Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Afri, smi pripomnel myho tatu, takhle dokazal narvat do dodavky nekolik desitek ks 4m dlouhych hranolu. Bohuzel pro nej jsem prijel zrovna kdyz to ve stavebninach nalozil, no rekl jsem mu ze s tim nikam nepojede a at si sezene nekoho s vozejkem. No nadaval, ale sehnal a preskladali sme to. Ona je to legrace dokud nenabouras.

 

Btw, tys pres tu skluzavku neco videl?

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, smi pripomnel myho tatu, takhle dokazal narvat do dodavky nekolik desitek ks 4m dlouhych hranolu. Bohuzel pro nej jsem prijel zrovna kdyz to ve stavebninach nalozil, no rekl jsem mu ze s tim nikam nepojede a at si sezene nekoho s vozejkem. No nadaval, ale sehnal a preskladali sme to. Ona je to legrace dokud nenabouras.

 

Btw, tys pres tu skluzavku neco videl?

Neviděl, ale dobře to tady všude znám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Novější outlander nee?

Takove otekle, bez toho deleneho vika kufru, no nelaka me. Vubec me SUVcka neberou, ale zvykl jsem si na tu prakticnost Outlandera. Nejdriv kocar, ted prepravka na tri psy, napytlovana trava a listi, kdyz je sezona a vozim to na sberny misto. Krabice vseho druhu s nabytkem z IKEA atd. atd. Zkratka to auto miluju, jen ty letosni 10te narozeniny uz napovidaji, ze je cas auto omladit.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si pomoct, ale mně nový Outlander připadá, jako kdyby postavili celkem slušný auto a když to ukázali managementu, uslyšeli: Je to malý, všechny rozměry +5%! Ale podvozek nechte jak je, na to nejsou peníze.

Takže karoserie přetejká na všechny strany, rozvor i rozchod k ní nesedí.

be775dfb8dcf3f69ea83db225687ab06.jpg002069bb61f1fa567c82db65434cbf78.jpg6d0a8dad9e6345497f41c11428d87cd5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to malý, všechny rozměry +5%! Ale podvozek nechte jak je, na to nejsou peníze.

 

:D

 

občas musím jezdit tímhle ......vejde se do toho dle papírů 67 lidí .... myslím že 80 se tam vejde taky ...... mezi předníma a zadníma dveřma je 6!!! míst k sezení a tak 7 míst k stání ...... takže všechna váha lidí včetně motoru je na zadku ( zadní převis je skoro 3 metry ) ..... takže když s tím jedeš přes retardér tak to musíš zvednout nebo jet 5km rychlostí jinak rozmrdáš převodovku asi za milion  :lol2:  ...... vyrobeno v polsku

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kolik bys do toho narval skluzavek! :-))

:-) :-)

Mě se ti Vám kluci ten nový líbí a dost, už jsem ho měl i pár dní doma a pohoda, bavilo mě to. Teď jde o to že já vozím takového bordelu, furt se maká na baráku a já budu řešit každý škrábanec. Nejradši bych si nechal i toho starého, ale na to zase nemám prachy :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se teď projel s novejma Toyotama a  musím říct, že se fakt povedly, jak RAV4 tak Corolla, obojí v hybridu na mě udělalo dobrej dojem, řešit nový auto tak hybridní Corolla by byl horkej kandidát. Prostorná, pohodlná, příjemná na řízení, na okresce si nechá líbit i rychlejší svezení a ta CVT převodovka taky nerve uši jako dřív, auto, který mělo najeto 180 km jsem nakonec vracel se spotřebou 6,9 l/100 km.  No, vzhledem k tomu, že Focus má aktuálně najeto 250 000 km, i když bezproblémových, tak ta Toyota je jak říkal dealer, brouk v hlavě. 

post-12657-0-58253400-1552153120_thumb.jpg

post-12657-0-42052500-1552153148_thumb.jpg

post-12657-0-87114700-1552153162_thumb.jpg

post-12657-0-50334200-1552153173_thumb.jpg

post-12657-0-56500800-1552153184_thumb.jpg

post-12657-0-82226200-1552153192_thumb.jpg

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Honzyk, ked vymenis Focusa za Rav4 a si zvyknuty na jazdne vlastnosti Focusa tak bud spachas samovrazdu alebo to das v 50ke o betonovy mur aby poistovna uznala totalku. A sice mi Toyota nehovori vobec nic (okrem Land Cruiser) a zo skusenosti ju mam ako velmi nespolahlive auto (ok, diesel, ale 2x kurva) tak verim ze v 50kmh prezijes celovku bez ujmy. Mne sa ta hybridna rav4 celkom paci, keby stala o 15 tisic ? menej tak to kupim zene na motanie po meste. Dobre sa do toho nastupuje, CVT sice zabudlo ake je tisictocie ale na dany ucel ok.

O Corolle moc neviem, par krat som sa v tom viezol ako spolujazdec a bolo to ok, take... OK. Ako Astra. Ci Oktavka. Proste ok.

Edit: ale Ford je jazdnymi vlastnostami o dalsie tisicrocie posunuty. Ale vpred.

Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Focuse II generace, rok 2010, pravda je že to auto jezdí skvěle, tu aktuální jsem ještě nezkoušel, ale za týden jdu na výměnu oleje, tak uvidíme co mi dají na dojetí do práce jako náhradní auto, do Ravky určitě přesedat nebudu, SUV jsou zatím mimo můj zájem, pořád ještě preferuju nízký auta :-) Ta Corolla nejezdí vůbec zle, všechny verze mají vzadu multilink a ta převodovka už taky není úplně na vyhození. 

 

YPO. nenaděláš nic nový auta to tak maj skoro všechny, teď i ten Focus, škodovka s tím začala taky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...