Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ahoj, tak jen aby řeč nestála, já už nezdravě dlouho jezdím MB 124 2.0D. Je to velký, pohodlný, krásný, spolehlivý a neskutečně líný vůz. Nevyměnil bych ho za nic na světě. Má najeto 1 323 000 km.

 

Jinak z motorek mám Hondu VF 750 F a BMW R 1150 GS.

 

Na Mercedes ale nemá nic :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávam sa, že NSX nie je Subaru, ale Honda :-) Asi máš na mysli Subaru SVX, to bolo zábavné auto.

sorry, přeťukl jsem se. Míněno bylo Subaru SVX, 3.6 l, 6 válcový boxer allrad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jen aby řeč nestála, já už nezdravě dlouho jezdím MB 124 2.0D. Je to velký, pohodlný, krásný, spolehlivý a neskutečně líný vůz. Nevyměnil bych ho za nic na světě. Má najeto 1 323 000 km

Na Mercedes ale nemá nic :)

Věřím ovšem ten stav km mají všechny prodávané auta 200-300 tis. což je nesmysl u 20-25 let starých, u tvého auta je to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, rozmluvte mi to... 

 

BMW 325d touring M-paket, r.v. 2007, koupené v ČR s komplet servisní historií, 119 000km. Rádi by za něj 270;-

 

Hrozí u tohohle auta s uvedeným nájezdem nějaký velký rizika? Jezdím dost málo, takže je to trochu jak s kanónem na vrabce, ale zas by mi mohlo nějakou dobu vydržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě myslíš toto: http://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw/rada-3/12456405?goFrom=list

 

Já bych do toho nešel, na ten autobazar jsem toho pozitivního nikdy moc neslyšel, dost často jsem tam viděl auta zcela jistě po bouračce, nájezd je taky klasicky podivný, žádný m-paket to nemá, akorát m-kovej podvozek a volant a šaltpáku.

 

Jezdíš málo a chceš nafťáka s kdovíjakou historií za (vzhledem k cenám BMW E9x) málo peněz, tomu taky moc nerozumím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to placená Cebia. Tahle třída aut má u nás průměrně nájezd 30 tis. km/rok samozřejmě se najdou vyjímky. Tedy rozdíl není tak strašný a mohlo by to i odpovídat, ovšem ten zápis km je hodně podivný - první 3 roky průměr 28 tis/rok., následně průměr 6.8 tis/rok. Navíc jsou tam nesrovnalosti v M-packetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...