Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Maxmillian, Liquid -> diky, panove. Tenhle manual mam, ale to radio je zakladni Business bez iDrive a displaye na palubovce a k tyhle verzi bohuzel nemuzu najit vubec zadny info :(

Bojim se prave toho, ze tam je jen priprava, ale ne modul...

 

Je to tahle verze: 

 

attachicon.gifimage_157076_big.jpg

 

 

dawe009 -> diky za tip, podivam se koho mam nejbliz a zkusim tam pritelkyni nasmerovat na vylet  :D

 

business nema BT, telefon ti nepojde, nemusis mat idrive, staci ti zohnat radio profesional a vymenit to , budes mat aj telefon pripojitelny 

riesil som to tak isto 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je normalniho na tom, ptat se proc si nekdo nekoupil benzin ? Osobne by me nenapadlo se na toto ptat, protoze odpoved je jasna.... Proste si koupil diesel, protoze se pro nej rozhodl. Stejny motor mam a jsem velmi spokojen, jeste jednou gratuluji. Ja zatim 266.000 km a jede jak cert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo me proc se pro nej rozhodl. Jelikoz vlastnim nekolik aut z ruznych duvodu, je pro me naprosto normalni se bavit o duvodech porizeni toho ci onoho. Za vsim je duvod a kdyz me neco zajima, zeptam se.

Nevidim sebemensi duvod k takove reakci.

Ona ta formulace otázky se taky dala trošku rozvézt, takto na první dobrou to působilo spíš jako nadhozená rejpavá. Pokud tě to tedy opravdu zajímá, pak věz že za tím vlastně žádný důvod není. Auto bylo k dispozici, líbilo se mě i rodině, měl jsem ho kousek od baráku, znal jsem jeho historii. Najedu málo, ale je mi to fuk. Kdyby to byl benzín a za stejných podmínek, šel bych do něj taktéž ; resp. asi vofous raději, protože zvuk a noturbo. Ale je to diesel, přesto dělá a bude dělat svou službu víc než dobře.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi dala, ale pisu z mobilu pri smazeni palacinek, bo si zena v pul 11 usmyslela ze chce palacinky. Tak se omlouvam, pokud to vyznelo blbe, necekal jsem ze na 3 slovech muze nekdo neco najit...

 

Jinak pokud to je koupe tak jak pises, tak to chapu. Myslel jsem zes kupoval nove a rozhodoval se treba kvuli najezdu. Asi mi tu neco uteklo, ale nemam bohuzel kapacitu to sledovat vsechno tak pravidelne jak bych chtel.

 

Kazdopadne to vypada dobre a palec nahoru za xdrive, ten je na zimu fakt paradni. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem napsat neco o tom, proc nafta a ne benzin, ale radsi se zdrzim komentare.

.... snad jen neco o stadu ovci (par let zpatky to bylo presne opacne).

Kazde ma sva pro a proti (a pokud denne dojizdim do prace 50km tak ten benzin opdavdu neuzivim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...