Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Tak presne takhle vypadaly a v tomto mnozstvi svitily displaye poloviny taxiku v Sofii. A volanty a palubovky pred spolujezdcem byly u nekterych zalepeny cernou izolackou po vystrelenych pytlech 🙂

Uznavam, je to 10+ let zpatky

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě co ovšem hodně vyhovuje z těchto kolikrát nesmyslných blbostí je zadní kamera. Já většinou všude kde se motám běhá halda dětí, zvířat a dalších chodících individuí a tohle beru jako velmi bezpečnou záležitost. Já i kolikrát za den před couváním jen tak vystoupil abych se ubezpečil, zdali za autem nikdo není, protože pouze pípákům nějak moc nevěřím. Ta kamera je fak parádička.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, African napsal:

Se proháním s náhradním vozem Pažout Rifter a dneska se mi rozsvítili uprostřed displeje dvě čáry, zůstali svítíit, přitom lane assist je vypnutý a ještě jedna věc, nějaká oranžová ikonka vpravo pod otáčkama. Má někdo pro to vysvětlení, co by to mohlo znamenat? 

DSC_0343.jpg

ta ikonka pod otáčkoměrem je nezapnutý pás kdekoliv v autě,ty pásy změníš rolovacím menu na levé straně volantu.To že nejsou zelené značí že systém hlídání jízdních pruhů není aktivní..tot vše!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, cecil napsal:

ta ikonka pod otáčkoměrem je nezapnutý pás kdekoliv v autě,ty pásy změníš rolovacím menu na levé straně volantu.To že nejsou zelené značí že systém hlídání jízdních pruhů není aktivní..tot vše!

Díky za odpověď. Ta ikonka se úplně náhodně rozsvicí a zhasíná za jízdy i když jedu úplně sám, asi to nějak habruje... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, African napsal:

Myslel jsem tu malou oranžovou... Ty pruhy jsou vypnutý....a ani nemám nějak zájem je zkoušet -_-

Však jo, zde celý palubák… Když ikonka zezelená, čáry jsou detekované a lane asist aktivní, zde v kombinaci i s adaptivním tempomatem, pokud je před tebou auto zobrazí se na displeji a dokonce se přibližuje oddaluje podle těch čar, které značí odstup... Fakt jak pro blbce 🙂

what-is-vw-front-assist.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Dominik17 napsal:

4527592796652bd21faabc427468002d.jpg
Asi na tisic kilometru s timhle. Ma to svoje nedostatky, ale emoce se tomu nedaji uprit.

Ak budes mat cas napis prosim ta tvoje nazory na toto pre mna velmi zaujimave auto, pripadne ci mas aj nejake informacie od majitela ci je to so spolahlivostou v pohode alebo stale katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, African napsal:

Díky za odpověď. Ta ikonka se úplně náhodně rozsvicí a zhasíná za jízdy i když jedu úplně sám, asi to nějak habruje... 

Muže to dělat i něco tezsiho na sedadle co zaznamená čidlo.To mi taky dělalo ale to je v pořádku,to jsem mnel i u jiných aut.Jinak pokud to blbne tak servis.Já už najeto 47t a šlape jak Omegy.Proste je to takový slušný užitkový auto na práci a jezdí se v něm nahodou velmi dobře.A dokonce se s jim dá jet i do velmi špatných cest a zablacenych polňaček,svahy to sjede,vyjede na to ze není 4wd,celkem bez problému.Ale taky záleží na řidiči..

902E086F-630F-4FF3-8EE4-BB2EE55E0062.jpeg

9AAA4A2C-E77D-4FD1-B52F-BB26A944DB4C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bude určitá skupina lidí, kterým to nějákým způsobem pomůže, jako každá pomůcka. Já mám to štěstí, že v mém věku jsem stále při vědomí a mé smysly ještě zvládnou rozeznat, zdali čáry přejíždím nebo ne....Já Vám nevím, ale mě připadne že čím víc těchto fíčurin člověk v autě bude mít, tím méně se bude plně věnovat řízení. Anebo naopak to auto může mít tendence dělat nějáké voloviny, něco jako když kamarád vyjel do Chorvatska a VW Sharan mu už v Praze samovolně s celou rodinou několikrát zabrzdil, protože vyhodnotil vadně nějákou překážku před ním. Asi mě to jednou nemine, ale dokud to jde, zkusím se tomu vyhýbat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, cecil napsal:

Muže to dělat i něco tezsiho na sedadle co zaznamená čidlo.To mi taky dělalo ale to je v pořádku,to jsem mnel i u jiných aut.Jinak pokud to blbne tak servis.Já už najeto 47t a šlape jak Omegy.Proste je to takový slušný užitkový auto na práci a jezdí se v něm nahodou velmi dobře.A dokonce se s jim dá jet i do velmi špatných cest a zablacenych polňaček,svahy to sjede,vyjede na to ze není 4wd,celkem bez problému.Ale taky záleží na řidiči..

Krutopřísný hodinky :punk: Auto zítra vracím, o nic nejde. Něco jsem s ním najel a nějak jsme si nesedli, sto lidí, sto chutí, znáš to, ale hodně dělá ten manuál ve spojení s 1,2 obsahem, to je prostě ďábelská kombinace. Co se mi líbilo je prostor a je ho tedy haldy, to je dobrý....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale já za sebe muzu říct ze ten Rifter,je ještě pořad ve všech ohledech snesitelný.Vše jednoduché a přehledné.Proste když to nechceš mít zaplý(jízdní pruhy,start-stop) tak to vypneš jedním knoflíkem..Jako Mnel jsem jiný auta a mám například 730d, nebo mám poslední Fabii a tam mne to někdy už vysloveně sere..ovládání na některé ty asistenty.Ale pořad se to nějak dá..to je proste pokrok.Auta jsou čím dal sofistikovanejsi a na druhou stranu to v mnoha ohledech není na škodu.Ještě jedna,po úspěšným zdolání  blátivé pasti.😀

64E66313-60FC-4D6C-B369-DC94FCF13EA9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať ti pěkně slouží :cheers: Já jsem ho půjčil kamarádovi a po dni blbnutí objednal tu 1,5 v automatu funglovku, ani nějak moc neváhal :D My máme na poskakování už dva roky 2008 a jsme taky maximálně spokojeni, je pravda že Pažout za poslední léta udělal obrovský pokrok a hlavně ty jejich poslední designy jsou fantastický....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tag Heuer LV napsal:

Ak budes mat cas napis prosim ta tvoje nazory na toto pre mna velmi zaujimave auto, pripadne ci mas aj nejake informacie od majitela ci je to so spolahlivostou v pohode alebo stale katastrofa.

Spoľahlivosť je už dávno dosť v poriadku. Prúser bol nábeh výroby, prvého pol roka sa niečo riešilo snáď na každom treťom aute, teraz je to nadpriemerne spoľahlivé auto (v porovnaní s BMW, Volvo a podobne). Info od troch-štyroch predajcov, čo predávajú viac zmienených značiek naraz. 

Ale tie muchy, čo spomína Dominik, by zaujímali aj mňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...