Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Parkování se tu taky probíralo, tak přidám něco z dnešního večera aneb co dokáže kombinace užších parkovacích míst a neschopnosti lidí se do nich trefit. Jedná se o jednu parkovací řadu, cca na 20 aut, foceno během minuty. A když jsem odjížděl, tak to bylo možná ještě horší. Přitom si nepamatuju, že by to tam někdy vypadalo takhle strašně.

Za mázlý fotky se omlouvám, nechtěl jsem se tím nějak zdržovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nové přibližovadlo je tohle :) A je to samozřejmě 4litr v benzínu, jak se na AUTO sluší a patří :) btw: Ten nápis Startech tam ale nemám, tam jsem si půjčil fotku :)

post-12161-016669700 1289033436.jpg

Upraveno uživatelem Onisau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Onion - superPosted Image Posted ImagePosted Image !!

Namísto v kočárku mě můj děda vozil ve Willisovi... takže k tomu mám tak nějak blízko :) A navíc je to prostě BOMBA :) Ta kombinace výkonů, schopností, ceny, nenáročné údržby a odolnosti je prostě skvělá :) Upraveno uživatelem Onisau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč zrovna takový pašerák jako ty nešel do Land Cruisera od stejné značky? :) Auto všech správných kontraktorů po celém světě :) :)

Upraveno uživatelem Onisau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Tak uznávám, že zakladatel kategorie SUV je asi pro holku do města OK :) Ale zatím jsem ani s tou svojí krabicí neměl problém a rozhodně jsem se nemusel uchýlit k prasárnám jak jsou tady na fotkách o několik příspěvků výše....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nové přibližovadlo je tohle :) A je to samozřejmě 4litr v benzínu, jak se na AUTO sluší a patří :) btw: Ten nápis Startech tam ale nemám, tam jsem si půjčil fotku :)

 

grauluji! kolega měl totéž, jenom v dieslu, a ikdyž je to hrozná plastová krabice, tak svoje kouzlo fakt má. A s V8 to musí být super! :) gratuluji :)

Upraveno uživatelem adamjursa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nové přibližovadlo je tohle :) A je to samozřejmě 4litr v benzínu, jak se na AUTO sluší a patří :) btw: Ten nápis Startech tam ale nemám, tam jsem si půjčil fotku :)

 

wrangler je super! nejezdil jsi před nedávnem MB Géčkem? jde ty auta porovnat?

 

Moje nové přibližovadlo je tohle :) A je to samozřejmě 4litr v benzínu, jak se na AUTO sluší a patří :) btw: Ten nápis Startech tam ale nemám, tam jsem si půjčil fotku :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wrangler je super! nejezdil jsi před nedávnem MB Géčkem? jde ty auta porovnat?

 

 

 

Porovnat ?? No asi takhle... MB G se dělá ve verzi Professional a pak v té Luxusní... AWrangler stojí někde mezi... Má ale nesmírnou výhodu, když přijedeš ve Wrangleru tak na tebe třeba v Karlových Varech nezačnou automaticky mluvit rusky jako kdyby si řijel v MB G :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nové přibližovadlo je tohle :) A je to samozřejmě 4litr v benzínu, jak se na AUTO sluší a patří :) btw: Ten nápis Startech tam ale nemám, tam jsem si půjčil fotku :)

 

Nádhera, krásný auto. :clap: Náš Grand cherokee už pomalu spěje k výměně a tohle byla moje volba č. 1 Potřebujem 4 kolku na hory. Přes týden s tím jezdí manželka a té se to z nějakého nepochopitelného důvodu nelíbí. Ach jo, moc závidím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

chtel bych se mistniho osazenstva zeptat na jejich nazor, jake auto koupit pro ctyrclennou rodinu. Preference jsou pro pohodlne a hlavne bezpecne vozidlo, nez sportovni zazitky - hospodarny provoz vyhodou. Kupovat se bude rozumem nikoliv srdcem a nove. Cena snad nekde okolo 400 tisic. Nejake napady?

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

chtel bych se mistniho osazenstva zeptat na jejich nazor, jake auto koupit pro ctyrclennou rodinu. Preference jsou pro pohodlne a hlavne bezpecne vozidlo, nez sportovni zazitky - hospodarny provoz vyhodou. Kupovat se bude rozumem nikoliv srdcem a nove. Cena snad nekde okolo 400 tisic. Nejake napady?

 

Žádný objev Ameriky se nekoná, osobně bych s těmito kritérii vybral Oktávku "f tdíčku".
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, krásný auto. :clap: Náš Grand cherokee už pomalu spěje k výměně a tohle byla moje volba č. 1 Potřebujem 4 kolku na hory. Přes týden s tím jezdí manželka a té se to z nějakého nepochopitelného důvodu nelíbí. Ach jo, moc závidím.

 

Uctivé pozdravení mladé paní, a že s ní souhlasím. :wheelchair:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...