Jump to content

Kdo čím jezdí

Lukáš
 Share

Recommended Posts

Včera jsem potkal na D4 krásnýho Citrouše (DS).

Jj, take jsem ho jednou potkal, pekny auto.

Chlapi, jako já chápu, že jak stárnete, začínáte si vážit starejch věcí (třeba sebe) - mám to stejně.

Ale o Tomhle tvrdit, že je to krásný? :lol2:

je to krasny, ja DS muzu. a bylo to nadcasovy a prelomovy auto a v kabriu je vylozene sexy.

Pánové, nemůžete někdo doporučit automechanika, co je schopný se podívat na ojetou alfu romeo a zjistit reálný stav? (A pokud možno s jiným přístupem než populární "to si nekupuj, hned se to rozsype" :)) ) Praha. 

Pánové, nemůžete někdo doporučit automechanika, co je schopný se podívat na ojetou alfu romeo a zjistit reálný stav? (A pokud možno s jiným přístupem než populární "to si nekupuj, hned se to rozsype" :)) ) Praha.

model, rok, motor, tacho, cena?

Tady možná bude větší šance někoho sehnat: http://www.alfisti.cz/forum/index.php

Tam už jsem napsala, uvídíme jestli to k něčemu povede.

model, rok, motor, tacho, cena?

Konkrétní kus zatím hledám, ale bude to nějaká 147 v benzínu. EDIT: Nebo GTcko, no, ale tam mě trochu odrazuje spotřeba...

Docela se mi i líbí tohle, ale už jen to, že jim nesedí údaje (aspoň podle VINu), na mě moc dobrý dojem nedělá... http://www.sportovnivozy.cz/78709-alfa-romeo-147-qv-16-ts-16v

Edited by A_J

je to krasny, ja DS muzu. a bylo to nadcasovy a prelomovy auto a v kabriu je vylozene sexy.

To souhlas.. vyloženě nesmrtelný auto, i díky němu zná každý Citroen. Vedle v ulici je chlápek, který je blázen do Citroenů a taky jedno DS má. Vždycky na to čumím :) Že se dělalo v kabriu ani nevím a snad jsem naživo žádné neviděl.

Citroen je ale fakt prukopnicka automobilka, napriklad tohle bylo prvni auto s prednim nahonem, Citroen Traction Avant, 1934..

citroen_traction_7b_cab_1.jpg

a pak ty jejich palubovky z osumdesatek, hydropneumaticky perovani, atd atp..

Wow, tak to je pro mne zásadní rozšíření obzorů!! Jak jsem teď hlavně Mercedesář tak se moc nedívám jinam.

Koukám na to kabrio.. limitka 95ks, tenhle konkrétní kousek se prodal za 155.000 EUR. Představuji si, jak se v tom asi jede.. musí to být nirvána, otevřená obloha a jízda pohodlná jako na obláčku. 140hp na cca 1800Kg bude na ten podvozek asi úplně akorát. A ten vzhled, to se prostě člověk musí usmát jak je to vlastně krásný :)

Ty další dvě, to je taky svým způsobem pecka. Jak nemusím francouze tak ta inovativnost mě u Citroenu dostává.. něco si o tom půjdu načíst. Trochu mi to připomíná mé pokorné prozření s Rolexem :)

Když já na ty dvoudvěřáky moc nejsem, nakonec asi i u Bentley asi skončím u čtyřdveřáku. Jedu se na jeden Cadilac podívat tento týden, jsem zvědav.