak to jsi musel mít velké štěstí. Nevím kolik je jich v republice, ale tipuju tak do 5ks? Nedávno byla jedna červená na prodej kolem 1 mio. Výhodná investice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nejaky tip, jak dostat z kapoty ty sracky, ktery mi tam zustaly po letni smesi do ostrikovacu?

Byl jsem v mycce po ctvrt roce a vubec to neslezlo. Nakonec jsem se to snazil sundat silnym odmastovadlem na gril, ale furt to neni ideal. Musel bych to drhnout po centimetrech.

Mam bohuzel trysky na haubne a tak to tece vsude okolo.

Do haje co tohle je za sajrajt?

Bráchovi se stalo že normálně chtěl ostříknout sklo a ono to bylo čím dál horší. Umatlaný sklo, po kapotě fleky jak když poblije. Umyl to myslím normálně houbou a autošamponem. Nějak se zkazil ten šmejd v nádobce, normálně to bylo kalný. Je fakt že to tam bylo nalitý pár měsíců, tuším že to byla zimní náplň. Ono to při tom našem drndání po vesnicích moc není potřeba takže to tam je dlouho ale i tak si myslím že takový hnusy by to dělat nemělo. Já mám v nádobce pořád ještě zimní náplň z výčepu u benzinky, tuhle jsem potřeboval ostříknout špínu když začínalo pršet a bylo to v pořádku. Nejspíš to zas vypotřebuju až při první zimní jízdě do Brna. To je trošku výhoda našich neudržovaných zimních silnic, auto je čistý, ostřikovačů netřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jak dostat z kapoty ty sracky, ktery mi tam zustaly po letni smesi do ostrikovacu...

Uz to mam. Neslo to nicim, az me napadlo, ze to sundam tim samym. Tedy tou smesi na obycejnym hadru. Dolu to slo jak v reklame na Jar. Predtim na to nefungovalo nic, ani smesi z alkoholem. Skoda, ze jsem to nevyfotil, po vyjezdu z mycky jsem malem padnul, kdyz jsem tu spoust na haubne videl.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honda NSX, no tak to jsi musel mít velké štěstí. Nevím kolik je jich v republice, ale tipuju tak do 5ks? Nedávno byla jedna červená na prodej kolem 1 mio. Výhodná investice.

 

 

dle kamarada co je veliky fanda NSX a majitel nekolika Hondicek tak rika ze jsou oficialne prihlaseny na CZ dokladech 3 kusy

 

Edit:

jedna z tech 3 je Acura (Us verze)

jakou mela ta NSX barvu? a byla to Acura nebo Honda?

(jedna je v Plzni, druha v Pardubicich...)

 

edit 2

 

NSXwoman3.jpg

Upraveno uživatelem Stepino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...