Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

My měli celé dětství Warťase 353 turistu :-) Praha (180km) se plánovala vždy týden dopředu, ladilo se, mazalo a nakládala halda nářadí, na to vzpomínám dodnes a velmi rád :-) Teď tady koukám na ten motor, hustý harakiri...ty cívky tam, mazec :-)

post-364-0-99580300-1552935751_thumb.jpeg

post-364-0-35333300-1552935758_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měli jsme fiatové období:

přítelkyně žabu 127 Mk1, já 128 coupe. Bylo-li třeba něco odvézt a někam dojet, tak croma 2,5 v ropě :-)

fota jsou z netu podobných aut, naše origo bohužel nemám.

Jo, my taky MK1, žlutá třídveřová. Tedy i s otevíraným zadním oknem. Dělala se ještě s otevíráním kufru až pod hranou okna.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem teda bezdetnej, ale stojim za Bellsem. Clovek se kolikrat pakuje na dovolenou do velkyho kufru a pak zjisti, ze stejne pulku veci nevytahl. Jelikoz cestuju dost, tak uz jsem si to odpozoroval a proste se asi umim sbalit... Chce to trenink. Zakladem je sbalit se na vikend do batohu na notas :D

S nasima jsme jezdili na dovcu na dva tydny v kratkym favoritu, 4 kola na strese, kufr plnej a vklidu. Nikdo se nikde nemackal a vzdy jsme se vesli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to řeším. Jen chci toho multivana, proti caravelle min. cenový rozdíl a má plynulý pojezd sedadel/lavice. Chci tam nechat standardně pětimístné uspořádání a být schopen za to naházet lyže, kola, vše na dovolenou kamkoliv s tím dojedu atd. Bude-li třeba, je možnost přidat další 2 sedadla. Aktuální Smax je super, pohodlný, slušná dynamika (210k vs.1800kg), ideální auto na služební cesty, ale lyže stejně musí do rakve a kola na střeše nesnáším. Před 20 lety jsme jezdili všude s už tehdy historickým Fiatem 127, rád na to vzpomínám, ale dnes s pětičlenou rodinou už to máme jinak...

Než se rozhodneš,vyzkošej někde V klasse od Mercedesu. My máme Mulťáka,tchán V klasse a musim za sebe říct,že ten medvěd je někde jinde. Multivan je fakt taková dobře vybavená dodávka co se jízdního komfortu týká. V klasse je na jízdu mnohem příjemnější. Jediný co mi tam tak nějak vadí je to,že má na sedačce jen jednu loketní opěrku,druhá ruka musí na tapecírung dveří, ale ten je v celku ergonomisch tak to tak nějak jde. U Mulťáka mám opěrky všude. Teď si uvědumuju,že ani nevim jestli má medvěd loketní opěrky na zadních jednotlivých sedadlech. Mulťák jo,ale i tak, až znova dozraje čas na obměnu tak půjdu taky do V Klasse.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My měli celé dětství Warťase 353 turistu :-) Praha (180km) se plánovala vždy týden dopředu, ladilo se, mazalo a nakládala halda nářadí, na to vzpomínám dodnes a velmi rád :-) Teď tady koukám na ten motor, hustý harakiri...ty cívky tam, mazec :-)

Já se v něm i učil a pár let ho měl, řazení na podlaze, smetanova barva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My měli celé dětství Warťase 353 turistu :-) Praha (180km) se plánovala vždy týden dopředu, ladilo se, mazalo a nakládala halda nářadí, na to vzpomínám dodnes a velmi rád :-) Teď tady koukám na ten motor, hustý harakiri...ty cívky tam, mazec :-)

Když čtu ty chválozpěvy na toho Warťase v článku a ty zkušenosti u vás, tak nevím, kde udělali soudruzi chybu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John_L: To je A7, že? Řekl bych, že vstup i prostor dost podobné Stingerovi. Jeden kocik a žádné místo :D ...

Jo, je. Dlouhej, co do délky, je srovnatelný s leckerým kombíkem, řekl bych. Ale ta svažující se záď je dost limitující. Začínám uvažovat, že půjdu o jedno číslo níž pro větší kufr...

 

Stingerův kufr jsem neviděl. Ale není to auto menší? - Jestli jo, tak bych logicky myslel, že to s tím prostorem bude ještě horší.

 

Stranou dodávám, že mně se ta KIA nelíbí, ale to je fakt jen subjektivní názor. Pokud se ti líbí a chceš ho, gratuluji k nákupu. ;)

 

 

Edit: Jen dodatek, na tohle auto bohužel Rakev nejde. Střecha nemá kotvící body. 

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem teda bezdetnej, ale stojim za Bellsem. Clovek se kolikrat pakuje na dovolenou do velkyho kufru a pak zjisti, ze stejne pulku veci nevytahl. Jelikoz cestuju dost, tak uz jsem si to odpozoroval a proste se asi umim sbalit... Chce to trenink. Zakladem je sbalit se na vikend do batohu na notas :D

S nasima jsme jezdili na dovcu na dva tydny v kratkym favoritu, 4 kola na strese, kufr plnej a vklidu. Nikdo se nikde nemackal a vzdy jsme se vesli.

No jo Ondřeji. Jenže to si nás neviděl, jak jezdíme na dovolenou. Já tašku přes rameno ve který mám troje spodky, dvoje ponožky a plavky a moje pani táhne loďák, tašku a ještě kabelku. A ještě dvě tašky s botama. Protože co kdyby náhodou, že jo :D A za těch 9 let jsem to už prostě vzdal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo Ondřeji. Jenže to si nás neviděl, jak jezdíme na dovolenou. Já tašku přes rameno ve který mám troje spodky, dvoje ponožky a plavky a moje pani táhne loďák, tašku a ještě kabelku. A ještě dvě tašky s botama. Protože co kdyby náhodou, že jo :D A za těch 9 let jsem to už prostě vzdal.

 

Aaa jsme doma, kde je problém je tedy jasné a autem to rozhodně není :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaa jsme doma, kde je problém je tedy jasné a autem to rozhodně není :D :D

No s tim kočárkem seš spíš na vejletě. Jasně. Dokud jsme neměli dítě, tak ano, ale i to se tam vešlo. Teď se tam s kočárem vejdou tak akorát jen ty moje trenky. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...