Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Chlapi: SOS. Zkoušel jsem to sklápění zrcátek pomoci přidržení zamykaciho tlačitka na klíčich ale marně,nejde to.Jedině ze salonu ten čudlik.Napadá Vás čím by to mohlo být?

Skla dolů sjedou když to přidržím.Může to být nastavenim v menu?

 

Zatim jako minus uvedu jen to že nemám kam dát PET lahev a nevidím na jakou teplotu je ohřátá voda.Jinak nadšení.Dokonce jsem byl s mladou po sto letech na nákupu a už vím to když se řekne že zatáčka se dá projet třema způsoby....dobře,špatně a nebo s BMW :)

Otázkou je, jestli tam máš modul na ovládání :) . To je příplatková výbava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jéé tohle mě dělá i Octavia..:smile_anim:

 

..jinak moje první zima s haldexem..a klobouk dolů..na to, že je to jenom tolik haněné chrastítko..:smile_anim:

 

dneska jsem protáhl chrastítko po autobahn, místama 180 (1.6!!), spotřebička furt 4,3... no nejni to libový chrastítko? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem protáhl chrastítko po autobahn, místama 180 (1.6!!), spotřebička furt 4,3... no nejni to libový chrastítko? :)

 

..já mám v obou 1,9 a chrastítko předohrab 5,3 a 4kola 6,2..ale ta víc jezdí po městě..:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

n.j.n., já jezdim jak důchodec.. :D, kromě asi 100km po dálnici jsem kliknul tempomat na 80 a plížil se rakouskýma okreskama, kde je povolená 100

 

No jet za tebou treba z Dolomitu, tak si o tobe neco pomyslim. Tohle akorat nervuje vsechny za tebou a vyvolava nebezpecne situace, pri nezbytnem predjizdeni. Sem tam takhle jede 80 leta babka, co si vic netroufne, pohoda, ale delat to naschval, to je zbytecne prudeni vsech ostatnich.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jet za tebou treba z Dolomitu, tak si o tobe neco pomyslim. Tohle akorat nervuje vsechny za tebou a vyvolava nebezpecne situace, pri nezbytnem predjizdeni. Sem tam takhle jede 80 leta babka, co si vic netroufne, pohoda, ale delat to naschval, to je zbytecne prudeni vsech ostatnich.

to me netrapi. v aute bylo ticho jak v koncertni sini, obe deti spokojene spaly a kdo chtel, tak me predjel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, jasny, kazdej jsme jinej. Ja proste na ostatni, co jsou se mnou na ceste, myslim a nedela mi dobre, kdyz nekoho bezduvodne prudim, nebo naopak. Navic, pokud jsi nejel zrovna v Maluchu, tak akusticky rozdil mezi 80 a 100 km/h se limitne blizi nule.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schéma je pěkné, ale na videu co postoval Josef jsme viděli pravý opak. Kola se špatnou adhezí se protáčely a to, které mělo nejlepší adhezi se nehlo.

 

to schema je nejspíš v nejideálnějším případě a toho co je Haldex schopen... ale bez mechanické uzávěrky tomu nikdy tak nebude... a trvalá 4x4 už vůbec ne... ten systém toho vyjede dost, to jsem chtěl říct ;) nic není bez chyby a i pro pravověrnýho offroada musí občas přijet někdo s lanem ;)

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ja mám Ignis 1,5 4x4 a rád sa s tým jaším v blate a musím povedať, že sa to dostane ďalej, ako som dúfal - neraz usom si povedal, že tu som skončil, ale ten nezmar sa dral ďalej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, jasny, kazdej jsme jinej. Ja proste na ostatni, co jsou se mnou na ceste, myslim a nedela mi dobre, kdyz nekoho bezduvodne prudim, nebo naopak. Navic, pokud jsi nejel zrovna v Maluchu, tak akusticky rozdil mezi 80 a 100 km/h se limitne blizi nule.

v pohode. za mnou nejelo jediny auto. zas takovej debil nejsem, abych si nevsim, jestli nekoho neprudim. ale pokud fakt nezdruzuju, proc bych nemohl jet treba 50? jsem asi divnej, ale ja fakt nepotrebuju bmw, abych zatocil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to me netrapi. v aute bylo ticho jak v koncertni sini, obe deti spokojene spaly a kdo chtel, tak me predjel :D

 

neskutečně nebezpečnej styl jízdy, nakonec i pro ty tvoje robata vzadu, když to do tebe někdo vzteklejší třeba napálí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohode. za mnou nejelo jediny auto. zas takovej debil nejsem, abych si nevsim, jestli nekoho neprudim. ale pokud fakt nezdruzuju, proc bych nemohl jet treba 50? jsem asi divnej, ale ja fakt nepotrebuju bmw, abych zatocil :D

 

 

Protoze pres to, ze by kazdy mel jet tak, aby dobrzdil na viditelne vzdalenosti, kazdy jede prave to kilo a presto, ze by mel, tak neocekava za zatackou romantika, ktery jede 50. 60. Leta jsou pryc a timhle chovanim jen ohrozujes vsechny kolem v dnesnim hustem provozu a nejvic ty spici decka vzadu, ktere to od te nervozni zenske, nebo urizeneho cestaka, kteri pojedou to normalni a ocekavane kilo, chytnou nejvic.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze pres to, ze by kazdy mel jet tak, aby dobrzdil na viditelne vzdalenosti, kazdy jede prave to kilo a prest, ze by mel, tak neocekava za zstackou romantika, ktery jede 50. 60. Leta jsou pryc a timhle chovanim jen ohrozujes vsechny kolem v dnesnim hustem provozu a nejvic ty spici decka vzadu, ktere to od te nervozni zenske, nebo urizeneho cestaka, kteri pojedou to normalni a ocekavane kilo, chytnou nejvic.

jasne, chapu a souhlasim. ale ja fakt nepotkal zivacka. az tesne pred hranicema se na me nalepil touareg s prazskou spz, po par vterinach predjel, a pak zas prazdna silnice vpredu i vzadu. takze tak. jinak se tempu provozu umim prizpusobit, neboj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...