Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Laika napsal:

JJ, některé věci asi jsou zbytečné, třeba ty různé vyhřívátka lecčeho, upozorňovaní na překročení rychlosti podle přečtené značky mi vyloženě dralo nervy, čáry taky...největší blbost je pro mne skleněná střecha, kterou jsem vždycky dostala jako "bonus", jakože "lepší výbava", přitom to je kravina, která jenom zvyšuje cenu a hluk.

Ale zrovna tempomat používám od nepaměti, od prvního vyzkoušení, to už si nepamatuju, kdy bylo, ale dávno. A s adaptivním jezdím tak 8 let a to je pro mne stejně převratně užitečné, jako jako pořízení vysávacího robota do domácnosti (nemyslím manžela). 

 

Náhodou vyhřívátka já rád, holt nemám garáž ani nezávislý topení 🙂 Skleněná střecha pevná je podle mě nanic ale na otvíratelnou panoramu bych se ukecat nechal, v prvním autě jsem měl el. šíbr a v létě to byla paráda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, JR_2010 napsal:

Třeba v Praze, tam máme takový vymoženosti, jako značky, který se mění (a nemluvím o těch svítících, ale o těch lamelovejch), představuju si to tak, že jeden den tam je 40, pak se mrkne někdo na magistrátní účet, pošle mejl kuncákovi, ten klepne do klávesnice, otočí to na 30 a druhej den rozesílá výzvy k platbě. Potom je ten tempomat  na dvě věci,  ještě ve spojení s tím, když jedeš za mým kolegou, za kterýho si dopisuju kvůli této vychytávce s magistrátem každou chvíli

Dyk já su taky z Prahy. To je jedno, jestli použiješ tempomat, nebo řídíš ručně-nožně, v obou případech musíš dávat stejný pozor.

Ale jako chápu, o čem píšeš, u nás v okolních dědinách je to cokoliv mezi 30 a 70 a skoro nemáš šanci poznat, kde jaká rychlost končí a kde začíná. Dnes jsem jela novou trasou a viděla jsem značky v tomto pořadí: snížená na 30, konec 40, konec obce a to celé proběhlo asi na 80 metrech. To nemá mozek šanci ani vyhodnotit, ne tak na to ještě zareagovat.

Když pro mne jel kolega, tak jsem ho upozorňovala, že je u nás občas 40 a občas přednost zprava, ať si dává pozor; on přijel s očima na vrch hlavy že "U vás není 40, u vás je 20!" - no fakt, já jsem to ani nepostřehla. Já nevím, jestli ti dopraváci jsou tak blbí nebo tak rafinovaní. Ale asi to druhé, protože pak akorát rozešlou složenky a tím hasne veškerá dopravní výchova řidičů. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, honzyk napsal:

Náhodou vyhřívátka já rád, holt nemám garáž ani nezávislý topení 🙂 Skleněná střecha pevná je podle mě nanic ale na otvíratelnou panoramu bych se ukecat nechal, v prvním autě jsem měl el. šíbr a v létě to byla paráda. 

Já mám na léto kabrio. :)

Nezávislé topení je super, až na tu spotřebu, právě proto se mi ty ostatní vyhřívátka, kromě zadku :), zdají zbytečný. A s brýlema s polaroid fitrem jsou vidět ty drátečky v předním skle, to mne teda otravuje.

Ale jinakje to fakt na každém soudruhovi, co si oblíbí a vybere. S těma střechama já se smířit nemůžu, ale uznávám, že je to krásné a těm autům sluší. V nových BMW tam promítají na stropě hvězdičky... :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Pavelpu27 napsal:

Dneska jsem jel s kamarádem zkontrolovat jeho nové vozítko. Chtěli jsme jet 911, ale objevil se mi tam takový - nepěkná věc. Jak v garáži šíbuju s autem kvůli motorce, nechal jsem klíčky v zapalování a díky tomu se baterka úplně vymrtvila. Dokonce jsem nemohl ani vyndat ty klíčky ze zapalování. Nakonec jsme to s kamarádem zvládli přes pojistky oživit, ale byl to mazec.

Abyste věděli, pro co jsme jeli, tak pro tohle
9825266954f64ce53832597616a5c5a3.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

To je tak strašně hezký auto, že bych ho klidně vyměnila za nějakou kabelku. :)

(Kamarád má manželku?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, gas napsal:

996 je skvělé auto, líbil se mně jen facelift, ale teď jsem přišel na chuť volskemu oku u mk1 a koupím si ji do sbírky. Všechny 11 mají kulaté světla a tohle je jiné. Mmchd jizdně je to úžasné auto a jejich ceny lezou nahoru

Tak mi osobně se víc líbí mkI 😉, ale hlavně chlapi, 100 lidí sto chutí 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Pavelpu27 napsal:

Mně se líbí 996 mk2 víc, než jednička. A tahle v aerokitu je moc pěkná. Nějaká práce tam bude, ale snad dobrý.
Kamarád je nejen ženatý, ale má i 3 děti emoji41.png.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jak říkám 100 lidí 100 chutí, mě u mk2 vyloženě vadí to zadní křídlo ze třech prken, proste bez nápadu ( u mkI je křídlo pěknější podle mě ) a přední světla mi nevadí u turba, tam to jako kdyby vše víc k sobě pasuje a někdo to kreslil jako celek, ale u 911 jako kdyby je tam prostě jen dal. Ale znovu, pořád je to 911, takže palec hore. Jinak kdyby jste někdo z místních chtěli tak 10.10. jedeme dva kámoši nakoupit do  Premium outlet Prague. Pak se kouknem do ENGINE a jedem směr Zbiroh. Bude tam nakupovat víc kámošů s 911 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 10. 2020 v 9:16, cecil napsal:

Jo ale já za sebe muzu říct ze ten Rifter,je ještě pořad ve všech ohledech snesitelný.Vše jednoduché a přehledné.Proste když to nechceš mít zaplý(jízdní pruhy,start-stop) tak to vypneš jedním knoflíkem..Jako Mnel jsem jiný auta a mám například 730d, nebo mám poslední Fabii a tam mne to někdy už vysloveně sere..ovládání na některé ty asistenty.Ale pořad se to nějak dá..to je proste pokrok.Auta jsou čím dal sofistikovanejsi a na druhou stranu to v mnoha ohledech není na škodu.Ještě jedna,po úspěšným zdolání  blátivé pasti.😀

 

Tak jsem se dnes rozloučil s Rifterem a ještě mě to auto před odevzdáním pěkně seřvalo, představ si to. Zapnul jsem hlídání pruhů a fotil pěkně okolní krajinu jak wawrik radil.... :D

DSC_0368.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, wawrik napsal:

Kochať sa ≠ fotiť! :D

Aha, to jsi měl říct hned, málem jsi mě zabil :P

Jinak jen tak aby klávesnice nestála mě potěšilo, že v dnešní uspěchané době tak nějak bez zájmu prodejců mi volali z Mitsubishi jak jsem spokojený s novým vozítkem, zdali mám nějaké další dotazy a tak nějak celkově to byl příjemný pokec. Dále v emailu přistál návod na stáhnutí aplikace do telefonu k autu, možná běžná věc, ovšem pro mě neandrtálce vcelku zajímavé novinky. Radost z nákupu přetrvává... 👍

_20201006_142607.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, M3maniac napsal:

Jak říkám 100 lidí 100 chutí, mě u mk2 vyloženě vadí to zadní křídlo ze třech prken, proste bez nápadu ( u mkI je křídlo pěknější podle mě ) a přední světla mi nevadí u turba, tam to jako kdyby vše víc k sobě pasuje a někdo to kreslil jako celek, ale u 911 jako kdyby je tam prostě jen dal. Ale znovu, pořád je to 911, takže palec hore. Jinak kdyby jste někdo z místních chtěli tak 10.10. jedeme dva kámoši nakoupit do  Premium outlet Prague. Pak se kouknem do ENGINE a jedem směr Zbiroh. Bude tam nakupovat víc kámošů s 911 😀

No nevím co chcete kupovat v Pop, leda od Radka v engine nějaký káry:) Zbiroh je mým směrem, pošlu PM:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...