Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

tmoris : Tak jako nazout se to tam dá, to že to bude trošku přetékat je věc druhá. Za další bude průměr kola větší, takže ti tacho bude ukazovat jinak než jsi doposud zvyklý a jestli tento rozměr nemáš v techničáku, tak tě můžou popotahovat policajti/stk a nedejbože, když do tebe někdo vrazí, ani nemusíš jezdit, stačí to mít postavené před barákem a jsi viníkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, mam jednu fakt lamickovskou otazku. kdyz je na kole 185/65 R15 lze tam obout gumu 195/65 R15? mate me to, ze na stejny rafek je ruzna sirka gumy.. hm?

zalezi aky mas siroky disk, tu by mali byt vsetky mozne kombinacie : http://www.elektrony...hInfo#kombinace

cize ak mas 5,5 - 6,5 malo by to ist

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tmoris : Tak jako nazout se to tam dá, to že to bude trošku přetékat je věc druhá. Za další bude průměr kola větší, takže ti tacho bude ukazovat jinak než jsi doposud zvyklý a jestli tento rozměr nemáš v techničáku, tak tě můžou popotahovat policajti/stk a nedejbože, když do tebe někdo vrazí, ani nemusíš jezdit, stačí to mít postavené před barákem a jsi viníkem.

 

Rozdíl je 1cm na šířku a několik mm na průměr (asi jako rozdíl sjetá - nová guma). Otázka je, co je v techničáku. Já mám v techničáku šířku 225 a jezdím s 205 zima a 215 léto - protože si nebudu po Praze kurvit auto... Zase takový drama bych z toho nedělal - nazout se to dá a při jízdě to nepoznáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je různý... my nakupujeme/servisujeme firemní auta u jednoho dealera a tam 100-150t. u auta za 600-800 tis.... ale 10% by snad neměl být problém si myslím

 

zkus tu konfiguraci poslat po dealerech emailem a uvidíš

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, uvažuju nad nákupem nového VW CC, ze skladovek jsem si nevybral, takže by se auto objednávalo. Na jakou slevu se dá u dealera běžně dostat oproti částce, kterou mi vyplivnul konfigurátor? Díky za odpověď.

 

Min 10% by's mel schopny ziskat, ikdyz si pujdes koupit jedno auto. A kdyz ti to neda hned prvni dealer, nezoufej a zkus dalsi :-) ale pokud budes chtit 4kolku, pocitej s dodaci lhutou 4-5 mesicu (ja si tech 5 mesicu protrpel, ale stoji to za to si pockat :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maily jsem zatím nerozeslal, stavil jsem se jen v Praze na Jarově ve VW a dali mi 10%. Za pár mailů nic nedám, ale asi není moc reálné počítat s tím, že jiný dealer v Praze mi nabídne něco jiného. Přeci jen beru sám na sebe a jen 1 kus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozesílače, který posílaj dealerům konkurenční nabídky a tlačej je tím dolů, bych všechny postřílel.

 

Já taky, vždyť tady přeci máme nejlevnější auta z celé EU :D Chudáci s toho nemají ani vindru, jak moc levně to tady všechno prodávají :sad01_anim: A lidi bláznivý by chtěli jako ještě slevu, já bych je hnal"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...