Jump to content

Recommended Posts

• Replies 38k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Josef01

1363

• sibirnaya

1017

• M3maniac

905

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ty wole- todle mi uniklo.......PROC MAS KOLEM KRKU PASEK Z TETICKY ZUPANU a ty rukavicky........hergot,ja bejt baba a potkat te na prechodu,tak si z tebe caknu do upletu

Podmínkou toho, abys spáchal přestupek je to, že tě chytí...

fazer: protoze nemam rad zimu na krk a ridit v rukavicich je zlozvyk co mam ze zavodu.

Myslíš že jsem Tatar jako ty? Samozřejmě že měnim po 12 tisic.km u každých svých aut. To se ti nepovedlo cestovateli :bangin:

Minule jsi psal, že měníš po 15 tisících...

Lasko, ty ses fakt tatar.

Tys rek:"Samozřejmě že měnim po 12 tisic.km u každých svých aut."

JR ti rek, zes tvrdil, ze po 15, a ty se zas ohanis tim, ze M3 ne. Tvl, precti si ty cancy po sobe prvne, nez se zacnes cilit. Btw. ja to myslel v dobrym, ze bys proste mel menit volej radsi castejs, ideal tech 8tkm..

Sibir: my mame zitra otevreno. Nevim kdes vzal ze servisy maji zavřeno.

Jinak no comment :)

Lásko, jsi tak blbej nebo jen neumíš číst??

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/porouchalo-se-vam-auto-narizeni-vlady-uzavrit-obchody-plati/r~92b1e39665f911eab115ac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Blbej...

Já netvrdím, že všechna opatření vlády spatřuji jako maximálně smysluplná, ale zatím to tak bohužel je...

No, ono je to trochu složitější s těmi "zavřenými" servisy, na základě nařízení vlády nemohou poskytovat služby ve vztahu k veřejnosti, tedy zákazníkům, ale na druhou stranu mohou zaměstnanci pracovat, tak že de facto mohou ty služby poskytovat, když mají auta rozdělaná a určitě mohou i se zákazníky mluvit po telefonu.

No, ono je to trochu složitější s těmi "zavřenými" servisy, na základě nařízení vlády nemohou poskytovat služby ve vztahu k veřejnosti, tedy zákazníkům, ale na druhou stranu mohou zaměstnanci pracovat, tak že de facto mohou ty služby poskytovat, když mají auta rozdělaná a určitě mohou i se zákazníky mluvit po telefonu.

To zcela jistě a navíc, vláda chce, v rámci zajištění výměny zboží, aby zůstaly v provozu LKW-servisy

Edited by Frostie

Tvl tak ja dal patek vecer CLS na olej prevodovky a zitra to ma vecer byt k vyzvednuti a takhle mi tam to auto uvezni kua.

auto ti nechají před servisem a kličky pod kamenem....v klidu