Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jo tak tohohle krasavce bych si taky nechal líbit. Na pořízení by se ale dalo dohromady jen na ojetinu a tam se bojim nákladů na servis, takže to vždycky musim pragmaticky smést ze stolu. Ale ten zvuk je naprosto skvělý!

 

 

Zvuk parádní, ale hlavně ten film, z kterého je ta ukázka byl vynikající...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten film je pro mě jednoznačně top ten, tam jsem se do něj zamiloval. Ale obdivuji ho už cca 10 let , tankuji si takhle na Aralce na německém autobahnu a najednou rachot jak sviňa , čumím bleskem kde je ta červená placka a najednou vidím šedou limuzínu plívající oheň :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mohl by někdo poradit auto pro 23 letou holku? Popojíždění po Praze, nejspíš nafťák, 2013 nahoru, cena tak do 600k. Nepreferuji žádnou značku, ale nejradši asi nějaké němectví.

Rád bych čerpal z osoních zkušeností a za každou radu budu nadmíru vděčný.

Upraveno uživatelem sidetone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mohl by někdo poradit auto pro 23 letou holku? Popojíždění po Praze, nejspíš nafťák, 2013 nahoru, cena tak do 600k. Nepreferuji žádnou značku, ale nejradši asi nějaké němectví.

Rád bych čerpal z osoních zkušeností a za každou radu budu nadmíru vděčný.

Jestli cuky a najezd kolem 20-30tkm, pak radsi benzin. A jestli neni nadsenej ridic, pak bych zvazoval i automat. BMW 120i nebo Golfa treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal bych předváděčku A3. Bude mít pár km a slušnou výbavu. Na kondrcání v zácpách bude malej benzín ideální.

 

Nebo novou A1, designově hodně povedené, když jsem ji poprvé viděl v DE, tak jsem docela čuměl, je to taková alternativa k Mini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mohl by někdo poradit auto pro 23 letou holku? Popojíždění po Praze, nejspíš nafťák, 2013 nahoru, cena tak do 600k. Nepreferuji žádnou značku, ale nejradši asi nějaké němectví.

Rád bych čerpal z osoních zkušeností a za každou radu budu nadmíru vděčný.

Do města bych určitě dopopručil benzín, třeba golf VII 1,4 140k s DSG v Highlinu je moc fajn volba. Kamarad to ma a spotřeba od 6 do 8litrů. Kupodivu to má pěknej zvuk a docela pěkně to s tim autem cvičí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resil jsem to pred tremi mesici pro manzelku.

Presne - kodrcani po Praze a okoli, ale kvalitni a bezpecne i pro tech par pripadu, kdy vyjede mimo.

Golf, benzin, 1.2 83kW, sedmistupnove DSG, bohata vybava - parkovaci senzory a kamera, xenony, vyhrivane sedacky, polokuze, ridicova s masazi a mnoho dalsiho. Dvoje obute elektrony a sakumprask pod 500k.

Velka spokojenost.

post-8128-0-39567400-1455450612_thumb.jpg

post-8128-0-79340600-1455450781_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...