Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Pak není co rozmlouvat :) Otázkou je, jestli už X5 třeba není na konci svého produkčního období, první generace byla na trhu sedm let, ta stávající svůj sedmý rok právě načala, takže jestli tohle tě neodradí, že možná za chvilku už budeš mít neaktuální model, proč ne. No a pak mě teda napadá ještě jedna otázka, když spotřeba a provoz nerozhodují, proč nevzít X5M... :)

 

Tady je docela fajn test X6 v Mku, tak třeba tě to nahlodá :)

 

http://www.autoforum.cz/testy-aut/test-bmw-x6-m-2012-znamka-punku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert: No to pak je ale asi na zvážení. Ono v podstatě i ta 50i je docela nesmysl do auta typu X5, protože sporťák to z toho stejně neudělá, svázáno to stejně bude s automatem, v podsatě u SUV žádnou výhodu benzínu oproti naftě nevidím, spíš asi naopak. Z tvé volby motoru mi teda připadá, že máš rád benzín a to je vlastně jediný důvod proč se pro tento motor rozhodnout, protože to není o nic méně nesmyslný motor než v X5M.

 

Ač teda zarytej "benzíňák" a nechtít Mko, asi bych volil 40d nebo 50d.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u téma benzin versus diesel, zkuste tu někdo mně a dorostence rozmluvit BMW X5 50i xDRIVE pro soukromý provoz. Jediná poznámka na úvod - cenu phm a spotřebu neřešme.

 

Nic moc :). Dvakrát přeplňovaný načipovaný osmiválec 4,4 litru namontovaný do starý karoserie :). Navíc to dělá neskutešný kravál a 550 kobylek nikde "neuživíš".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50i snad má 400koní ne? To mi v tak velkém a těžkém autě přijde jako rozumný výkon, ale že by ho bylo přehršel, to zase úplně ne...

 

Můžu teda ještě poprosit o ty rozdíly mezi 25d a 30d? Díky.

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50i snad má 400koní ne?

 

Můžu teda ještě poprosit o ty rozdíly mezi 25d a 30d? Díky.

 

50iM má přesně 555 kobylek.

Rozdíl mezi 325 a 330 je značný a myslím, že část rozdílů tady již někdo popsal. Já dodám jen to, že je to vlastně převrtaný 2500 na 84x90 takže 3000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X5 50i 4,4l, 407ps, 0-100 5,5s. X5 35i 3,0l, 306ps, 0-100 6,8s. Ja furt nevim, jestli dorostenka ten rozdil tak oceni.. A chapu, ze spotrebu neresis, ale rozdil ve meste je 4l na 100 a o to casteji bude tankovat. Me tankovani zdrzuje a vzdy prijde v nevhodnou dobu..

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirka404: Já myslím, že Bert celou dobu mluví o 50i, žádná 50iM není. 50i má 400 koní, X5M 555 koní, to že je to oboje přeplňovaná 4.4V8 neznamená, že se stejně označují.

 

Ad teda ještě ta 25d - nejsem si jistý, jestli teda víš, o čem mluvíš. My jsme tady řešili, jaký je rozdíl mezi verzemi M57TU2D30 s 145kW v 25d a 170kW v 30d (případně ještě 35d) a tys napsal, že rozdíly jsou obrovské, tak se ptám, jaké to teda jsou, protože já to nevím a zajímá mě to.

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X5 50i 4,4l, 407ps, 0-100 5,5s. X5 35i 3,0l, 306ps, 0-100 6,8s. Ja furt nevim, jestli dorostenka ten rozdil tak oceni.. A chapu, ze spotrebu neresis, ale rozdil ve meste je 4l na 100 a o to casteji bude tankovat. Me tankovani zdrzuje a vzdy prijde v nevhodnou dobu..

 

5,5 a 6,8 je rozdíl třídy :)

 

Ale máš pravdu, tankování je obtěžující, já nerozumím, kterou chytrou hlavu napadlo dát do E9x jen 60l nádrž. Pro mě to znamená stání u pumpy co 450km. Z Prahy do Ostravy svižnějším tempem člověk tak tak dojede na jednu nádrž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirka404: Já myslím, že Bert celou dobu mluví o 50i, žádná 50iM není. 50i má 400 koní, X5M 555 koní, to že je to oboje přeplňovaná 4.4V8 neznamená, že se stejně označují.

 

Ad teda ještě ta 25d - nejsem si jistý, jestli teda víš, o čem mluvíš. My jsme tady řešili, jaký je rozdíl mezi verzemi M57TU2D30 s 145kW v 25d a 170kW v 30d (případně ještě 35d) a tys napsal, že rozdíly jsou obrovské, tak se ptám, jaké to teda jsou, protože mě to zajímá.

Já jsem se přehlédnul :). V tom dalším postu je řeč o 50iM a tak jsem si to nějak spojil :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli 25d je trilitr prevrtanej z dvaapuli, kdezto 30d origo trilitr, tak 25d bych rozhodne necipoval

 

Není to pravda, základ je stejnej, jedná se o motor M57 který šel koupit v E9x ve třech verzích - 25d, 30d a 35d a lásku zajímaly rozdíly právě mezi 25d a 30d. Nemyslím si, že by se něco vrtalo...

 

Jo, tak já se s Bertem neznám, nevěděl jsem, v jakém poměru bude kdo s tím autem jezdit. Jestli je to pro ženskou tak to asi nemá smysl řešit a koupil bych ten nejrozumnější benzín, což bude klidně ta 35i, cos jsi doporučoval.

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...