Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jj Tuki, M3 je super, taky jsme kdysi měli stříbrnou :-) a mini a navíc v teto verzi je pecka. Na okresce to dělá divy.... jednou ho zase koupím.

 

Super, M3 i Mini vypadají skvěle !

 

Kamaráda, podle polohy a té garáže s dírou :D se jedná o Ondru že? :) když sem vlastnil ještě Mini tak jsem tam taky byl... :D

 

Přesně tak, Ondra je můj spolužák ze střední :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, protože jsem se rozhoupal k upgrade víkendového auta, tak teď budu chvíli hledat vhodného páníčka pro to stávající - C63 coupé, 2014, 467koní, max. výbava, černá metalíza, najeto cca 28.000km, pravidelný servis a výměny oleje, na laku keramika, auto v garáži pod plachtou, extra komplet sada origo kol vč. zimáků (ale najeto mají tak 250km, takže téměř nic). Auto je na origo 18", což zajišťuje výborný jízdní komfort i na českých silnicích.

 

Je to první a poslední (to kvůli emisím) atmosférická V8, kterou udělalo AMG pro M-B, nejedná se tedy o tuning M-B motoru. Je to držák s obrovským charakterem, který se montoval třeba i do SLS. Chrchel, který jde z vejfuků (upozorňuji, že to nemá žádný repráčky ve vejfuku nebo podobný nesmysly, todle je poctivý německý inženýrink z počátku této dekády) je neskutečnej a zaručeně vykouzlí úsměv na tváři každého nadšence aut. Krásné video o výrobě tohoto motoru (to video doporučuji, i když Vás moje auto vůbec nezajímá, je to fakt nádhera ) je zde:

 

Někteří z chmagu auto znají ze společné vyjížďky, někteří s ním i něco sami najeli, někteří si po svezení v tom dokonce koupili své vlastní C63.

 

Tak kdyby někdo měl zájem a cena cca 1.45M by ho neodradila (bez extra sady kol a pneu dám 100t slevu), tak se ozvěte. Hodím příští týden i standardní inzerát na fórum a na mobile.de.

 

Díky za pozornost.

 

868e3fa1fbb658c07fa3878b7b7beccf.jpg

6f64a542f3fd74e05de0adaf53eb48f7.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten zvuk 63ky je bozi, mi se líbí předchozí black series.... kdo si chce udělat radost něčím co má pod kapotou fakt poctivej motor tak dotoho !

No ona jiná C63 Black series, než minulá, není. Dělala se jen v r. 2012 (w204), vyrobili jich 600ks, cca 100 je s řízením vpravo. V rozumném stavu jich je na prodej cca 15 po Evropě a ceny letí nezadržitelně vzhůru...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To AMG je pecka. Mám něco co se mu blíží sic jen vzhledem. Jen škoda, že motor mám asi třetinový. :)))

Pěkné ho máš! Ta coupé jsou celkově málo vidět, přitom takový pěkný auto...

 

Ad Tvůj motor - neber to osobně, ale nemohu si odpustit legendární nálepku :-)))

post-3004-0-68036900-1503427376_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo CLK63 BS je pecka, to sedí. Nejraději bych parkoval v garáži jak C63BS, tak i to CLK :-) V tomdle mají auta hroznou nevýhodu, ve srovnání s hodinkama - blbě se to skladuje a blbě se to schovává před manželkou  :lol2:

jojo, proto mi doslo, ze jedna garaz je malo :-))) vcera v reichu ....

post-7459-0-02761600-1503468827_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...