Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

V 27. 9. 2020 v 17:05, African napsal:

Děkuji, Vás ale je okolo toho Kladna tam, musíte mít pestré Chronosrazy :D 

To semi007: Tady nějaký ten interiér, je to horší než fotit hodinky...buďto světlý nebo tmavý, nebo tam je v odraze vidět ta moje držka rezatá :lol:

Afri super, mě se to líbí, i ta klasická tlačítka na výhřev :D 

Používáš někdy to Lko?  

V 27. 9. 2020 v 17:05, African napsal:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, semi001 napsal:

Afri super, mě se to líbí, i ta klasická tlačítka na výhřev :D 

Používáš někdy to Lko?  

 

Jsem to tam ani nechtěl, protože to je hrozná fíčurina výhřev sedaček, ale bez toho už to nešlo, prý by mohli rovnou sundat i volant :D Lko jsem zatím nezkoušel, ale jsem si jist že se využije...dobrá věc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako žes nechtěl vyhřívaný sedačky ? Člověče já už bych nechtěl auto bez nich a jak to parkuje furt venku, tak si říkám, že to další bude mít  vyhřívanej i volant a čelní sklo, ideálně obojí. Ale 100 lidí 100 chutí, já zas považuju za zbytečnost el. ovládaný 5. dveře, příjde mi že je to dost pomalý, jenže zvlášť u asijskejch aut jsou pevně daný výbavy, a pokud člověk nechce vyoženě základ, tak to bez toho nejde ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, honzyk napsal:

Jako žes nechtěl vyhřívaný sedačky ? Člověče já už bych nechtěl auto bez nich a jak to parkuje furt venku, tak si říkám, že to další bude mít  vyhřívanej i volant a čelní sklo, ideálně obojí. Ale 100 lidí 100 chutí, já zas považuju za zbytečnost el. ovládaný 5. dveře, příjde mi že je to dost pomalý, jenže zvlášť u asijskejch aut jsou pevně daný výbavy, a pokud člověk nechce vyoženě základ, tak to bez toho nejde ... 

U předního skla se pořádně podívej, jak to vypadá. Ta verze s drátky, některým osobám vadí (za určitých světelných podmínek to je rušivé).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale musí bejt ty sedačky a volant a sklo a nejlíp i motor ohřátý, než do toho nasednu. Mně třeba ty sedačky přišly, že je šumák, jestli si je zahřeju zadkem sám, nebo je zahřeje něco ze spoda, že to trvá zhruba stejně dlouho po tom, co do toho studenýho auta vlezu. Teď už jsem to teda ve dvou autech po sobě neměl (nechtěl). Nejlepší je podle mě v tomhle stejně nezávislý topení nastavený na zapnutí před tím, než odjíždíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, honzyk napsal:

Jako žes nechtěl vyhřívaný sedačky ? Člověče já už bych nechtěl auto bez nich a jak to parkuje furt venku, tak si říkám, že to další bude mít  vyhřívanej i volant a čelní sklo, ideálně obojí. Ale 100 lidí 100 chutí, já zas považuju za zbytečnost el. ovládaný 5. dveře, příjde mi že je to dost pomalý, jenže zvlášť u asijskejch aut jsou pevně daný výbavy, a pokud člověk nechce vyoženě základ, tak to bez toho nejde ... 

Naše tělo musí dostávat neustále zabrat, jinak začne chřadnout a brzy zhasne :D Něco na tom bude, no každopádně máme tyto věci ve firemních autech a já je nikdy nepoužívám, takže mě připadlo zbytečné je mít i u svého. Čelní vyhřívané sklo u našeho Mondea je super, to jako jo, ale u miciny nebylo nakonfigurované a extra to byla rána. Elektrický kufr jsem nechtěl, protože ho mám radši kvůli psovi i ostatním okolo mne rád pod vlastní kontrolou. Co mě překvapili je start stop systém, který oproti Pažoutovi opravdu málo kdy vypne a v nízkých teplotách prý vůbec, to je velké plus. Pažout ráno než dojedu pět km do práce je schopen zhasnout desetkrát, masakr, stále ho jen vypínám. A co mě fascinuje a baví je to obrovské ticho v cockpitu, tedy aspoň oproti třináct let staré dámě je to strašná změna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...