Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Přední 18" mi vydrží 40-50tis. zadní tragických 10-20tis. (v prémiovém levelu nehledě na značce pneu, už jsem jich zkusil vážně dost). Největší výdrž zatím Conti SC2 a SC3 a nejnižší Matador Hectorra a Pirelli P-Zero.

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci do toho vstupovat, ale povím Ti, že píšeš blbosti.

 

Kde v kterém autorizovaném  servisu ( asi ve 100 % servis kde se prodávají auta) by ti dali ten olej za 1/5 ceny ?????

Psal jsem to minule v jednom jiném vlákně.

Auta jsou o 30 až 40% levnější než byli před sedmi lety, záruky prodloužené do nesmyslů tak ten prodejce potažmo servis asi někde ty prachy na výplaty sehnat musí co , když nejede na marži na autech, ale na obratové bonusy a benefity za firemní standart, showroom a další?

Běž se podívat na běžné ceny za olej při servisním intervalu například do Toyota, Suzuki nebo například Honda. Navíc typ oleje a to od koho ho bude brát předepisuje autorizovanému servisu importer, ten si ho nekupuje na trhu v Polsku, ale to jistě sám víš.

 

5 x dražší = blbost

 

ceny celkem normální až na ten cca 5x dražší olej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty gumy jsme tu řešili, hodně záleží na tom, co to je za auto, jak silné a jak se s tím jezdí. U mě půjdou Eagle F1 Asymmetric 2 po cca 35 kkm.

 

Pro angličáky mám slabost od malička... video jsem jen prolítl, odpoledne se podívám v klidu, ale nikde jsem tam nezahlídl Ascari...

 

Ascari zbyl okruh, jako výrobce aut neexistuje, v jejích původních prostorách v UK sídlí Marussia F1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bych chtěl kupovat nyní. Na jakém autě je máš, prosím?

 

Volvo S80 II 2.5T (195 kW), tuším 245/40R18 97Y. Jsou to špičkové gumy, po zimě je koupím znovu.

 

btw: po zkušenostech s nimi uvažuju, že bych na zimu nekoupil skvělý Conti TS830P, ale zkusil něco od Goodyearu - ratované jsou všude a všemi vysoko, ale UG8 jen u menších gum (což neznamená, že budou super na velkých) a jak jsem pochopil, tak UG Performance 2 je už min. 4 roky starý model, což je u gum obvykle znát. Máte někdo zkušenost s jejich zimáky u širokých pneu? 

 

EDIT: koukám, že releasnuli UG8 Performance místo UG Performance 2, tak je asi prubnu :) .

Upraveno uživatelem IntoPicture
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volvo S80 II 2.5T (195 kW), tuším 245/40R18 97Y. Jsou to špičkové gumy, po zimě je koupím znovu.

 

btw: po zkušenostech s nimi uvažuju, že bych na zimu nekoupil skvělý Conti TS830P, ale zkusil něco od Goodyearu - ratované jsou všude a všemi vysoko, ale UG8 jen u menších gum (což neznamená, že budou super na velkých) a jak jsem pochopil, tak UG Performance 2 je už min. 4 roky starý model, což je u gum obvykle znát. Máte někdo zkušenost s jejich zimáky u širokých pneu? 

 

EDIT: koukám, že releasnuli UG8 Performance místo UG Performance 2, tak je asi prubnu :) .

 

Děkuji za odpověď a pozitivní hodnocení.

Na zimu mám menší kola (16"), takže nemohu sloužit zkušenostmi, které by Ti eventuálně při výběru pomohly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední 18" mi vydrží 40-50tis. zadní tragických 10-20tis. (v prémiovém levelu nehledě na značce pneu, už jsem jich zkusil vážně dost). Největší výdrž zatím Conti SC2 a SC3 a nejnižší Matador Hectorra a Pirelli P-Zero.

Stejný zkušenosti s Pirelli P-zero, ty magoři si vzali do hlavy udělat gumy co nic nevydrží jako v F1 . . .

na jednom autě Pirelli zimní hotovo za jednu zimu 15k km a shodou okolností mám na autě s 4x4 letní P zero a po 14k jsou tak ze 60% pryč . . .

jsou to 17"

 

Takže Michelin a Continental napříště, tak jako dříve, sakramentsky se vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, potreboval bych poradit co na Rav4 na zimu.. Doted tam byly Geolandary, ale uz jsem za leto na 3,5mm a to maj najeto slusnych 80kkm.

Zvazuju nejake univerzalni, ale vim, ze by mely byt Z/L..nechci neco drahyho, ale zcela normalni.. Stejnak to neni auto do terenu, ale v zime jezdime na hory a 4x4 to musi dat a retezy nehodlam davat. Dik za radu

Poradte zimni a nebo pokud mate dobre zkusenosti s univerzalama

Jo a jsou to 16" 215/70

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, nevite jak je to s danema u auta?

Segra koupila Saaba a ted ho po cca pul roce prodava, musi to nekde vykazovat a odvadet nejakou dan?

Mam pocit, ze clovek musi vlastnit vuz minimalne rok, aby se zbavil danove povinnosti, ale nak jsem k tomu na netu nic nenasel.

Vsude se resi jen podnikatele a na soukromou osobu kaslou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...