Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Ahoj všichni, chystám se jet podívat na Mercedes A200 100kW W169 2004. Nalítáno to má cca 230XXX, ale podle fotek vypadá docela slušně. Na co si dát při koupi pozor, co bývají nejčastější více či méně závažné poruchy/problémy? Díky za každý postřeh

Jak to dopadlo?

Ja mam A170 2007 AT, bude na prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem k němu jak slepý k houslím... Nicméně je to jako povoz super auto. Spíš loď než auto. Ze začátku jsem měl malinko problém se pohybovat a hlavně parkovat ve městě. Ale za pár dnů se to vychytalo a dobrý. Na dálnici ideálka. Neskutečně pohodlné a odhlučněné auto. Mám ten nejslabší motor a to třílitr v naftě, 165kW a stejně spokojenost. Závoďák to není, ale když tomu šlápnu, tak to ty dvě tuny rozhýbe vcelku slušně.. Místa habaděj. Nevím jaké jsou další verze, já mám 2+2+2. Zadní sedačky jsou rozhodně pohodlnější než přední v oktě. Dvě místa v kufru jsem ještě nestihl vyzkoušet. Kufr samotný je jak na mrtvoly, takže pro rodinu super. A spotřeba cca 8,5 dálnice a 10-13 město mi taky nepřijde nijak hrozná na takový kočár. Co se servisu týče, to se uvidí časem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousim i tady, sem chodi vic lidi..

 

Chci koupit Ford Transit Nugget, neco takovehoto: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=250272098&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

 

Je tady nekdo, kdo se vyzna v tech motorech a umel by mi poradit? Pripadne by za uplatu byl ochoten se mnou jet takove auto koupit? (ne nutne tady tohle, najdou se i bliz k CR..).

 

Pripadne budu rad i za tip na nekoho, s kym to muzu poresit..

Upraveno uživatelem tmoris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není neco lepsiho? V roce 2006 prisel facelift, ktery mel lepsi interier, kvedlacku na panelu... Ten 100k motor byl myslim spolehlivy, ale moc nejel.... V obytkach se nevyznam, ale pul koule za toto... Ale ja nedokazu ocenit tu vestavbu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor dost spolehlivý, měli jsme jich ve firmě několik, pouze běžná údržba, nájezd za 4 roky cca 450.,000 km.Ta vestavba zase není tak těžká, aby to s tím nejelo. Navíc, nepředpokládám, že by jsi s tímto chtěl v zatáčkách lámat rekordy. Poklidná jízda, na dálnici 120-130 km/h, ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem 7 let jezdil na Fabce I. gen.....Pred rokem jsem koupil tohohle mazlika...Auto nic vyjimecne, nejzajimavejsi je, ze navzdory tomu, ze bylo z AAA, tak se nakup celkem vydaril....zadne katastroficke zkusenosti jak jsem cetl na netu, tak nevim, asi jsem mel stesti :D

post-35474-0-00544600-1515263472_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nejvice pobavilo jak moje auto, co uz jsem mel mesic, i melo nove znacky atd. ukazoval Facebook v reklame v jejich nabidce :D Mel jsem chut napsat, ze mam zajem, co by rekli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nejvice pobavilo jak moje auto, co uz jsem mel mesic, i melo nove znacky atd. ukazoval Facebook v reklame v jejich nabidce :D Mel jsem chut napsat, ze mam zajem, co by rekli...

 

No, že nabízené auto zrovna prodali, ale mají tu jednu voňavku akorát pro tebe, po důchodci co najezdil 15km měsíčně :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Individualni dovozy resi napriklad tady: http://www.topcarservis.cz

Pan Zeman je narozdil od pana prezidenta pohodar. Osobne k nim teda jezdim jenom na servis a prezouvani.

Motor dost spolehlivý, měli jsme jich ve firmě několik, pouze běžná údržba, nájezd za 4 roky cca 450.,000 km.Ta vestavba zase není tak těžká, aby to s tím nejelo. Navíc, nepředpokládám, že by jsi s tímto chtěl v zatáčkách lámat rekordy. Poklidná jízda, na dálnici 120-130 km/h, ok.

Diky za reakce. Kdyby mel jeste nekdo neco,budu rad..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý závada na elektoinstalaci.... přesně 3mes. po zaruce. Pojišťovna se k tomu postavila, tak jak jsem předpokládal (-1mio) a Porsche také výborný přístup....( výmluva za vymluvou a odkazování od čerta k ďáblu). Tak že vřele doporučuji koupi nového Porsche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...