Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Přesně tak C&K na Vídeňské, kombík je 2.0 hybrid, sedan měl manuál takže by to měla být 1,6 atmo, u hatche tuším že taky manuál takže 1,2 turbo ale s těma už jsem nejel, slabší hybrid stál v prodejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek jsem si koupil novýho Peugeot riftera xl ve vyšší výbavě a 130k motorem.Už mám najeto asi 900km.Zatím super vagon,naloží se do toho opravdu hodně,velmi příjemný na jízdu.Oproti staršímu partnerovi co mám po tátovi 2013,je to obr a celkově je to, už dá se říci, luxusní svezení.Když to srovnám se 730d(2013) se kterou jezdím pomalu se sedačkou až nadoraz,je to fakt kolos.Musím říct že se Peugeot hodně zlepšil oproti dřívějším modelům a celkově ta kvalita zpracování,interiéru a celého auta je výborná.Těch xl-verzí,zatím moc nejezdí, ale myslím že se to bude prodávat jako rohlíky.Akorát je fakt, že ve výbavě a s lepším motorem už to atakuje 600t.Ale jinak 730d to je srdcovka,na tu nedám dopustit..

post-1779-0-88563700-1552204491_thumb.jpg

post-1779-0-70714900-1552204502_thumb.jpg

post-1779-0-52001900-1552204510_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle by bylo první za co bych vzal, ulomil a vyhodil ven ..... to je píčovina na druhou .... trendy svítící kraviny v zorném poli řidiče

tak pokud to takhle trčí, tak se na to eventuelně dá třeba odkládat čepice nebo namotat šála. Holt bez čudlíkátorů to dnes nejde ikdyž většina lidí to na každodenní hopkání do práce moc neužije.

Mimochodem, ten hlavní panel s "budíkama" mi kdovíproč připomněl staré videohry. Takové ty co bývaly v maringotkách na poutích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ále ať maj ....  mladejm se to líbí a já už sem na to starej .... nevidím ani jeden důvod aby mi něco svítilo v noci do ksichtu kromě pouličních lamp

 

v noci to ma nocny rezim alebo si to vypnes. Pokial nie si trpaslik, tak horna hrana toho udelatka nezasahuje do zorneho pola vodica. mnohe staty aj mimo EU to maju priamo v predpisoch..

post-4112-0-70485400-1552215322_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek jsem si koupil novýho Peugeot riftera xl ve vyšší výbavě a 130k motorem.Už mám najeto asi 900km.Zatím super vagon,naloží se do toho opravdu hodně,velmi příjemný na jízdu.Oproti staršímu partnerovi co mám po tátovi 2013,je to obr a celkově je to, už dá se říci, luxusní svezení.Když to srovnám se 730d(2013) se kterou jezdím pomalu se sedačkou až nadoraz,je to fakt kolos.Musím říct že se Peugeot hodně zlepšil oproti dřívějším modelům a celkově ta kvalita zpracování,interiéru a celého auta je výborná.Těch xl-verzí,zatím moc nejezdí, ale myslím že se to bude prodávat jako rohlíky.Akorát je fakt, že ve výbavě a s lepším motorem už to atakuje 600t.Ale jinak 730d to je srdcovka,na tu nedám dopustit..

 

S deckama to bude ideal, ne? Peugeot se pekne zvetil za posledni roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přesně tak hodně se Peugeot zlepšil a mohu to potvrdit i z vlastní zkušenosti z partnerem v 1.6hdi, je to neskutečnej polykač kilometrů a bez poruch.A tohle je pro rodinu,na práci perfektní.Navíc se zdá už na první dojem, že je to hodně odolný auto.Už předešlá generace Partner byla, ale tohle se zdá jako uplně jinde.Lepší jízda,lepší úroven zpracování,je i o dost větší ale taky je výrazně dražší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vyvez svou polovicku. Na kafe. Se mi ta trikilometrova cesta pro kafe trochu zvrhla. Po prijezdu domu jsem zjistil, ze jsme pri tom kecani u kafe ujeli pres sto okrskovych a velmi prijemnych vyletnich kilaku. Proste radost jezdit.

post-39848-0-38156100-1552238491_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ten rifter taky vypada hodne k svetu. Za rok me ceka rozhodovani o novym sluzebaku, tak budu na vazkach jestli si koupit to co bych rad (bud 308 gt a nebo corolla, peugeot vede lepsim automatem) a nebo ustoupit moznosti svezt firemnim i zenu a tri deti (5008 a nebo rav4). Uvidime hlavne jakej bude budget, ze jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...