Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Já se budu opakovat, ale nastavení nějaké tolerance povede jenom ke zvýšení pokusů o uplácení apod. Většina lidí u nás není připravena nést zopovědnost za fakt, že po jednom pivu můžou nadýchat o 0,2 víc než je tolerance a dostat se tak do vážných problémů. To je asi ten hlavní důvod proč jsem proti. U nás se prostě nechytne většina za nos "ano, udělal jsem chybu, přijímám trest". Osobně mi stačí jeden zmrzačený člen rodiny a jedno soudní řízení, které bylo k vzteku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se budu opakovat, ale nastavení nějaké tolerance povede jenom ke zvýšení pokusů o uplácení apod.To je asi ten hlavní důvod proč jsem proti. U nás se prostě nechytne většina za nos "ano, udělal jsem chybu, přijímám trest". Osobně mi stačí jeden zmrzačený člen rodiny a jedno soudní řízení, které bylo k vzteku.

 

Mas pravdu v tom ze presne tohle : U nás se prostě nechytne většina za nos "ano, udělal jsem chybu, přijímám trest - je kamen urazu.

Na druhou stranu podivej,tolerance je nulova a stejne se to deje! Sam jak pises s tim mas (bohuzel)

vlastni zkusenost. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kdo pije k obědu pivo = primitiv? Ty to máš asi v životě jednoduché...

 

Ne, primitiv je ten, který si ho před jízdou neodpustí. Já si taky rád dám k obědu pivo, ale udivují mě ty typy "k vepřove se zelYm vždycky vole piju pYvo". Vždyť přinejhorším existuje spousta dobrých piv nealkoholických, ale tihle lidé jsou bohužel zároveň většinou i typy "take sračky nepYju"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navic me tak napada - proc vsude jinde v evrope viz treba DE to jde ??? Kolik let uz to tam takle funguje a jde to?

 

Ne všude v Evropě,JDE to jen ve vyspělých zemích,nikoliv v postkomunistických,kde si 50 let byl učenej k tomu,aby si všechno ojebal,ukradl atd.Proto Němec ví,že si dá jedno pivo k obědu a dobrý,kdežto Franta si dá 3 a jede.A policie chytne jen nepatrný procento,přitom těch Frantů je mraky a ve spojení s Octavií TDI to je moc nebezpečná zbraň.Proto bych určitě nepovoloval v naší zemi žádnou toleranci a podle toho jak se lidi chovaj ještě tak minimálně dvacet let ani nepovolil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, primitiv je ten, který si ho před jízdou neodpustí. Já si taky rád dám k obědu pivo, ale udivují mě ty typy "k vepřove se zelYm vždycky vole piju pYvo". Vždyť přinejhorším existuje spousta dobrých piv nealkoholických, ale tihle lidé jsou bohužel zároveň většinou i typy "take sračky nepYju"....

 

tak zkus definovat co to je před jízdou. Hodina? Dvě hodiny? Co když si myslím že nepojedu a pak okolnosti zavelí a já budu muset jet? Mám po jednom pivu k obědu radši počkat do druhého dne abych náhodou neměl 0.0000001 promile? Podotýkám že opravdu mluvím o jednom pivu! Opravdu mi nejde o nějaké omlouvání alkoholu za volantem, jde o to že nulová hodnota je nesmysl a vyžadovat ji je byrokratická zhovadilost. Já nepiju prakticky vůbec, nejsem abstinent ale množství mnou vypité je mizivé. Mám rád dobré víno, chutná mi mnoho různých tvrdších alkoholů, pivo si dám taky rád ale v množství směšně malém. Kdy jsem měl pivo už si ani nevzpomínám, víno asi dvě deci před týdnem a někdy tou dobou jsem dostal k ochutnání kalíšek slivovice. Naopak jsem měl dnes po obědě dvě piva bez piva. Asi bych si mohl dát i to normální, řídit jsem měl nejdřív za dvě hodiny a jen kousek mezi vesnicemi. Nedal jsem si je, máme tady objížďku, pražáci jezdí jako by měli silnici jen pro sebe a kdyby se něco stalo a našli by mi desetinu promile tak mám o zábavu postaráno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zkus definovat co to je před jízdou. Hodina? Dvě hodiny? Co když si myslím že nepojedu a pak okolnosti zavelí a já budu muset jet? Mám po jednom pivu k obědu radši počkat do druhého dne abych náhodou neměl 0.0000001 promile? Podotýkám že opravdu mluvím o jednom pivu! Opravdu mi nejde o nějaké omlouvání alkoholu za volantem, jde o to že nulová hodnota je nesmysl a vyžadovat ji je byrokratická zhovadilost. Já nepiju prakticky vůbec, nejsem abstinent ale množství mnou vypité je mizivé. Mám rád dobré víno, chutná mi mnoho různých tvrdších alkoholů, pivo si dám taky rád ale v množství směšně malém. Kdy jsem měl pivo už si ani nevzpomínám, víno asi dvě deci před týdnem a někdy tou dobou jsem dostal k ochutnání kalíšek slivovice. Naopak jsem měl dnes po obědě dvě piva bez piva. Asi bych si mohl dát i to normální, řídit jsem měl nejdřív za dvě hodiny a jen kousek mezi vesnicemi. Nedal jsem si je, máme tady objížďku, pražáci jezdí jako by měli silnici jen pro sebe a kdyby se něco stalo a našli by mi desetinu promile tak mám o zábavu postaráno.

 

Byl to vůbec dotaz? Protože mi přijde, že sis, vcelku rozumně, odpověděl sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš no - my nejezdíme v holinkách a můžem mačkat pedály :D

 

my občas jezdíme v holínkách a i v nich kupodivu jdou mačkat pedály. Jenže ono to jaksi nestačí, chce to taky používat hlavu a to mám pocit že se často neděje. Oproti loňské objížďce letos přibylo omezení rychlosti na 70 na celé trase a asi to pomáhá ikdyž se to moc nedodržuje. Už je to tady dva týdny a zatím nevím o žádném skoku do lesa. Loni byly tři za první dva dny objížďky. Ale pár docela brutálních brzdných stop se najde, hlavně v zatáčkách. Kdo by to řek že pojede něco proti, žejo, na jakýsi děsný silnici uprostřed vysočiny.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

my občas jezdíme v holínkách a i v nich kupodivu jdou mačkat pedály. Jenže ono to jaksi nestačí, chce to taky používat hlavu a to mám pocit že se často neděje. Oproti loňské objížďce letos přibylo omezení rychlosti na 70 na celé trase a asi to pomáhá ikdyž se to moc nedodržuje. Už je to tady dva týdny a zatím nevím o žádném skoku do lesa. Loni byly tři za první dva dny objížďky. Ale pár docela brutálních brzdných stop se najde, hlavně v zatáčkách. Kdo by to řek že pojede něco proti, žejo, na jakýsi děsný silnici uprostřed vysočiny.

 

no dobře a jakou roli v tom hrajou pražáci?

 

mně tyhle pindy dost lezou na nervy - měsíčně najezdím cca 6000km a fakt bych nerozebíral kdo jak jezdí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to vůbec dotaz? Protože mi přijde, že sis, vcelku rozumně, odpověděl sám :)

 

já jsem si neodpověděl, já jen popsal situaci. problém je v tom že tu desetinu mi můžou naměřit i když si to pivo nedám a budu v průseru a vůbec nic s tím nenadělám. jako už tady ostatně někdo popisoval. Ptám se tedy znovu, jak dlouho před jízdou si nesmím dát jedno běžné pivo lidově zvané desítka, abych učinil zadost požadavku nulové hladiny alkoholu? Zná někdo odpověď?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

OT: i když najedeš 6000měsíčně tak to o tom jak jezdíš fakt nic nevypovídá.

 

to rozhodně nevypovídá, ale zatím jsem vždycky dojel tam i zpět - dokonce i přes vysočinu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobře a jakou roli v tom hrajou pražáci?

 

mně tyhle pindy dost lezou na nervy - měsíčně najezdím cca 6000km a fakt bych nerozebíral kdo jak jezdí ;)

 

já vážně nemám nic proti pražákům obecně, mám tam pár kamarádů kterých si hodně vážím ale na té silnici je to bohužel fakt. Jedu z práce denně po trase dlouhé necelých 5 km. Potkám při tom asi tak 10, někdy možná i 20 aut. A obvykle kvůli tak 4 až 5 musím uhnout na krajnici a brzdit protože jedou po prostředku a vůbec nehodlají uhnout a to ani v nepřehledné zatáčce. A z těch 4 aut mají 4 pražskou značku. Bohužel. Většinou dodávky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

já vážně nemám nic proti pražákům obecně, mám tam pár kamarádů kterých si hodně vážím ale na té silnici je to bohužel fakt. Jedu z práce denně po trase dlouhé necelých 5 km. Potkám při tom asi tak 10, někdy možná i 20 aut. A obvykle kvůli tak 4 až 5 musím uhnout na krajnici a brzdit protože jedou po prostředku a vůbec nehodlají uhnout a to ani v nepřehledné zatáčce. A z těch 4 aut mají 4 pražskou značku. Bohužel. Většinou dodávky.

 

co na to mám říct :) - seš prostě klikař - potkat denně na "svých" pěti kilometrech Vysočinou 4 pražáky se každému nepoštěstí - he he - SVĚTU MÍR Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vážně nemám nic proti pražákům obecně, mám tam pár kamarádů kterých si hodně vážím ale na té silnici je to bohužel fakt. Jedu z práce denně po trase dlouhé necelých 5 km. Potkám při tom asi tak 10, někdy možná i 20 aut. A obvykle kvůli tak 4 až 5 musím uhnout na krajnici a brzdit protože jedou po prostředku a vůbec nehodlají uhnout a to ani v nepřehledné zatáčce. A z těch 4 aut mají 4 pražskou značku. Bohužel. Většinou dodávky.

 

Já teda nenajezdim 6000km měsíčně a ani moje cesta z/do práce nemá 5km, ale jestli mám nějakou zkušenost ze silnic, tak debilové jsou všude. Paušalizovat je kravina. To by taky za volantem toho pražskýho auta mohl sedět ferda z Vysočiny, kterej to má jako služebák. Tyhle kecy mě vždycky dostanou...na každou oblast v ČR najdeš podobně debilní klišé.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem si neodpověděl, já jen popsal situaci. problém je v tom že tu desetinu mi můžou naměřit i když si to pivo nedám a budu v průseru a vůbec nic s tím nenadělám. jako už tady ostatně někdo popisoval. Ptám se tedy znovu, jak dlouho před jízdou si nesmím dát jedno běžné pivo lidově zvané desítka, abych učinil zadost požadavku nulové hladiny alkoholu? Zná někdo odpověď?

 

Znám. Tak dlouho, aby vzhledem k tvému metabolismu dopadla dechová zkouška negativně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...