Jump to content

Recommended Posts

• Replies 38k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Josef01

1363

• sibirnaya

1017

• M3maniac

905

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ty wole- todle mi uniklo.......PROC MAS KOLEM KRKU PASEK Z TETICKY ZUPANU a ty rukavicky........hergot,ja bejt baba a potkat te na prechodu,tak si z tebe caknu do upletu

Podmínkou toho, abys spáchal přestupek je to, že tě chytí...

fazer: protoze nemam rad zimu na krk a ridit v rukavicich je zlozvyk co mam ze zavodu.

Aha, diky za osvetu! Ja vim ze tyhle automaticky meziplyny byly v GT3. Tam, pokud se nepletu, dokonce neni potreba dat nohu z plynu kdyz clovek slape na spojku a radi treba z 3 na 4ku.

ma naprosto zoufaly digitalni kokpit... maji to uzasne propracovane, ale pres venec volantu neni videt na krajni ukazatele...   :eek:

post-751-0-25320900-1584781515_thumb.jpg

Edited by Petrando

Ano, 3.8 má lepší zvukový projev :( počkám až skončí záruka a asi to poresim akrapem... ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

na konec záruky čekat nemusíš, mám vyzkoušeno že to v Porsche neřeší, a záruku ti normálně uznají i prodlouží i když to překopeš. Min se vyplatí úplně vyhodit ten středový tlumič a nechat tam jenom ty boční

• 2 weeks later...

zceyee: Já jsem hobík amatér :-) nikdy jsem ji na okruhu nemučil. Mám rád pěknou klikatou okresku, nebo alpské průsmyky :-)

Musím říct, že se mi na okruh s 911 taky nikdy nechtělo. Nakonec jsem dostal od rodiny zaplacený půlden v Mostě s hodinovým koučingem a byla to BOMBA! Porsche je na to stavěný, takže žádný problém. A ten koučing mi otevřel úplně nové obzory.

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

V poho, ja jen vím, že kilometr na okruhu je x 7 :-) Neříkám, že jsem na okruhu nejezdil ( jinými auty ) ale auto na okruh je treba upravit ( jasně gt3 už moc né ) ale auto jako m3 má po 4 ostrých kolech sériové brzdy na kaši :-) Mám dost kamarádu co jezdí nebo jezdili závody různých disciplín a je to prostě drahej špás a koníček. Proto zůstávám u toho kochání se na okresce :-)