Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Nem?l ten sedák zvednutý treba kvůli někomu, kdo je malej a jezdi s ním často?

Nerozumim otazce.

Jak souvisi vyska sedaku s tim, kde ti konci operadlo?

 

Proste moc prijemny auto s tragicky malyma a uzkyma sedadlama.

Ale asi me to nemusi trapit, ja tim pojedu zitra zase na letiste a pak uz asi dlouho ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A krásných 1050 litrů prostoru k dispozici, smečka může vyrazit za dobrodružstvím :clap: Nakonec po Vašem doporučení jsem vzal Neumanna Whale 200 a držáky Alu Hakr. Ty jsem musel trochu oblepit, dodělat, ale nakonec při 150 km/h na dálnici vcelku ticho, takže za mě velmi dobré.

post-364-0-24879700-1466154309_thumb.jpg

post-364-0-96837200-1466154313_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super, Afri.

Já mám od roku 2008 tohodle Thuláka, projel s námi půl Evropy.

Stále jako novej, vše funguje jak má a vysokých rychlostí se rozhodně nebojí....

Super, tak Thule je jednička na trhu, ale za těch 500l a více co jsem požadoval to byli rány. Neumann za sedmičku, to je zadarmo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim, ze se tu pohybuje par aut pro zabavu - co se tyka pneumatik, rozhoduju se mezi Michelin Pilot Super Sport a Vredestein Ultrac Vorti, 235x35x19. Zkusil bych spis ty druhe, ale vetsina lidi na forech voli ty Micheliny, a s temi Vredesteiny neni moc zkusenosti. Nejezdi je tu nahodou nekdo, kdo by poreferoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim, ze se tu pohybuje par aut pro zabavu - co se tyka pneumatik, rozhoduju se mezi Michelin Pilot Super Sport a Vredestein Ultrac Vorti, 235x35x19. Zkusil bych spis ty druhe, ale vetsina lidi na forech voli ty Micheliny, a s temi Vredesteiny neni moc zkusenosti. Nejezdi je tu nahodou nekdo, kdo by poreferoval?

Michelin ale popřemýšlej nad pirelli P zero, ty mám ja momentalně a sedí jak čert, pokud chceš vyloženě něco jen pro zábavu za sucha a co fakt drží jak 2čerti  tak vem michelin  cup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedadlem se dá hýbat buď jako celkem, nebo lze sedák (viz fotografie páček sedačky) samostatně posouvat. Jenže ten se vysouvá šikmo nahoru, takže se mírně zvedne a když je vysunutý úplně, sedačka se tolik při dosedu nepromáčkne, tak jako když je úplně sedák zasunutý. Není to velký rozdíl, ale je to znát. Rozhodně konec horního opěráku mám při svém nastavení v úrovni ramen a v sedačce je místa dostatek.

 

11-mercedes-benz-s-w221-s-65-amg-long-v.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...