Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, dawe009 napsal:

Kabaně právě tehdy přesunuli do Rolls Royce, protože ty obří ledviny dělat nechtěl.

Kde sa písalo o tom dôvode, resp. odkiaľ to máš?

Mne sa, mimochodom, to kupé páči. EČ tým prerasteným ľadvinám pomohla, a je to IMHO lepšie riešenie, ako tá asymetria na Alfách. A keď sme pri nich - to BMW kupé mi pripomína Giuliu :)

 

Před hodinou, TLD napsal:

Dam vic :)

No to teda nedáš! Mimochodom, celkom by ma zaujímalo, či David povie žene, že sa tu draží jej kilo...

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, wawrik napsal:

Kde sa písalo o tom dôvode, resp. odkiaľ to máš?

Mne sa, mimochodom, to kupé páči. EČ tým prerasteným ľadvinám pomohla, a je to IMHO lepšie riešenie, ako tá asymetria na Alfách. A keď sme pri nich - to BMW kupé mi pripomína Giuliu :)

 

No to teda nedáš! Mimochodom, celkom by ma zaujímalo, či David povie žene, že sa tu draží jej kilo...

Ztraceno v překladu, jestli si mám vybrat kdo půjde z baráku, tak jsem chtěl říct že žena, ale nakonec bych to byl asi já :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, DavidLC napsal:

Ztraceno v překladu, jestli si mám vybrat kdo půjde z baráku,

Ja som tú narážku zachytil aj sa pobavil, ale v boji o kilo so 183k km držím líniu a zajatcov neberiem! :) Kedy si môžem prísť pre neho? Nejaké ubytko ti nájdeme, neboj...

 

před 5 minutami, dawe009 napsal:

wawrik: říkal mi to

OK, dík.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, efreeti napsal:

DavidC3: paráda...vejde se ti tam 2m matrace na délku nebo máš kratší? Přesně proto sem si chtěl koupit Touran, no nakonec sem koupil kombíka s tím, že kdybych to fakt potřeboval, tak radši pořídím autostan na střechu.

Měřím 193 a matrace má 200x120. Autostan asi ok ale ten co se mě líbil stal 70tis..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wawrik, zeny bejval rady za kazdy kilo pryc, v tom bych problem nevidel :)

davidC3 krasa, uzivejte si to. nas taky strasne bavi cestovat, klido po okoli, spat venku, burty, pohoda :)

jedna nedelni, hygiena predevsim ... 

 

R0026361.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super..já si myslel že 2m matrace do Touranu vejde, přestože mi někteří tvrdili, že to není možné. Takže díky za potvrzení. Autostan je drahá sranda to souhlasím, ale dá se pořídit i kolem 40tis...jen to nebude James Baroud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, TLD napsal:

wawrik, zeny bejval rady za kazdy kilo pryc, v tom bych problem nevidel :)

davidC3 krasa, uzivejte si to. nas taky strasne bavi cestovat, klido po okoli, spat venku, burty, pohoda :)

jedna nedelni, hygiena predevsim ... 

 

R0026361.jpg

:D není kilo jako kilo, tohle jsou svaly ne tuk. Pěkná fotka, zkusím někdy udělat z kilem něco ve fotoshopu :)

To Wawrik : já vím že víš že vím :) . Co až opadá listí z dubu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, TLD napsal:

R0026361.jpg

Počuj, aký v tom máš motor? Ten trojliter, čo sa do sedemdesiatok teraz montuje, je čo zač? Mám ho chcieť alebo je to prúser typu D4D? Potrebujem nejaký offroad do vnútrozemia, a aj keď som najprv chcel, kilo sa mi upravovať nechce, je mi ho na to ľúto. A sedemdesiatky s klasickým nezmarom 4,2 l tu stoja čistý nezmysel...

Btw, moje kilo už dostalo nový lak aj zrenovovaný rám, už sa dáva dokopy. Jupí!

2115288107_IMG_20200416_123902(Vek).thumb.jpg.1849a633ce74b5f81a259ffaf51a1d83.jpg

14255231_IMG_20200416_141758(Vek).thumb.jpg.a48877decac7c90631eab0b577d458f2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...