Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Asi záleží co tomu je, mně když auto padalo do nouzáku a odmítalo táhnout a já se už pomalu smiřoval s cenou výměny turba, mi v servisu vyměnili jakejsi ventil a turbo vesele šlape dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-))) i to se stává...ale máš z něj radost, ne? :-)

To jo, radost velika. Strašne zabavny prcek, skvele to jede a lidi na to auto strašne prijemne reaguji.

Jen tam půjde původní podvozek, s tímhle snížením se u nás moc pohodlně jezdit nedá.

post-13546-0-50978600-1533664131_thumb.jpg

post-13546-0-03081800-1533664171_thumb.jpg

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobně jako přes inzerát. Vydražíš, přijedeš na místo a když auto odpovídá popisu a nemá skryté vady, tak zaplatíš a jedeš domů.

S prodávajícím se dá obvykle pokecat ještě před skončením aukce, pošlou další foto, natočí krátký video.... Tenhle prodávající ochotně odpovídal na moje ožralý dotazy v jednu ráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle diagnostiky, chybné plnění na horním tlaku.

Mrkni sem. V RF auto jsem byl vícekrát a vždy spokojenost. Může to být jen zatuhlá regulace, podtlakové hadičky, vadný ventil N75/egr nebo už je turbo vážně ko.

https://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=71520&sid=0ef75b8ac8f7775ca70af41a63b572bb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně taky padal Civic do nouzáku kvůli vadnému tlakovému čidlu, ale nové mi pan Honda teda nenabídnul za dvaciáš  :D

Já ho kupoval taky, necelých deset, pak mi známý říkal že tam jde z Fábky za 4 kila. Radši mu nevěřím, ale červík hlodal.... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni sem. V RF auto jsem byl vícekrát a vždy spokojenost. Může to být jen zatuhlá regulace, podtlakové hadičky, vadný ventil N75/egr nebo už je turbo vážně ko.

https://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=71520&sid=0ef75b8ac8f7775ca70af41a63b572bb

Díky za tip, mě byly doporučeny Prušánky,ale zkrátka nedokážu posoudit jestli je turbo k.o., či jej stačí jen "poléčit" a najede dalších 100tisic.Nerad bych dělal opravu na rok apod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobně jako přes inzerát. Vydražíš, přijedeš na místo a když auto odpovídá popisu a nemá skryté vady, tak zaplatíš a jedeš domů.

S prodávajícím se dá obvykle pokecat ještě před skončením aukce, pošlou další foto, natočí krátký video.... Tenhle prodávající ochotně odpovídal na moje ožralý dotazy v jednu ráno.

:lol2:  :lol2:  :lol2:  koukám, že má panoramu, dokonce i nějakej laďák, to musí být sranda :-) vrzni to na jinej podvozek a semislicky a budeš mít pusu od ucha k uchu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě auto jede a nekouří,jen ten výkon šel do kopru,na diagnostice tvrdí, že je problém s turbem. Potěšilo by mě,kdyby to byla jen nějaká drobnost a já nemusel platit komplet repasi či nové turbo.Ano já mám PD rok 2009,1.9 tdi

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...