Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Já toho řidiče znám poměrně dlouho. A spíš, než že by to měl v ruce jako nikdo, bych řekl, že to nemá v hlavě úplně stopro a posunutý pud sebezáchovy. A k tomu velký kus štěstí. Nicméně i přes to už má taky pár testovacích aut na střeše na svědomí.

Posunuty to ma bezesporu, jak rikal kamos - on ma tu hranu o kus dal nez zbytek i tech nejodvaznejsich. O jeho bourackach jsem slysel taky. Ja jen reagoval na dany video, ktery mi neprijde nijak strasny. Ted uz o nem neni moc slyset, prej se venuje rodine :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toho řidiče znám poměrně dlouho. A spíš, než že by to měl v ruce jako nikdo, bych řekl, že to nemá v hlavě úplně stopro a posunutý pud sebezáchovy. A k tomu velký kus štěstí. Nicméně i přes to už má taky pár testovacích aut na střeše na svědomí.

Ja ho tedy neznam, jen to video. Me se libi jakej ma odhad, ten mu fakt zavidim a na urcity veci co tam dela bych odvahu nemel, praveze clovek nevi kdo mu nekde nesmyslne prida / ubere aby ho vyskolil a podobne. Ale priznejme si, kdyby mela vetsina ridicu takovyto odhad za normalnich okolnosti, jezdilo by se nam vsem lepe. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pokud by to nekomu nestacilo, tak tohle je ulet i na me, tady si fakt rikam ze tohle je o držku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YTDa3OslfCw

 

https://www.youtube.com/watch?v=M6Aa_rtrkOA

 

https://www.youtube.com/watch?v=dmX0oz4Zgp

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlobte se na mě, ale jak vletel do toho odstavnýho pruhu u pumpy v Průhonicích, respektive ho to tam vyneslo, tak to moc nedokazuje, ze to má v ruce. A to mě jeho styl jízdy nějak extra nepohorsuje, realita je kolikrát o dost horší...,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně kvůli takovejm dobrákům časem nebude jezdit svižně nikdo...

To nemuzes ani dneska, v obci hlidam abych nebyl pres 90, mimo pres 140, to je pak o papiry na prvni dobrou, resi to antiradary a rusicky (ktere jsou nelegalni), ale jejich ucinnost je velmi omezena, zvlast pri vyssich rychlostech - vlastni zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posunuty to ma bezesporu, jak rikal kamos - on ma tu hranu o kus dal nez zbytek i tech nejodvaznejsich. O jeho bourackach jsem slysel taky. Ja jen reagoval na dany video, ktery mi neprijde nijak strasny. Ted uz o nem neni moc slyset, prej se venuje rodine :).

Já myslel že napíšeš prej že se zabil, že si slyšel, to by jsi trefil hřebíček na hlavičku :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost těch manévrů v tom videu není nebezpečná, jenom nelegální..dejme tomu, to měl nijak zásadně nepohoršuje. Pak jich je tam ale i dost takovejch, že jde opravdu jen o štěstí. Stačila by jedna nepředvídatelná reakce některého z okolních řidičů a bylo by vymalováno. Já třeba jezdím často pětatřicítku, znám ji nazpaměť (stejně jako ten řidič cestu z Prahy do Budějovic, neb jí jezdíval i několikrát týdně tehdy) a mnohokrát žasnu, v jakejch situacích se tam lidi odhodlají předjíždět. Zajímavé je, že jim to většinou vyjde. Já vím, že s mým štěstím bych s touhle ?odvahou? byl mrtvej během pár km. Tam, kde oni předjíždí absolutně bez výhledu a vyjde jim to, mě by tam na tuty vyjel kamion.Taky jezdím rychleji, ale při předjíždění si musím byt vždycky naprosto jistej, jinak do toho nejdu. Když má člověk víc koní, muže se pustit i do toho, co někdo v Octavce pokládá za riskantní a ono nemusi vůbec být. Ale třeba horizonty, zatáčky do kterých není vidět..v protisměru může člověk potkat někoho stejně rychlého nebo třeba rozjetou motorku, může tam něco ležet..prostě nevíš..a xkrát se mi stalo, že mě zamrazilo, protože jsem si uvědomil, že zrovna tady kdybych předjížděl, je neštěstí na světě. Jinými slovy zaručte mi, že žádné z těch aut co potkává po cestě neudělá nic nepredpokládaného, nevyjede někdo z vedlejší, nevybehne srna, nepotkám motorkáře s 200 na tachometru...a projedu to úplně stejně. Sám bych se na to ale nikdy nespolehnul.

Jinak pan řidič už toho aktuálně moc nedělá, kontroluje si, jak mu funguje web a nutí své zaměstnance psát šokující titulky. Používá Golf R a k tomu přišel na to, že Škoda Rapid je nejspíš nejlepší auto na světě. Takže už se celkem změnil. A já jsem docela rád, že už se s ním nepotkávám. Nikdy jsme kamarádi nebyli..pro mě je to takovej divnej autista a egouš, se kterým nejde normálně komunikovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co se týče videa, vždy tu bude malá skupinka lidí co miluji rychlost a většina ostatních co by za takové videa popravovala. Problém u takové jizdy je, když dva kolem udělaji něco, co by tě ani ve snu nenapadlo, protože nesleduji provoz kolem sebe a budou se prcat na 3 proudové dálnici v levém 95 kmh.... A když se něco stane .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci si hrát na nějakého mravokárce, ale z pohledu normálního řidiče co pojede po okrese 90 a vedle sebe má plnou čáru: nechápu jak proč bych měl předvídat, že za mnou jede nějaký blázen 200km/h a když mu náhodou nevyjde předjet mě přes plnou tak mě podjede odstavným nebo odbočovacím pruhem. Dobře na dálnici tam se dá stíhačka 200kmh+ v levém očekávat, ale na okresce? Jako chápu že borec má odhad a rychlé reakce a ovládá svůj vůz, ale ostatní řidiči na veřejné silnici nemusí být zrovna nastavení v tomto závodním kamikaze módu, vezou na zadních sedadlech decka a v kufru plato vajec. Já se cítím takovými roadwarriory ohrožen a uvítám odebrání jejich řidičských oprávnění. Peace

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím jezdíš 90 po okresce?

Hele kluk je pica o tom žádná a rozhodne to není mistr volantu.

Ale výkřiky do tmy?odebrat všem řp podtrzene zvoláním peace? jsou tak alibisticke, ze mi to nedá...

Nikdy nikdy v životě jsi milý efreti, nikdy neporušil jediné pravidlo, nikdy jsi nezhresil, nikdy jsi nepomyslel... jsem potěšen i v obavách, na Tvůj příchod tady jedna církev čeká 2000let, hlas se prosím ve Vatikánu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím jezdíš 90 po okresce?

Hele kluk je pica o tom žádná a rozhodne to není mistr volantu.

Ale výkřiky do tmy?odebrat všem řp podtrzene zvoláním peace? jsou tak alibisticke, ze mi to nedá...

Nikdy nikdy v životě jsi milý efreti, nikdy neporušil jediné pravidlo, nikdy jsi nezhresil, nikdy jsi nepomyslel... jsem potěšen i v obavách, na Tvůj příchod tady jedna církev čeká 2000let, hlas se prosím ve Vatikánu :))

 

Tam je jasně napsané, že za 200 na okresce odebrat ŘP. To mi přijde naprosto v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...