Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jako ochranu krku před zimou a větrem při normálním počasí (ne v -20) doporučuju multifunkční šálu od norské firmy Devold. Fakt paráda na outdoor, motorku... Je to z merino vlny, takže ani po propocení nesmrdí. Já to používám jako šátek, ale dá se z toho udělat kukla nebo čepice... http://www.termopradlo-merino.cz/devold/doplnky.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fazer: protoze nemam rad zimu na krk a ridit v rukavicich je zlozvyk co mam ze zavodu.

 

Hele Tadeáši na nic se nevymlouvej. Je ti jednadvacet. To jsi nejchytřejší, všechno víš, všechno znáš, na všechno máš názor (jedinej správnej) a vostatní ať si pindaj co chtěj. Děrovaný rukavice a šála po tetě to jedině podtrhujou. Ale i tak by trocha pokory neškodila, přečti si občas některý ty svoje bláboly a podívej na mínusy a mohlo by ti to pomalu začít docházet...

Nazdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horhe: O tom to celé je - ale myslím, že na moralisty si hrát nebudem :) Jak se to říká? Přej, bude Ti přáno?...

 

Já ale neřešim jaký má auto a kde na něj vzal, je mi to úplně fuk. Jen mi prostě občas ty žvásty typu "se mnou se nemá cenu hádat" atd občas lezou na nervy a asi nejsem sám...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Kecáš, v příspěvku 2086 to nazýváš "svojí aviatickou šálou" a nosíš jí proto, že si připadáš děsně cool! :D

 

Nojo, prokoukl si mě :D Ale ještě mi pár doplňků chybí aby to bylo to pravé ořechové :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám rád, keď niekto "tuninguje" staré autá namiesto toho, aby sa snažil o čo najvernejšiu  pôvodnú podobu.  :thumbsdown_anim:

 

Kdyby jsi se podíval důkladněji, tak by jsi zjistil, že všechny použité plasty jsou originál týfované díly na mantu. Vlastně byla většina už v tom "základním tuningu" vyrobena a prodána nová. Jen ta červená a bílá jsou rozšířeny víc a obojí je to tovární kit. A například ta červená byla rozšířena před rokem 1990 přímo u výrobce rozšiřovacího kitu v továrně - takže taky žádný "tuning", ale taky originál stav. Na těchhle autech(mluvím za manty na fotce) není neoriginál ani šroubek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza.manta, v tom prípade je všetko v poriadku a ospravedlňujem sa za moju nevedomosť. Sú aj tie kolesá originál?

 

Práve som sa bol pozrieť na štart jednej z etáp 14. ročníka veterán rallye "500 km slovenských". Kvôli povinnostiam som nevidel trochu zo začiatku, ani som nemal fotoaparát, ale bola to paráda. Najviac ma zaujali pretekárske Bugatti, BMW a Jaguar, Škoda 450 v kompletne pôvodnom stave, Tatraplán, RR Phantom z r. 1931, ... A našlo by sa aj pár diktátorských Mercedesov pre Tadu.  :thumbsup_anim: Niektorí mali aj hodinky, ale žiadne vintage som nezaregistroval  :guiltysmiley:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Cituji:

Zakon c. 361/2000 Sb., § 18 odst. 2 pism. a)

Ridic nesmi snizit nahle rychlost jizdy nebo nahle zastavit, pokud to nevyzaduje bezpecnost provozu na pozemnich komunikacich.

 

Ach jo. Ale i tak me rizeni bavi ;)

 

Zaponněl jsem napsat, že mi tam skočila srnka, samozřejmě :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...