Jump to content

Recommended Posts

• Replies 37.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Josef01

1363

• sibirnaya

1017

• M3maniac

905

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ty wole- todle mi uniklo.......PROC MAS KOLEM KRKU PASEK Z TETICKY ZUPANU a ty rukavicky........hergot,ja bejt baba a potkat te na prechodu,tak si z tebe caknu do upletu

Podmínkou toho, abys spáchal přestupek je to, že tě chytí...

fazer: protoze nemam rad zimu na krk a ridit v rukavicich je zlozvyk co mam ze zavodu.

taky bych to tipl. Já bych moc rád 500E w124 - první E pětistovka vůbec, pro mercedes ji ručně skládalo porsche a byť to na první pohled člověk přehlídne, dost věcí má to auto jinak od standardní w124. Jen už nejsou a když, tak za ranec :(

taky bych to tipl. Já bych moc rád 500E w124 - první E pětistovka vůbec, pro mercedes ji ručně skládalo porsche a byť to na první pohled člověk přehlídne, dost věcí má to auto jinak od standardní w124. Jen už nejsou a když, tak za ranec :(

To mi povídej, vidím to jako dneska, stál jsem u ní v CH a váhal, vínová byla, lehce strčená zezadu..... :-((

Jj, měl jsem možnost s V12 v kupé jezdit. Na těch pár set km nezapomenu. Zátah který nekončí :-)) A navrch mě tehdy přišlo, když jsem ho vracel a dotankovával, že ani nežralo nic strašnýho :-)

Krasa, at slouzi. Tahal jsi to na CZ znacky? Muselo se to proclit?

Ja jsem to tu uz nekde zpet psal, proclit se to musi, s tim ze zaplatis 19% dph a 10%clo. Kdyz mas dokumentaci ze to bylo vyrobeny v eu tak clo neplatis, ale dph vzdy.

Trosku me prekvapilo, ze to potvrzeni o zaplaceni od nemeckych celniku tady nechtel nikdo videt, urad mi dal cesky papiry i znacky aniz by to kontroloval.

Pritom kdysi u jinych aut to bylo i zapsanany ve velkym technicaku, u nabyti vozidla bylo cislo celni deklarace...

Ale asi by si me nasli casem, kdybych to neproclil, death & taxes :)