Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

TLD: díky,je to 2.4T benzín 2001, mám to auto rád :)

 

Gustaf: hardcore to byl i tak, 23km do kopce většinou na jednotku, dvojku,z 0 m nad mořem do 1762

https ://cs.m.wikipedia.org/wiki/Biokovo cestička úzká .....:)

 

Jo a na te fotce mě sedí v autě žena a naši dva kluci, to byl opravdu velký

adrenalín :)))

Upraveno uživatelem Radek.VV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GPII je kamaráda, který mi pomáhá s M3, mé bohužel není  :) Musím říct, že GPII jede fakt jako motokára, ten popcorn z výfuku taky není vůbec špatný :)

 

Kamaráda, podle polohy a té garáže s dírou :D se jedná o Ondru že? :) když sem vlastnil ještě Mini tak jsem tam taky byl... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vozím buď dcerku kolem Plzně nebo jezdím dálky pracovně. Vyhrál téměř veterán, ale s malým nájezdem (asi kvůli spotřebě) s automatem. Staré dobré poctivé VOLVO XC90, pětiválec benzín. Není to závoďák, ale to snad ani nikdo od takového auta nečeká. Pocit bezpečí je k nezaplacení a projedu i po českých, krásných, udržovaných a jako kulečníkový stůl rovných silnicích. A ta spotřeba není tak hrůzná - 10-12l/100km. I pod deset se dá. 

Předtím bylo S60 s D5 - parádní motor s nízkou spotřebou bez ekonesmyslů, ale do toho auta se vejde tak pytel peněz a krátká brokovnice do kufru. 

A souběžně s tím byla moje láska, kterou teď užívá Bořek z Moravy - SAAB 9-3 SS. Neuveřitelné auto. 

Upraveno uživatelem alois
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...