Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Už rok si vozím zadek ve Fordu Mondeo 2.0 TDCI, RV: 2009, jsem maximálně spokojenej. Mám tam vše krom kožených sedaček a navigace. 

 

Nic jiného než kombi bych nechtěl. I tak mám problém se do něho občas vejít s věcma..

 

 

 

 

K dokonalosti tomu chybí už snad jenom 4x4.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

INFO: KIA CEED 1.6 CRDI, kupováno duben 2009 nové, dneska jsem byl na garančce s 80 000km a za celou dobu, jediný co se podělalo, byla anténa od imobilizéru ve spínačce. O to nepříjemnější bylo, když jsem stál v Olomouci před Hanou, v autě žena a tchýně a auto prostě neblaflo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Hm, tohle je něco jako digitálky mezi hodinkama. Je to fajn, ale nechtěl bych to. Zlatá mechanika (V8 FSI) :smile_anim:

 

tak to já klidně - do prahy super - možná bych s tím dojel i na chatu a zpět - nesmělo by to ovšem stát jako superb :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to já klidně - do prahy super - možná bych s tím dojel i na chatu a zpět - nesmělo by to ovšem stát jako superb :(

 

Pripomina mi to Toyotu IQ. Taky maly prditko (sice ne elktro) ale prekvapive uvnitr super zpracovane a na silnici me to prekvapilo - vsak to ma kola v rozich. Ale ta cena je taky mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...