Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Primárně je nejlepší řešení nezávislé topení. Vyhřívání volantu a sedaček používám minimálně a jen v treskutych zimach. Elektrické víko kufru s otevíráním nohou je must have, byť jsem tomu dřív nevěřil. U škodovky je zavírání na rozdíl od některých Japonců i dostatečně rychlé 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhřívaná sedadla jsou nejvíc nejlepší. Když přijedu z tréninku na běžkách a jsem lehce opocen, stačí to pustit a nemusim se v té zimě převlékat do suchého. Ono si to uschne cestou na těle. A to teplo když je auto vymrzlé, jé, už se těšim na zimu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vit napsal:

U předního skla se pořádně podívej, jak to vypadá. Ta verze s drátky, některým osobám vadí (za určitých světelných podmínek to je rušivé).

Dráty ve skle, specialita Fordu, ve dne se na to zvyknout dá, v noci nebo v dešti jsem s tím jěště nejel. 

před 1 hodinou, pebe napsal:

vyhřívaná sedadla jsou nejvíc nejlepší. Když přijedu z tréninku na běžkách a jsem lehce opocen, stačí to pustit a nemusim se v té zimě převlékat do suchého. Ono si to uschne cestou na těle. A to teplo když je auto vymrzlé, jé, už se těšim na zimu 😉

Přésně 

Před hodinou, Dokusan napsal:

A tohle řeší nezávislé topení mnohem lépe. 

Jo v konfiguraci novýho auta je to výborná investice, dodělávat do staršího to moc cenu asi nemá 

před 2 hodinami, Dokusan napsal:

 Elektrické víko kufru s otevíráním nohou je must have, byť jsem tomu dřív nevěřil. U škodovky je zavírání na rozdíl od některých Japonců i dostatečně rychlé 

Mně se líbí Mazda CX 30, no a tam je to vyloženě protivný, i když jezdí k nám pan lékárník s X5 a když vidím jak se tam s bednama v náručí skládá pod otevírající se kufr, tak si říkám jestli by nebylo  jednodušší ty bedny hodit na zem a kufr obsluhovat ručně, ale zas chápu, že kdo takhle nakládá několikrát denně, tak to ocení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se proháním s náhradním vozem Pažout Rifter a dneska se mi rozsvítili uprostřed displeje dvě čáry, zůstali svítíit, přitom lane assist je vypnutý a ještě jedna věc, nějaká oranžová ikonka vpravo pod otáčkama. Má někdo pro to vysvětlení, co by to mohlo znamenat? 

DSC_0343.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Prochy68 napsal:

Precist si manuál? emoji23.png

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Ještě jsem neměl čas mrknout do manuálu Outlandera, který mě strašně zajímá, natož si najít čas pro totok :D Ale je tu pár majitelů, tak třeba někdo helfne, mě to je konec konců šumák, protože auto v pátek vracím, ale jen tak pro zajímavost.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, African napsal:

Hm, děkuji moc, nevím tedy že by k takové situaci došlo, natož aby auto za mě brzdilo :lol: 

Žes tam někde něco zmáčknul ? :) a vono ti to kontrolkou hlásí, že je to vypnutý 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...