Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

NISSAN je parádní.

 

Landrover se v této podobě doufám dělat nebude a pokud ano je to smutný konec automobilky, která se proslavila Defendrem a Discovery.

 

Obrázek z http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Land_Rover_Defender_110_patrol_vehicles.jpg

 

post-12330-049031300 1285331450.jpg

Upraveno uživatelem Columbus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Landrover se v této podobě doufám dělat nebude a pokud ano je to smutný konec automobilky, která se proslavila Defendrem a Discovery.

 

On je to snad úplně novej model, klasiky jako Range a Defendery by doufám měly zůstat..on už Freelander mi od nich přišel trochu jako úlet. Ale tim že snad maj uzavřít/uzavřeli smlouvu o propagaci tohodle novýho modelu s Victorií Beckham se mi teda celkem znechutili:)

EDIT: překlep

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a co novej kuga? Žádnej koncept, je to sice "jen" ford, ale takhle nějak vypadá nová top výbava (interiér a exteriér - kuk do galerie nebo klik na fotku).

http://www.auto.cz/f...vidualisty-6562

Akorát si nejsem jistej, jestli tam nadále dávaj volvácký 2,5t, myslim, že spíš ne, že bude downsize na 2,0t.

 

Je tam 2,5 z Volva.. je to ten samý motor co má Focus ST a další :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je to snad úplně novej model, klasiky jako Range a Defendery by doufám měly zůstat..on už Freelander mi od nich přišel trochu jako úlet. Ale tim že snad maj uzavřít/uzavřeli smlouvu o propagaci tohodle novýho modelu s Victorií Beckham se mi teda celkem znechutili:)

EDIT: překlep

 

A Range Rover Vogue ti nevadi? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Range Rover's partnership in the U.K. with VOGUE magazine for this celebration links back to 1981 when the first factory-produced limited edition Range Rover 'In-Vogue' was used by VOGUE magazine for a fashion shoot in Biarritz, France. This special edition led to Range Rover adopting the 'Vogue' nameplate in the U.K. in 1983 which is still a specification choice on the car today ? the Range Rover Vogue, available in Europe and other markets outside the U.S.

 

Je to auto pro modelky a kaderniky uz tricet let. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...