Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, dawe009 napsal:

Ti co bydlej u Bečvy maj výhodu..umejou auto u řeky a vono už je to jedno. Kyanid už nejde zkazit..

Ten den jsme se chystali na vodu sjet si Bečvu od Ústí, nicméně v půjčovně nám nedodržel smluvený lodě tak jsme to přesunuli na jindy. Děti by se asi ráchaly v dobrým sajrajtu.

Bratr, jakožto nadšenec do rybaření pak s kamarádama vzali techniku a 5 dní tahali zdechlý rozkládající se ryby z řeky, ráno do fachy, odpoledne půldenní dovolenou a dobrovolničit. 

V novinách akorát pozornost na politiku a taky na bafuňáře ze "svazu" s kecama že nikdo nepomohl atd. (ten mi zvedl tlak pitomec), tyhle kluci tam makali za svý, no nic, nejde o média a politiku, obojí je na houby. Spíš jen konstatuju že i ve zlým je v lidech dobro. Si to přeberte :)

Pro ilustraci jak to tam vypadalo, ten smrad si nedovedete představit. 

20201102_194629.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Dusteru je něco podobnýho, je to blbě vidět a tu záložku eko hodnocení vyfocenou nemám, ale tam to počítalo na kolik procent jedeš ekologicky  a nějaký lupení tam asi bylo taky, a ta záložka ekokoučování je úplne na nic. tam to akorát píše jezděte plynule, a podobný rady 

IMG_1958.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Díky moc, nakonec jsem tam dnes nakoupil ...

Pak dej fotku z mytí, jinak já to řeším kanystrem na teplou vodu a velkým, pružným kbelíkem na maltu za pár šupů, ten fakt vydrží kde co ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, honza71 napsal:

Kdybych nevedel, jak poctive ses vyberu auta venoval a jak velkou radost si z neho mel, tak bych rekl, shod to ze skaly 😀

Je to jen jedna z funkcí nastavení displeje, asi doporučená EU řekl bych, protože tam máš i celkový čas vypnutí motoru ve Start Stop režimu :D Samozřejmě tam jsou i zajímavější věci ke sledování... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Sphinxx napsal:

Pak dej fotku z mytí, jinak já to řeším kanystrem na teplou vodu a velkým, pružným kbelíkem na maltu za pár šupů, ten fakt vydrží kde co ...

Jasný, ale musím ještě někde splašit nějakého černocha, aby ta fotka byla vyvážená. Kbelík jsem vzal tento, líbí se mi mřížka, kudy propadá bordel...já vím, magor no, ale když už jsou ty vánoce :lol:

https://www.vlesku.cz/set-detailingoveho-kbeliku-s-ochrannou-vlozkou-auto-finesse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Hlupáku, tady sis za 2 litry sis mohl koupit hned dva! :lol2:

Kurník, se asi přeorientuju na autopříslušenství - vzít ze štosu konfekční kyblík na barvu za stovku, do něj hodit nejlevnější odkalovací mřížku a hned mám od "pana detailisty" pětikilo v kapse 🤑

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, dawe009 napsal:

Přemýšlím nad příspěvkem Toma a Afričana..a teď co je horší? 
 

Ale vážně..to s tou Bečvou je hnus. Už zjistili, kdo to udělal? A dva tejdny potom tam někdo vylil něco znova ne?

Všem je jasný, že to byla DEZA, ale ta patří do Holdingu, takže asi nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, African napsal:

Jasný, ale musím ještě někde splašit nějakého černocha, aby ta fotka byla vyvážená. Kbelík jsem vzal tento, líbí se mi mřížka, kudy propadá bordel...já vím, magor no, ale když už jsou ty vánoce :lol:

https://www.vlesku.cz/set-detailingoveho-kbeliku-s-ochrannou-vlozkou-auto-finesse

Koupil jsi pouze jeden? Jako správný leštič potřebuješ dva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...