Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

je to trochu off topic, ale souvisi to. jak jsem si precetl, auto s isofixem poznam tak, ze ma nasite isofix cedulky u sedacky. mam bmw 1 (2007) a pani se rozhodla, ze by se ji to libilo nicmene tam isofix neni. ale jsou tam jakasi navarena "oka". to je tzv isofix priprava? musi se dokoupit nejaky adapter nebo to je uplne neco jineho? diky

Bmw 2007 urcite mit isofix bude...

Oka samotna - pokud nejsou v "pantu" ale na pevno - jsou isofix. Vyrobci sedacek pak maji ruzne zakladny, ktere se na to pripevni, ale isofix jako takovy jsou dve oka privarena v podstate ke kastli, to je vse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to trochu off topic, ale souvisi to. jak jsem si precetl, auto s isofixem poznam tak, ze ma nasite isofix cedulky u sedacky. mam bmw 1 (2007) a pani se rozhodla, ze by se ji to libilo nicmene tam isofix neni. ale jsou tam jakasi navarena "oka". to je tzv isofix priprava? musi se dokoupit nejaky adapter nebo to je uplne neco jineho? diky

use the google, Luke

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Isofix

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jak se divate (ti co znaji) na BMW e46 318i, hlavne z hlediska motoru? Rok cca 98-00. Mam zajimavou nabidku, jako bezne popojizdedlo se mi to jevi pekne.. Ale nevim, co cekat od BMW tohoto veku po motorove strance (mineno u tohoto konkretniho motoru) pri cca 180k najeto.. Dik za nazory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za upozornění.

Jjo to vím - jen sem v bazaru viděl i tu Arosu.Tam mě napadlo proč ne ,je sice menší ale na ježdění pro manželku do práce a do školky , těch pět km by mohla být ideální.smile_anim.gif

Arosa je alternativa k VW Lupo. Pokud resis vozitko o parametrech Pola, poohledni se u Seatu po Ibize

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jak se divate (ti co znaji) na BMW e46 318i, hlavne z hlediska motoru? Rok cca 98-00. Mam zajimavou nabidku, jako bezne popojizdedlo se mi to jevi pekne.. Ale nevim, co cekat od BMW tohoto veku po motorove strance (mineno u tohoto konkretniho motoru) pri cca 180k najeto.. Dik za nazory

Ahoj, to je jeste 8ventilek, nebo jiz 16ti? Mechos, ktery mi ted servizoval petku, prave 8ventilovou 1,8 ma pro manzelku v e46 a pry motor drzak. No, asi by to jinak neporizoval. Ikdyz kovarova...... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testovaci verze noveho Maserati Quattroporte seste generace. Bude to 4x4 a pohon prevzaty z Ferrari FF. Melo by se to zacit prodavat az nekdy v pristim pololeti a chytracke je, ze tu budouci novou generaci ted maskuji jeste pod starym kabatem. Motoricky opet V8 a kdovi, mozna prijde i kouzelnik, teda turbodiesel. Mam tu znacku fakt rad a jsem zvedav, jak se Italove popasuji s SUVeckem, ktere uz nejaky patek vyviji...

Upraveno uživatelem Petr77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...